• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

بحث آزاد خانم های باردار(3)

امروز, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #2981
RE: بحث آزاد خانم های باردار(3)
سونو اول
رفتم و اومدم
من تازه ۶ هفتمه

میشه برا حاجت دلم 1 صلوات بفرستین؟

خیلی دعامون کنید
التماس دعا
نقل قول
امروز, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #2982
سوده جان من محاسبه نکردم سونوی nt که رفتم مشخص کرده فکر نکنم سونو اشتباه کنه من امروز ۱۱هفته و ۷روزم هست این اختلاف دو روز فکر نکنم زیاد فرقی کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط soudeh312
امروز, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #2983
(امروز ۰۵:۰۲ عصر)'mina.dokht' نوشته است:  سوده جان من محاسبه نکردم سونوی nt که رفتم مشخص کرده فکر نکنم سونو اشتباه کنه من امروز ۱۱هفته و ۷روزم هست این اختلاف دو روز فکر نکنم زیاد فرقی کنه

خب میشه دوزاده هفته دیگه تصویر: /images/smilies/new/smiling.png
نه خیلی فرق نداره ایشالا به خیر و خوشی 
منم اخر هفته میرم سونو ان تی ایشالا

برام دعا کنید بقیه ش هم به خوبی پیش بره ممنون Heart
تاریخ نامزدی: ۱۳ اسفند ۹۴
تاریخ عروسی: ۱۸ آذر ۹۵
تاریخ مادر شدن: ۱ مرداد ۹۸ همسرم بهترین هدیه تولد زندگیشو گرفت و جواب آزمایشم مثبت شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط mina.dokht
  • گروه ژ
امروز, ۰۴:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۵:۰۷ عصر توسط mfk.)
ارسال: #2984
باران جان من ۱۲هفته و۶روز بودم رفتم سونوی ان تی گفت احتمال زیادیش پسره بعد دوباره نگاه کرد گفت پسره ۱۰روز بعدش برای هماتوم مجددسونو دادم ولی جای دیگه اونم گفت کوچولویه ولی به پسر میخوره دیگه سونوی انومالی بررسی کرد اخر کار گفت جنس مذکر ان شالله نی نی ها هرچی هستن سالم وصالح باشن ممنون نسرین جان فکرکنم بنت الهدی گرونتره یعنی بیمارستان مهر طبیعیش ارزونتر از بنت ورضویه چون خواهرشوهرمن پارسال زایید گفت با وریدی ۵تومن شده بیمشونم فکرکنم سلامت بود بیمه من دوسال پیش که زایمان کردم ۴۱۰۰شد ۲۸۰۰داد بعد ۱۳۰۰مادادیم نمیدونم الانم همونقدر تقبل میکنه یانه چون ازمایشام قبلا ۶۰تا ۷۰درصدشو میداد الان خیلی کمتر باید زنگ بزنم بپرسم

بچه ها همسرم امروز رفته از بیمارستانی که زایمان اولمو انجام دادم پرسیده هزینه زایمان طبیعی ازاد ۵۵۰۰ وبابیمه ماهم قبول نمیکنن حالا من چیکارکنم الان به نظرتون میشه برم تکمیلی همسرم خودش بیمه تکمیلی هست ولی مابیمه نیروهای مسلحیم اون فقط هزینه زایمانه یعنی امپول بی دردی وبقیه چیزای دیگش جدا
نقل قول
امروز, ۰۷:۴۲ عصر
ارسال: #2985
فاطمه جان بیمارستان خصوصی بودی دیگه؟ من الان واسم سواله چرا هزینه سزارین و طبیعی اینقدر نزدیک هم شده؟! مگه توی زایمان طبیعی دکتر چکار میکنه عجباااااا !!! بنده خدا زائو که میزاد بقیه فقط سرش داد میزنن که زور بزن تصویر: images/smilies/dodgy.gif  راه دیگه ای نداره ما بچه رو دنیا بیاریم ؟ تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

نقل قول
 سپاس شده توسط soudeh312
امروز, ۰۸:۱۸ عصر
ارسال: #2986

من دیروز دوباره سونو دادم.وزن بچه 2700 بود که دکتر بازم گفت کمه.تاریخ سزارینمو تغییر داد.از 28 شهریور انداخت 4 مهر.4 مهر 38 هفته م تموم میشه و وارد هفته ی 39 میشم.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام