• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

بحث آزاد خانم های باردار(3)

دیروز, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #2661
RE: بحث آزاد خانم های باردار(3)
چی بگم والا دکرم خیلی دکترخوب ومهربونیه دوفعه برام مشکل پیش اومده همسرم مستقیم دکترو دیده ازش یه ریال نگرفته وکامل توضیح داده وباهاش حرف زده یه بارم جواب ازمایشو پدرهمسرم براش برد بازبدون ویزیت داروداد ولی اون شب که رفتم سونوازمایشموبردم مجددبرای مشکلم سونونوشت فرداش که بردم به منشی گفتم شماببرین نشون بده گفت نگفته کهمن بیارم بایدویزیت بدی بشینی نوبتت شه راستی نسرین جان راجع به مهرورضوی توتاپیک برات نوشتم
نقل قول
 سپاس شده توسط nasrin jun ، *~ستاره خانومی~* ، دخترِپاییز
دیروز, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #2662
(امروز ۰۱:۱۲ عصر)'mfk' نوشته است:  چی بگم والا دکرم خیلی دکترخوب ومهربونیه دوفعه برام مشکل پیش اومده همسرم مستقیم دکترو دیده ازش یه ریال نگرفته وکامل توضیح داده وباهاش حرف زده یه بارم جواب ازمایشو پدرهمسرم براش برد بازبدون ویزیت داروداد ولی اون شب که رفتم سونوازمایشموبردم مجددبرای مشکلم سونونوشت فرداش که بردم به منشی گفتم شماببرین نشون بده گفت نگفته کهمن بیارم بایدویزیت بدی بشینی نوبتت شه راستی نسرین جان راجع به مهرورضوی توتاپیک برات نوشتم

آره عزیزم دیدم نظرتو مرسی لطف کردی

هفته بیست و چهارم
انشالله فندقم آذر بدنیا میاد 
نقل قول
 سپاس شده توسط mfk ، *~ستاره خانومی~* ، دخترِپاییز
دیروز, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #2663
ستاره جان ایشالا که به خیر و خوشی همه چی میگذره و کوچولوتو بغل میکنی
منم شبی دو سه دفعه بیدار میشم و به شدت هم تشنه میشم شب تا صبح صبح تا شب آب آب ...دسشویی تصویر: images/smilies/dodgy.gif

برام دعا کنید بقیه ش هم به خوبی پیش بره ممنون Heart
تاریخ نامزدی: ۱۳ اسفند ۹۴
تاریخ عروسی: ۱۸ آذر ۹۵
تاریخ مادر شدن: ۱ مرداد ۹۸ همسرم بهترین هدیه تولد زندگیشو گرفت و جواب آزمایشم مثبت شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط nasrin jun ، *~ستاره خانومی~* ، دخترِپاییز
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
دیروز, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #2664
(امروز ۱۰:۳۷ صبح)'*~ستاره خانومی~*' نوشته است:  دختر پاییزی جان همونجور که فاطمه جان گفت تو غربالگری اول حتما  nb  یا تیغه ی بینی دیده شده چون از موارد ضروری بررسی هست عزیزم.حتما اشتباهی پیش اومده.توکل به خدا نگران نباش تو سونو از این اشتباهات زیاد پیش میاد و انشالله که هیچی نیست گلم حتما بیا خبر بده 

دختر اسفندی انشالله به سلامتی زایمات کنی.برای ما هم دعا کن تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

المیرا تهرانی؟منم که تهرانم دقیقا دکترم همینجور پولکیهتصویر: /images/smilies/new/huh.pngدکتر خیلی خوبیه ولی آزمایشو همون موقع که رفتم نمینویسه و حتما باید دوبار برم !منم که دفترچه ندارم و آزادم!تصویر: images/smilies/dodgy.gif

من از تنگی نفس و تکرر ادرار کلافه شدم دیگه.

نه عزیزم مشهدم 
اصلا به ذهنم نرسید بهش بگم الان بنویس ادم تجربه که نداره نمیدونه الان اینجارو خوندم فهمیدم که میشد برام بنویسه

نقل قول
 سپاس شده توسط *~ستاره خانومی~* ، دخترِپاییز
دیروز, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #2665
بچه ها من یه جا میخوندم این شب بیداریها بیشتر واسه اینه که مادر عادت کنه که شبا خواب یکسره نداشته باشه چون بچه که دنیا بیاد که نمیشه مثل قبل خوابید یه جور آمادگی هست واسه مامانا
ولی واقعا با این مدل خوابیدن سرکار رفتن صبح دردسره

هفته بیست و چهارم
انشالله فندقم آذر بدنیا میاد 
نقل قول
 سپاس شده توسط soudeh312 ، *~ستاره خانومی~* ، سودي95 ، دخترِپاییز ، **مینو** ، Elmira-Ml94
دیروز, ۰۵:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۵:۲۴ عصر توسط *~ستاره خانومی~*.)
ارسال: #2666
عیب نداره این سختی ها هم فدای یک تار موی جوجه طلایی هامونتصویر: /images/smilies/new/lub.pngدلم داره قنج میره که بدونم چه شکلیه این جوجه کوچولو با تکون های یهویشتصویر: /images/smilies/new/angel.png

راستش امروز کمردرد دیگه امونمو بریده.خیلی سخته اسباب کشی در حال بارداری.از یه طرف همه چی وسط مونده و از بی نظمی خونه کلافه شدم از یه طرف نمیتونم پیوسته کار کنم و کمرم یاری نمیکنهتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتا یکم کار میکنم انگار سنگ بستن به کمرم..کمرم می افته و زودی دراز میکشم..بچه ها اگه اسباب کشی دارید قبل اینکه وارد ماه های آخر بشید کارتونو بکنید واقعا سخته... من که حالا قدرت بدنی خوبی دارم، کم آوردم واقعا.
مشکلات ماه های آخر به نظرم که قابل تحمل نیست،کمردرد شدید و تنگی نفس و تکرر ادرار هست.من تا حالا با اینها مواجه شدم.خدا کنه درد جدیدی اضافه نشه فقط.
بچه ها خواهشا دعا کنید به سلامت از اینجا بلند شم و کارامون خوب پیش بره و هفته ی آینده انشالله سختی ها تموم بشه و زندگی بازم شیرین شهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

تو زیباترین آرزوی ِ منی فرشته کوچولوی ِ پاییزی ِ من.. تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط soudeh312 ، mfk ، دخترِپاییز ، tamila-71 ، Elmira-Ml94
دیروز, ۱۰:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۰:۳۴ عصر توسط mfk.)
ارسال: #2667
بچه ها من ماه دردام تو بارداری اولم از۲ماهگی شروع شد یعنی وقتی بلندمیشدم کمرم راست نمیشد خشک میشد بعد باید زیربغلمو میگرفتن یا مثلا تعویض لباسم خیلی به مشکل میخوردم روی مبل یا تخت مینشستم کمکم میکردن توی خواب مدام فریاد میزدم ازدرد میخواستم ازجام بلندشم دوساعت طول میکشید بدنم مثل چوب بود یعنی میگفتم خدایا من مثل قبل میشم اصلا یه اوضاعی بود فکرنکنم تاحالا برای کسی پیش اومده باشه ولی الان فقط تو بلندشدنم واینکه خیلی درد دارم همین راه رفتنمو مشکل میکنه یا وقتی میخوام بلندشم بچه هم فکرمیکنم خیلی پایینه چون بالای شکمم خالیه روز سونوی انومالی هم اصلا دکتر دستگاهشو پایین تراورده بود به خاطر همین فکرمیکنم خیلی درد دارم واینکه تو سونوی قبلی موقعیت بچه عرضی بود الان طولی والانم یه سره تو دستشوییم کلافه شدم راستی جفت من پلاسنتاسیرکولر هست یعنی چی
نقل قول
 سپاس شده توسط دخترِپاییز ، Elmira-Ml94 ، *~ستاره خانومی~*
دیروز, ۱۰:۳۶ عصر
ارسال: #2668
دوستای گلم از همتون ممنونم ک بفکرمین
امروز صب رفتم پیش مرادی گف ۹۹درصد بچه سالمه و اون یک درصد باید امینوسنتز بشی
دیگه رفتم پیش دکترم اونم گف هیچ آز و سونوی غربالی صد درصد نیس اما امینیوسنتز صد درصده
خلاصه شنبه باید برم برا این نمونه گیری ک گف یاپیش برادران برم یا تارا
دعاکنیدبچها تا بیخطر باشه
واقعن اشتباه کردم از اول سونوهامو پیش اون ضابطی رفتم اه.

بچها جون یه صلوات میفرستین به نیت سلامتی فندق تو راهی من و همه ی مامانای منتظرتصویر: /images/smilies/new/lub.png؟ممنون میشم☺
نقل قول
 سپاس شده توسط tamila-71 ، Elmira-Ml94 ، *~ستاره خانومی~* ، soudeh312
دیروز, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #2669
آره عزیزم باران جان بایواویل زدم دو تا ترک فقط پایین شکمم داره اگر به ارث باشه که من مامانم شدید ترک دازه خودمم سن رشدم که حالیم نبود باسن و رونام ترک خورده یعنی مستعدم
پس الکی نیس شما هم بزن حالا این نه هر کرمی یا روغنی که پیشگیری کنه آخراشام حتما دوباز در روز بزن من تنبلی کزدم یکم

21 عدد شانس منهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط دخترِپاییز ، *~ستاره خانومی~*
امروز, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #2670
دختر اسفندی جان کرمی که گفتی همینه؟
https://www.digikala.com/product/dkp-463...8%AA%D8%B1
پیشگیری میکنه یا نه رو ترکای قبلی هم بزنیم تاثیر داره؟
من فعلا فقط رونام ترک خورده

برام دعا کنید بقیه ش هم به خوبی پیش بره ممنون Heart
تاریخ نامزدی: ۱۳ اسفند ۹۴
تاریخ عروسی: ۱۸ آذر ۹۵
تاریخ مادر شدن: ۱ مرداد ۹۸ همسرم بهترین هدیه تولد زندگیشو گرفت و جواب آزمایشم مثبت شد.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام