• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

بحث آزاد خانم های باردار(3)

امروز, ۱۲:۰۸ صبح
ارسال: #2031

RE: بحث آزاد خانم های باردار(3)
(امروز ۱۲:۴۱ صبح)'mfk' نوشته است:  باران جان اریخ تولدتو بگو ازروجدول چینی شانس دختردارشدنتو بگم البته برای بچه اول جنسیت زیاد برات مهم نباشه

ممنون عزیزم. اول خرداد 67

نقل قول
امروز, ۰۷:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۸:۰۵ صبح توسط mina.pirozi.)
ارسال: #2032
boobe عزیز من رفتم بیمه سامان انجام میده.همین که تحت پوشش یکی از بیمه ها باشی کافیه حتی اگر بیمه تامین اجتماعی از طرف شوهرت هم باشی کافیه.اگر دفترچه نداشته باشی هم باز میتونی فقط 18 درصد بیشتر میشه.متاسفانه گفت نرخ ها تغییر کرده بیشتر شده ولی اگر تو همین هفته اقدام کنی با نرخ قبلی برام حساب می کنه که منم همون موقع فرم پر کردم گفت میفرسته پزشک اگر تایید کرد خبرت میدم که پول واریز کنی.همینجا عکس طرح های قدیمش میذارم.شرایط دیگه اش هم اینه که شامل هیچگونه عمل های زیبایی نمیشه.زایمان هم اول که نباید الان اقدام می کنی باردار باشی بعد هم هزینه زایمان نه ماه باید از تاریخ صدور بیمه ات گذشته باشه اگر مثلا هشت ماه گذشته باشه شاملت نمیشه همچنین عمل جراحی و بیمارستانی هم باید سه ماه از صدور بیمه ات گذشته باشه برای آزمایش هم مثلا دکتر بنویسه آزمایش چکاپ شاملش نمیشه حتما باید چند تا گزینه باشه فقط مثلا قند و چربی و کم خونی حتما چند تا فقط باشه و نام ببره.مدارکی هم که لازمه ببری کپی کارت ملی و کپی شناسنامه و کپی صفحه اول دفترچه بیمه ات و شماره شبا و فرم هم که اونجا میدن مشخصاتت هست و اینکه سابقه چه بیماری هایی داری و تو خانواده درجه یکت مثلا سرطان و دیابت و ... دارید یا نه

hr]
اینم سقف تعهدات طرح های مختلف بیمه تکمیلی انفرادی سامان البته این همون نرخ قبلی هست که به من گفت اگر این هفته اقدام کنی شاملت میشه وگرنه تغییر کرده.البته تعهداتش همینه فقط هزینه سالیانه ای که می خواهی پرداخت کنی بیشتر شده.مثلا من طرح عقیق که بالاترینش هست انتخاب کردم که نرخ جدیدش شده دو میلیون و صد فکر کنم.اگر هم نقدی پرداخت کنید ده درصد تخفیف میگیرید قسطی هم باید سی درصدش پرداخت کنید مابقی هم دو تا چک میدید برای ماه بعد و بعدتر
[تصویر: بحث آزاد خانم های باردار(3) ]
[تصویر: بحث آزاد خانم های باردار(3) ]

نقل قول
 سپاس شده توسط tara 1987 ، tamila-71
امروز, ۰۸:۳۱ صبح
ارسال: #2033
سلام ماماناااا
کلی به راهنمایی و تجربتون نیاز دااارم تصویر: images/smilies/heart.gif
من دیروز بیبی چکم مثبت شد تصویر: /images/smilies/new/lub.png دکترم چهارشنبه مطب هست و من باید برم- تا ۳-۴ روز دیگه چی کار باید بکنم ؟ آزمایش خون بدم ؟ بعد دوباره اگر فرداش هم بدم که وقتی میرم پیش دکتر روند افزایش بتا رو‌ بتونه چک بکنه، خوبه یا نیاز نیست؟
چون من ۹ ماه پیش باردار شدم ولی توی هفته ۶ خودبخود سقط شد و تا الان هم باردار نمیشدم
خیلی میترسم که باز این اتفاق بیفته در حدی که از دیروز تا الان نتونستم از ته دلم شاد باشم 
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

خدا با منه Heart
تمام سلامتی، شادی، خوشبختی، پیشرفت و موفقیت دنیا برای منه
نقل قول
 سپاس شده توسط باران پاييزي
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
امروز, ۰۸:۴۱ صبح
ارسال: #2034
(امروز ۰۹:۳۱ صبح)'باران 2' نوشته است:  من دیروز بیبی چکم مثبت شد تصویر: /images/smilies/new/lub.png دکترم چهارشنبه مطب هست و من باید برم- تا ۳-۴ روز دیگه چی کار باید بکنم ؟ آزمایش خون بدم ؟ بعد دوباره اگر فرداش هم بدم که وقتی میرم پیش دکتر روند افزایش بتا رو‌ بتونه چک بکنه، خوبه یا نیاز نیست؟
چون من ۹ ماه پیش باردار شدم ولی توی هفته ۶ خودبخود سقط شد و تا الان هم باردار نمیشدم
خیلی میترسم که باز این اتفاق بیفته در حدی که از دیروز تا الان نتونستم از ته دلم شاد باشم 

مبارکه عزیزم 
به امید خدا به خوبی پیش میره همه موارد 
چند روز از تاریخ پریودت گذشته ؟؟ اگر زیاد باشه بتا بالا میشه و دو سه روز خیلی فرق نداره 
اما اگر خیلی نگذشته خوب ممکنه عدد رو پایین تر نشون بده 

*و خدایی که در این نزدیکی هاست....
میشه برا سلامتی همه مامان ها دعا کنید... برای سلامتی مامان منم دعا کنید..
نقل قول
امروز, ۰۸:۴۹ صبح
ارسال: #2035
ممنونم عزیزم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif ایشااللللللله
من پنجشنبه باید پریود میشدم یعنی ۳ روز تاخیر دارم

خدا با منه Heart
تمام سلامتی، شادی، خوشبختی، پیشرفت و موفقیت دنیا برای منه
نقل قول
 سپاس شده توسط tara 1987
امروز, ۰۸:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۸:۵۴ صبح توسط mina.pirozi.)
ارسال: #2036
(امروز ۰۹:۳۱ صبح)'باران 2' نوشته است:  سلام ماماناااا
من دیروز بیبی چکم مثبت شد تصویر: /images/smilies/new/lub.png دکترم چهارشنبه مطب هست و من باید برم- تا ۳-۴ روز دیگه چی کار باید بکنم ؟ آزمایش خون بدم ؟ بعد دوباره اگر فرداش هم بدم که وقتی میرم پیش دکتر روند افزایش بتا رو‌ بتونه چک بکنه، خوبه یا نیاز نیست؟

عزیزم مبارک باشه.انشالله این دفعه دیگه بارداری خوبی خواهی داشت.صبر کن سه شنبه برو که خیال خودت راحت تر باشه.فعلا هم به کسی چیزی نگو.مراقب خودتم باش غذاهای گرم نخور و فولیک اسید و ویتامین بخور
نقل قول
 سپاس شده توسط باران 2
امروز, ۱۰:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۱۰:۰۹ صبح توسط tara 1987.)
ارسال: #2037

(امروز ۰۸:۴۹ صبح)'باران 2' نوشته است:  ممنونم عزیزم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif ایشااللللللله
من پنجشنبه باید پریود میشدم یعنی ۳ روز تاخیر دارم

بنظر منم صبر کن یک روز قبل دکتر رفتن آزمایش برو چون خیلی نگذشته هنوز 
یا اینکه دوبار آزمایش برو 

*و خدایی که در این نزدیکی هاست....
میشه برا سلامتی همه مامان ها دعا کنید... برای سلامتی مامان منم دعا کنید..
نقل قول
 سپاس شده توسط باران 2
امروز, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #2038

(امروز ۰۹:۳۱ صبح)'باران 2' نوشته است:  سلام ماماناااا

مبارک باشه کلییییییییییییییتصویر: /images/smilies/new/new1.gifخیلی مواظب خودت و نی نی باش و حتما زیر نظر یه دکتر خیلی خوب برو.تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام