• آتلیه ملکه زیبا
  • آرایشگاه گیوا

بحث آزاد خانم های باردار(3)

۲۷-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #401
RE: بحث آزاد خانم های باردار(3)
رز عزیز بهت تبریک میگم، منم اولش مثل تو بودم نمیدونستم باید دقیق چیکار کنم و هزارتا سوال داشتم
امیدوارم برات هرچی بهترینه پیش بیاد
ایریس خوشبحالت که داری به زایمان نزدیک میشیییی، البته میتونم حست و درک کنم ، بار اول هرچیزی یه هیجان و استرس خاصی داره، امیدوارم زایمانت راحت و باسلامتی باشه عزیزم

گفتي بيا زندگي خيلي زيباست دوويدمتصویر: images/smilies/angel.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Rosee ، *IRIS*
دیروز, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #402
(دیروز ۰۷:۳۳ عصر)'Rosee' نوشته است:  الان برای آزمایش هورمون ها و قند و اینا، چه زمانی بهتره؟ باید ناشتا باشم؟

یه سوال دیگه هم اینکه آیا ید در یدوفولیک تاثیر بدی نداره؟ نیاد هورمون های تیروئیدی رو تحت تاثیر قرار بده (ما توی فامیلمون مشکلات تیروئیدی زیاد داریم اما خودم توی آژمایش ها تا حالا مشکلی نداشتم)؟ از این جهت می پرسم که بالاخره خود هورمون های تیروئیدی توی بارداری تغییر می کنن...

ببین دوستم بهتره تصمیم برای روز و نوع ازمایشات رو بعهده پزشکت بزاری
من جوابم که مثبت شد هفته بعدش نوبت گرفتم رفتم دکترم ویزیت و همونجا برای تاریخ هفت هفتگی برام سونو تشکیل قلب نوشت و قرص فمیبیون داد بهم
جواب سونو رو که بردم گفت حالا که قلب تشکیل شده باید ازمایشات سه ماهه اول رو انجام بدی و تمام ازمایشاتی که پیش از بارداری داده بودم مجددا تکرار کرد. چون قند هم داشت طبیعتا ناشتا رفتم
تیروییید و توکسوپلاسما و ایدز و هپاتیت و بیماریهای عفونی و انزیم کبدی و کلی چیز دیگه رو برام نوشته بود که همش رو انجام دادم و خدا رو شکر اوکی بود
جوابش رو که بردم وقت سونو و ازمایش خون غربالگری بهم داد
یعنی اینجوری بگم دوستم هرجلسه میری یه کاری ازت میخواد بعد با جوابش که میری نسخه کار دفعه بعدی رو بهت میده یعنی نگران نباش که فلان چیز رو کی برم خود دکتر اگر باهاش هماهنگ باشی و مرتب سروقتهایی که میگه بری همه رو به ترتیب برات مینویسه
الانم برای دو ابان دکترم ازمایش خون غربالگری دوم رو نوشته گفت جوابش رو بیار که برات نسخه سونو انومالی هم بنویسم. جواب سونو رو ببرم باید ازمایش خون چکاب سه ماهه دوم انجام بدم و الی اخر...
اینه که توصیه ام اینه مرتب زیر نظر یه پزشک باشی و خودش ایشالا سر تایمهای لازم بهت میگه چه چکابی باید انجام بدیتصویر: images/smilies/biggrin.gif

تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Rosee
دیروز, ۰۱:۵۵ عصر
ارسال: #403
استرسی که رز داره یاد خودم میفتم اوایل بارداری حتی میترسیدم تکون بخورم میگفتم چیزی نشه
من یدوفولیک میخورم ازمایش تیرویید دادم کم کاری تیرویید داشتم البته خیلی کم دکترم گفت یدوفولیک بخوری درست میشه منم یه ماه خوردم مجدد ازمایشم تکرار کردم اومده بود پایین حالا یه ماه دیگه هم ازمایش میدپ ببینم در چ حده

عروسی :96/1/4
روزای خوبی تو راهه
❤خدایا شکرت❤
ممنون میشم برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید
نقل قول
 سپاس شده توسط Rosee
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
  • بیکیوت مدیس ماساژ
دیروز, ۰۹:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۰:۱۱ عصر توسط Rosee.)
ارسال: #404

درسته واقعا بعضیا اصلا شرایط براشون کاملا ناشناخته هست و خوندن مطالب مختلف، باعث می شه آدم به خودش شک کنه...
مثلا من روزهایی که دانشگاهم، حدود 200-300 تا پله رو بالا پایین می رم... خب اگه ندونم و حواسم نباشه می تونه برای جنین خطرناک باشه...
یا مثلا کارم کلا توی صحراست دیگه... اگه ندونم که بده یا خوب، ممکنه آسیب ببینم...
یا مثلا بحث ویتامین و... ما با غذاهای بی کیفیت ایرانی و مواد بی کیفیت تر داخلی، نمی تونیم انتظار یه کشور پیشرفته رو داشته باشیم... مسلما نیاز به مکمل داریم به نظر خودم...
یا مثلا چند وقت پیش مگه نبود یکی از بچه ها، بعد از زایمان فهمیده بود که مدتیه نی نیش از دنیا رفته بوده و دکترش هم هیچ مسئولیتی قبول نکرده بود... خب آدم وقتی اینا رو می بینه، دکترها و سطح افتضاح مسئولیت پذیری هاشون رو می بینه، دیگه می گه پس خودم باید از همه چیز سر دربیارم...
مساله اینه...
واقعا به نظرم، من مته به خشخاش نمی ذارم... فقط نمی خوام پشیمون شم... همین... چون هیچکس به بدن من مسلط تر از خودم نیست...

+++++++++++

اما آزمایش
من رفتم آز دادم
LMP من 25 شهریور بوده...
و دوره هام 32 روزه...
یعنی 18 روز بعد از اولین روز آخرین پری، تخمک گذاری من بوده که می شه 11 مهر... و روزیه که رابطه داشتیم
حالا عدد بتای من 450 بود... 
که طبق محاسبات تئوری، امروز که 28 مهر بود، می شه روز 17 تخمک گذاری که باید 297 باشه (از روی این منبع و منابع مشابهش می گم)... که عدد بتای من، 50% بیشتر از عدد روز 17 هست...
کسی نظری داره تا من برم پیش متخصص؟
به نظرتون دوقلو هست؟
مال شما چطور بوده؟ 

لطفا نقل قول نکنید

اگر عقاید خود را با تفکر و مطالعه به دست بیاورید؛ کسی نمیتواند به آنها توهین کند
اگر کسی چیزی بر خلافشان بگوید عصبانی نمیشوید؛
یا میخندید یا به فکر فرو میروید...
نقل قول
 سپاس شده توسط نسترن 2016
دیروز, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #405
ببخشید تو دوتا تاپیک میذارم

سلام
بچه ها کمک[تصویر: بحث آزاد خانم های باردار(3) ]
من تازه خونه رو جا به جا کردم الان رفتم رو بالکن سرمو بردم بالا چشمم افتاد به یه دکل مخابرات دقیقا تو کوچهمون خونه رو به رویی[تصویر: بحث آزاد خانم های باردار(3) ]
برنامه ریزی کرده بودم انشاالله آذر ماه اقدام کنم ،چقدر خوشحال بودم دکترم گفت همه چیز نرماله
با اینکه دکتر گفت لازم نیست همسرم آز اسپرم هم داد که خیالمون راحت باشه همه چیز خوب بود اما این دکل همه برنامه ها رو بهم ریخت
کسی تا حالا از دکترش پرسیده یه دکلا ضرر داره؟؟
نقل قول
امروز, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #406
عزیزم من از هر دکتری میرفتم درباره این دکلا میپرسیدم چون نزدیک من دوتا دکله مناسفانه!
اما همشون گفتن نه چیزی نمیشه خیالت راحت منم دیگه قبول کردم مشکلی نداره

گفتي بيا زندگي خيلي زيباست دوويدمتصویر: images/smilies/angel.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Selin000
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام