• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

بحث آزاد آشپزی (۳)

۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #31

RE: بحث آزاد آشپزی ۳
بچه ها تخم مرغ چقدر طول میکشه ابپز شه بعد بیشتر از یه حدی بمونه چی میشه

خدایا مرسیییییی عاشقتم‌ که همیشه حامی من هستی
دوستان کالسکه و کریر چیکو مدل لایت وی پلاس را میفروشم کلا شش ماه فقط کریر را استفاده کردم و تقریبا نو هست 
من دوتا خریدم اکر کسی خواست پیام بدید تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط sanaz222 ، محی123
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ عصر
ارسال: #32
سفت میشه مثل سنگ فکر کنم ١٠ دقیقه نهایتاً کافى باشه

بچه ها من دیروز گوشتم رو گذاشتم تو قابلمه و تا شب که برگشتیم عالى شده بود از نرمى - یعنى واقعاً نرم نرم بود ، اما چون شام خورده بودیم دیگه گذاشتمش تو یخچال امروز کردمش خورش لوبیا سبز !! نظرتون ؟! خیلى ابتکارم مسخره بود؟!

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط محی123 ، Miss panti ، آرامشه خیال
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آذر-۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ عصر توسط محی123.)
ارسال: #33

سانازجان نه چرابد
بنده خدا اون گوشته این همه روش کارشده هنوزم قسمتش نشده خورده بشه
نوش جونتون

(۱۸-آذر-۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ عصر)zazacool نوشته است:  بچه ها تخم مرغ چقدر طول میکشه ابپز شه بعد بیشتر از یه حدی بمونه چی میشه

اگر عسلی میخواین6تا7 دقیقه برای تخم مرغ عسلی، 10دقیقه برای تخم مرغ نرم و15 دقیقه برای تخم مرغ سفت.

من یه سری یادم رفته بود تخم مرغوگذاشتم آبپز شه بعداز یکساعت صدای جلز ولز میومدکه نگوآب ظرفم تموم شده بود 3 (12)3 (12)
تخم مرغ هیچیش نشده بودBig Grin

خدایا ممنون که همراهمی 
ممنون که منوبه خواسته هام میرسونی
تصویر: images/smilies/heart.gif

سمیییییییییییییییییییییی پیاممو بخون 
نقل قول
 سپاس شده توسط sanaz222 ، *elay* ، آرامشه خیال
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #34
یکمش رو نپخته خوردم برا اینکه به شوهرم ثابت کنم خام نیست و پخته ى پخته ! اما وقتى دیشب ٣-٤ ساعت تو قابلمه بود تازه فهمیدم معنى گوشت پخته چیه ؟!
ممنونم ازت محیا جون

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط محی123
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #35
من یه تجربمو بهتون بگم بچه ها غذاهایی که به آبلیمو نیاز داره آبلیمو رو آخر از همه بریزید چون اگه اول یا وسط پخت بریزید مواد غذاییتونو سفت میکنه مثلا گوشت یا سیب زمینی نمیپزه سفت میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط محی123 ، A.Bidel ، sanaz222 ، naz goli ، homajun
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #36

خواهش میکنم
زندگیتون خوش وخرم

خدایا ممنون که همراهمی 
ممنون که منوبه خواسته هام میرسونی
تصویر: images/smilies/heart.gif

سمیییییییییییییییییییییی پیاممو بخون 
نقل قول
 سپاس شده توسط sanaz222
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #37

یعنی ده دقیقه بجوشه یا از وقتی میزارم رو حرارت بشه ده دقیقه

خدایا مرسیییییی عاشقتم‌ که همیشه حامی من هستی
دوستان کالسکه و کریر چیکو مدل لایت وی پلاس را میفروشم کلا شش ماه فقط کریر را استفاده کردم و تقریبا نو هست 
من دوتا خریدم اکر کسی خواست پیام بدید تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۵:۲۲ عصر
ارسال: #38
بچه ها گوشت گوسفند تو قابلمه چند ساعت باید بپزه؟

خدا جونم شکرت
نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #39
لطفا کمکم کنین من تابه حال چند بار کیک پختم نمیدونم علتش چیه وسطش حالت خمیری میشه هربارهم تویه وسیله پختم تو کیکپز پلوپز اون توستر وسعی کردم دقیقا مواد و ترتیب اضافه کردن عین دستورایی که گفتن بشه ولی بازم خراب شد دفعه اخر اعصابم به هم ریخت نمیدونم چکارکنم افسردگی گرفتم
نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #40

(۱۸-آذر-۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ عصر)پیشولی نوشته است:  بچه ها گوشت گوسفند تو قابلمه چند ساعت باید بپزه؟

عزیزم تقریبا 2 ساعتHeart

(۱۸-آذر-۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ عصر)sahar1361 نوشته است:  لطفا کمکم کنین من تابه حال چند بار کیک پختم نمیدونم علتش چیه وسطش حالت خمیری میشه هربارهم تویه وسیله پختم تو کیکپز پلوپز اون توستر وسعی کردم دقیقا مواد و ترتیب اضافه کردن عین دستورایی که گفتن بشه ولی بازم خراب شد دفعه اخر اعصابم به هم ریخت نمیدونم چکارکنم افسردگی گرفتم

آخی عزیزم ناراحت نباشSad..من فکر میکنم دمای پخت مناسب نمی گذارید و درجه حرارتش کم بوده..اگه رویه و زیرش بیشتر پخته شد حرارت به طوذ یکنواخت و کامل به همه جا نرسیده..اگه اینها هم چک کردین نبود شاید مقدار مواد مایع مثل شیر یا روغن رو بیش از اندازه ریختین...من اولی رو بیشتر حس میکنم...عزیز دیگه غصه نخوریا..این دفعه حتما خوب میشهWinkHeart

تصویر: http://avazak.ir/Java/smili/Avazak.ir-smili16.gif
ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط پیشولی ، homajun ، sheyda_sh ، saye goli
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام