• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

بحث آزاد آشپزی (۳)

۱۹-آذر-۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #41

RE: بحث آزاد آشپزی ۳
(۱۸-آذر-۱۳۹۴ ۰۵:۱۴ عصر)zazacool نوشته است:  یعنی ده دقیقه بجوشه یا از وقتی میزارم رو حرارت بشه ده دقیقه

سلامبرشما
10دقیقه روحرارتی باشه که زودی هم به جوش بیاد

خدایا ممنون که همراهمی 
ممنون که منوبه خواسته هام میرسونی
تصویر: images/smilies/heart.gif

سمیییییییییییییییییییییی پیاممو بخون 
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال
۱۹-آذر-۱۳۹۴, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #42
سلام بچه ها من خورشت که درست میکنم خود خورشتم طعمش خوب میشه اما مرغ و گوشتم طعم نمیگیره
چرا؟ باید چیکار کنم؟

بکار و بچین، بچین و ببخش، زمین خدا برای همه ست
هفته 41
نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۴, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #43
سلام باید موقع سرخ کردن ادویه و چاشنی رو بهش اضافه کنید و خیلی خوب با پیاز سرخ کنید جوری که اصطلاحا به روغن بیافته...

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط homajun
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۹-آذر-۱۳۹۴, ۰۸:۴۷ عصر
ارسال: #44
خانم ها چند تا مدل برای پیراشکی که بخوام تو روغن سرخ کنم بهم میگین لطفا؟

حالمون خوبه Lub
نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۴, ۱۰:۱۳ عصر
ارسال: #45
(۱۸-آذر-۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ عصر)zazacool نوشته است:  بچه ها تخم مرغ چقدر طول میکشه ابپز شه بعد بیشتر از یه حدی بمونه چی میشه

عزیزم تخم مرغ با 10 دقیقه کاملا سفت میشه منظور از 10 دقیقه از زمانی که آب جوش اومد محاسبه کنید. اگر بیشتر هم بماند باعث میشه زرده تخم مرغ کبود بشه اما البته هیچ عیبی نداره و اون کبودی اصلا چیز بدی نیست و ایرادی نداره میشه خوردش

تالار: رویال پارس
آتلیه: مهران
آرایشگاه: مریم رهنما
کارت عروسی: کارت قائم
مزون: آریا
گلفروشی: ملودی
شیرنی و کیک: ویلانج
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال
۱۹-آذر-۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #46

(۱۹-آذر-۱۳۹۴ ۰۶:۵۹ عصر)مهدیه عشق مهدی نوشته است:  سلام باید موقع سرخ کردن ادویه و چاشنی رو بهش اضافه کنید و خیلی خوب با پیاز سرخ کنید جوری که اصطلاحا به روغن بیافته...

برا خورشت ها باید چه ادویه ای اضافه کنیم ؟ مثلا قیمه و قورمه، طعم گوشت توی خورشتهای من هم خوب نمیشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط homajun
۱۹-آذر-۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ عصر توسط simin.62.)
ارسال: #47
عزیزم برای قیمه میتونی زردچوبه و هفت ادویه اضافه کنی آخر سر هم که خورش جا افتاد و خاموش کردی دارچین بپاش روی خورش. توی قرمه سبزی هم عزیزم باید یک کم زردچوبه بزنی اما نه خیلی زیاد دوست داشته باشی میتونی آویشن هم یک کم اضافه کنی. البته خود همون سبزی های معطر که میریزی توی قرمه سبزی خودش به گوشت عطر و طعم میده. یکی از نکته های مهم برای هر خورشی اینه که اول حسابی گوشت را سرخ کنی و بهد پیاز را هم خیلی ریز کنی و بریزی با گوشت سرخ بشه و بعد ادویه ها رو اصافه کنی که با گوشت سرخ بشن تا بوی خامی ادویه بره و در عین حال عطر ادویه به گوشت منتقل بشه.

تالار: رویال پارس
آتلیه: مهران
آرایشگاه: مریم رهنما
کارت عروسی: کارت قائم
مزون: آریا
گلفروشی: ملودی
شیرنی و کیک: ویلانج
نقل قول
 سپاس شده توسط *مارال* ، homajun
۱۹-آذر-۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #48
بچه ها من واسه فرداشب میخوام سالاد انار درست کنم,ولی از دستورای بخش سالاد ها چیز خاصی متوجه نشدم,یعنی خیلی متفاوت بودن.لطف میکنین یه دستور خوب بهم بگین؟
نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #49
بچه ها کسی تا حالا با سولاردوم کیک و شیرینی پخته اگر پختین میشه بگید تو چه ظرفی ؟ سیلیکونی یا تفلون
نقل قول
۲۰-آذر-۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ صبح
ارسال: #50
درحالت کانوکشن توی ظرف تفلون پختم من
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام