• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

بالاخره خونه امو پیدا کردم!

۱۱-آبان-۱۳۹۵, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #581
RE: بالاخره خونه امو پیدا کردم!
(۱۱-آبان-۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ عصر)meriland نوشته است:  
(۴-آبان-۱۳۹۵ ۰۳:۰۲ عصر)farda نوشته است:  ما بالاخره خونه قبلیمونو فروختیم و خونه جدید خریدیم خونه قبلیمون 48 متر بود و این یکی 73 متر
البته دوماه دیگه تحویلمون میده

مبارکه خانومی. میشه بپرسم کجا و چند گرفتین؟Blush

خیابان استاد معین خریدیم 193 تومنالبته برج 9 تحویل میده و کابینت و نقاشی و پکیج و رادیوتور هم با خودمونه

نقل قول
 سپاس شده توسط ساناز ناناز ، مریم2 ، meriland ، شیما... ، سراب ، Fahime
۱۱-آبان-۱۳۹۵, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #582
مبارکه
چه مناسب خریدین . کجای استاد معین ؟
پارکینگ انباریم داره ؟

خوشبختی یعنی قلب پدر و مادرت بتپد.
نقل قول
۱۱-آبان-۱۳۹۵, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #583
منم بالاخره خونمو پیدا کردم!
ما یک سال و یه ماه از عروسیمون میگذره و این مدت خونمون اجاره ای بود، البته خیلی دوسش داشتم. تصمیم داشتیم یه خونه خوب تو همون محل(عظیمیه کرج) بخریم تا بالاخره چند روز پیش یکیو نهایی کردیم و خیلیم ناگهانی پیشنویس قراردادشم نوشتیم Happy
امیدوارم همگی خونه دلخواهشونو زودی پیدا کنن New2

ای نور ما، ای سور ما، ای دولت منصور ما / جوشی بنه در شور ما، تا می شود انگور ما
نقل قول
 سپاس شده توسط B and I ، hadis sh ، Fahime ، marjantt
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۶-آذر-۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #584

سلام
من تازه اومدم به این سایت و نمی دونستم همچین تالار باحالی هم وجود داشتهBig Grin
ما تونستیم یه خونه پیدا کنیم سمت شرق تهران
60 متر حدود 40 تومن طبقه 4 انباری پارکینگ و آسانسور هم داره. صابخونمون آدم خوبی به نظر میاد. البته همیشه اول خوب به نظر میان Rolleyes ولی آخرش معلوم نیست Sad
راستی اینم بهتون بگم از این آگهی توی سایت های مختلف هم پیدا نکردیما. یهو یکی یه آدی ربات تلگرام بهمون داد و جالبه بدونید کمتر از 2 روز خونه مناسب رو پیدا کردیم. واقعا خسته شده بودیم Undecided بس که از این بنگاه به اون بنگاه توی این سرما و یا تو سایت های مختلف زنگ زدیم.رفتیم از اونجا پیدا کردیم.Rolleyes اگه کسی خواست آی دی شو ، بهتون میدم.

نادانی در ندانستن نیست...
در مقاومت مقابل #دانستن است...
در مطلق انگاشتن دانسته هاست...
نقل قول
۶-آذر-۱۳۹۵, ۰۹:۵۹ صبح
ارسال: #585
(۶-آذر-۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ صبح)ghazal_2016 نوشته است:  سلام
60 متر حدود 40 تومن طبقه 4 انباری پارکینگ و آسانسور هم داره. صابخونمون آدم خوبی به نظر میاد. البته همیشه اول خوب به نظر میان Rolleyes ولی آخرش معلوم نیست Sad
راستی اینم بهتون بگم از این آگهی توی سایت های مختلف هم پیدا نکردیما. یهو یکی یه آدی ربات تلگرام بهمون داد و جالبه بدونید کمتر از 2 روز خونه مناسب رو پیدا کردیم. واقعا خسته شده بودیم Undecided بس که از این بنگاه به اون بنگاه توی این سرما و یا تو سایت های مختلف زنگ زدیم.رفتیم از اونجا پیدا کردیم.Rolleyes اگه کسی خواست آی دی شو ، بهتون میدم.

40 تومن تمام رهن ؟
ایدی اسمش الونک هست ؟ اخه چن وقت قبل ی ایدی ربات تو تلگرام دیدم برای خونه در تهران
نقل قول
۶-آذر-۱۳۹۵, ۰۳:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-بهمن-۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ عصر توسط Rosee.)
ارسال: #586

(۶-آذر-۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ صبح)maahboobeh نوشته است:  
(۶-آذر-۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ صبح)ghazal_2016 نوشته است:  سلام

40 تومن تمام رهن ؟
ایدی اسمش الونک هست ؟ اخه چن وقت قبل ی ایدی ربات تو تلگرام دیدم برای خونه در تهران

آره 40 تومن رهن کاملLubLubLub
نه یه ربات دیگه است. اسمش بی تک هستNew2 کلا کار باهاش هم خیلی راحت بود. من که خیلی راضیم دستشون درد نکنهAngel

چون خیلی از دوستان در خصوصی اسم ربات رو می پرسن و بعضا صندوق های پیامتون پره و نمی تونم پیام بفرستم، همینجا می گمش دیگه:
btak_bot@

نادانی در ندانستن نیست...
در مقاومت مقابل #دانستن است...
در مطلق انگاشتن دانسته هاست...
نقل قول
 سپاس شده توسط Sweetworld ، nana
۶-آذر-۱۳۹۵, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #587

سمت ما خونه خیلی گرونه بااینکه ما دورترین محدوده محل سکونت هستیم ولی نمیدونم برای چی گرونه
ما خونمون بافته فوق قدیمی داره گرفتیم 6تومن برجی 500 طوریکه مشت محکم بزنی به دیوار دیوار تودستته ولی خوب مجبوریم دیگه ولی صاحبخونمون ادمه فوق العادیه اصلا ازار ندارنSmile
ما جنوب شرق تهرانیم شرقی ترین محدودش

چه استراحت خوبی است،درجوار خودم...
خودم برای خودم باخودم کنارخودم...!
نقل قول
 سپاس شده توسط مانازرین
۷-آذر-۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ صبح
ارسال: #588
منم بالاخره خونمو پیدا کردم‌۱۰۰ متری تو‌پونک نوساز ۶۰ تومان ماهی ۱۵۰۰
نقل قول
 سپاس شده توسط meriland ، hadis sh
۷-آذر-۱۳۹۵, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #589
بچه ها بین دو تا خونه میخوام انتخاب کنم
اول جاشه: یکی تو جلال بر اشرفی اونیکی هم ستارخان روبرو برق آلستوم (هردوتاش در نهایت تو یه کوچه بن بستن)
از نظر محلیتو دسترسی و مردمش کدوم جاش بهتره بنظرتون؟
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۷-آذر-۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-آذر-۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ عصر توسط tina68.)
ارسال: #590
سلام به همهHeartمنم خونمو پیدا کردم خونه ی خود خودمBig Grin نیم ساعت پیش بنگاه زنگ زد گفت5بیا قولنامه بنویسAngelLubاز جوونی وقتی17-18ساله بودم، دوست داشتم خونه داشته باشم به اسم خودم با پول خودم.بالاخره بعد این همه سال تونستم یه خونه70متری تو ستارخان دریان نو بگیرم با 264 تومن .خونش 10سال ساخته اما خدا رو شکر صاحبش بازسازی کرده ،بنده خدا40تومن هزینه کرده بیرون خونه معمولیه با نمای سنگ اما توش نو نو هست
ان شاالله همه خونه دار بشند نا گفته نماند که همسرم هم خیلی کمکم کرد و بهم پول قرض دادSmiling چون ما خونه داریم و این برای منه
خدایا شکرت

بچه ها بنگاه رفتم آخرش شد 268تومن آخه قیمت اصلیش 285بود اما چون پول لازم بود بنگاه گفت تخفیف میگیرم دیگه آخرش شد 268 بازم خوبهLub
نقل قول
 سپاس شده توسط honest ، supernova ، hadis sh ، maraal ، نشاط ، سراب ، samina ، 136383 ، b_zakeri84 ، shabikhanoom ، مهتابِ علی ، بانوی بهشت ، رزام ، Fahime ، Rozet ، marjantt
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام