• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

باغ و تالار کاظمی

۳۰-دي-۱۳۹۴, ۰۳:۲۰ عصر
ارسال: #51
RE: باغ و تالار کاظمی
بچه ها کسی تو تالار جدیدشون که تو نسیم هشت هست مراسم رفته یا گرفته؟ آهنگ و خوانندشون خوبه؟ پرسنلشون خوبن یا فقط انعام میخوان؟ از لحاظ زمان همکاری میکنن یا باید راس ساعت اجرا بشه مراسم؟
ممنون میشم جواب بدید Smile
نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #52
ادرسش کجا هست؟
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #53
سلام دوستان
عروسی من 8 شهریور 93 تو این تالار بود
غذاش و سلف سرویسش عالیییییییییییییییی بود و انعام فقط از مادر همسرم و مادر من گرفتن به همین ترتیب در مردانه هم فقط از دو تا پدر ها گرفته بودند

خلاصه که من چون همسرم بندری بود نوازنده نی انبون از بندر عباس آوردیم
در کل خوب بود
نقل قول
  • بهرام بابایی
۱۷-اسفند-۱۳۹۴, ۰۶:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ صبح توسط admin3.)
ارسال: #54
ادرسش چیتگر کوهک نسیم 8...ولی فضاشو غذاش عالیییییییییییییی بوود...من که از همه چیز خداروشکر فوق العاده راضی بودم...خیلی خوبه

.....................................
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ صبح
ارسال: #55
RE: باغ کاظمی
سلام عروس خانومای گل.عروسی من باغ چیتگر بود نسیم ٨.انصافا فضا خوب بود قشنگ بود ولی خدمات افتضاح بود.خدمات این باغ تالار کاری کردن که بهترین شب زندگی من خراب بشه و هروقت یادش میوفتم عصبی میشم.عروسی من ٢٥ شهریور ٩٤ بود.چون هوا یه مقدار مشکوک بود هماهنگ کردیم که اگر بارون اومد بقیه مراسم داخل باشه و همه چی داخل سالن آماده باشه.زد و اون شب اوایل مراسم یه بارونی اومد که فکر کنم تو این چند سال اخیر بی سابقه بوده.خدمه انگار نه انگار بلاخره با دعواهای خواهرام و خاله های شوهرم وسایل رو با کمک مهمونا!!!بردن داخل ولی هیچ موزیکی نبود.هرچی میگفتیم اکو رو بیارید داخل سالن میگفتن نمیشه.تا اینجا بیشتر عروسی گذشته بود.خلاصه که منه عروس!!!خودم وارد عمل شدم و رفتم دعوا کردم که اکو بعد از n قرن اومد داخل.داخل سالن بهم ریخته و کثیف.جایگاه عروس بیابون برهوت.یه میز شیشه ای کثیف گذاشته بودن و دوتا صندلی لنگه به لنگه.به خدا دروغ نمیگم.فقط هم خدمه پول میخواستن که طی یک عملیات انتحاری من خودمو انداختم وسط پول گرفتناشون و گفتم دیگه پول نمیدیم نداریم.واااای از خواننده شون نگم که اشکمو درآورد.صداش در حدی بد بود که من موندم اونو کی گذاشته بود اونجا.به خداوندی خدا من آدم به اون بدصدایی تو کل عمرم ندیدم.ولی غذا خوب بود سفره عقد قشنگ بود کلا محیط باغ هم خوب بود.خلاصه خواستم بهتون بگم حسابی حواستون رو جمع کنید تا مثل من بهترین شب زندگیتون خراب نشه و حسرتس یه عمر به دلتون نمونه.
نقل قول
۴-آذر-۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #56
RE: باغ کاظمی
سلام. چقدر اینجا سوت و کوره ?
کسایی ک مراسم گرفتن اینجا نظر ندارن ?
من رفتم دیشب این باغ و باغ چیتگر و ک هر دوش با مدیریت کاظمیه دیدم.
ب نظرم واقعا دیزاینش از همه باغای این محدوده قشنگتر بود.
مبلمانش . دیزاینش و برخورد با مشتریشون. و قیمتشونم نسبت ب خدماتشون مناسب بود .
خیلی هم صادقانه صحبت میکردن.جفتشون.
باغ چیتگر هم ک کلا داره دیزاینش عوض میشه و من منتظرم ببینم چ شکلی میشه چون فضای باغش خیلی بزرگتر بود.

عروس 96
نقل قول
۱۸-آبان-۱۳۹۶, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #57
سلاااام

میشه راهنمایی کنید؟ ما برای بهمن 96 میخوایم باغ کاظمی رو رزرو کنیم...
میشه راهنمایی کنین خوب هست یا نه؟

گلهای زندگی...
مینیاتور
مروارید
همتی
موسوی و....میشه بین اینا بگید کدومشون بهتر هستن؟

نقل قول
۶-آبان-۱۳۹۸, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #58
Heart RE: باغ کاظمی

(۱۳-شهريور-۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ صبح)'مهسا دولتی' نوشته است:  سلام عروس خانومای گل.عروسی من باغ چیتگر بود نسیم ٨.انصافا فضا خوب بود قشنگ بود ولی خدمات افتضاح بود.خدمات این باغ تالار کاری کردن که بهترین شب زندگی من خراب بشه و هروقت یادش میوفتم عصبی میشم.عروسی من ٢٥ شهریور ٩٤ بود.چون هوا یه مقدار مشکوک بود هماهنگ کردیم که اگر بارون اومد بقیه مراسم داخل باشه و همه چی داخل سالن آماده باشه.زد و اون شب اوایل مراسم یه بارونی اومد که فکر کنم تو این چند سال اخیر بی سابقه بوده.خدمه انگار نه انگار بلاخره با دعواهای خواهرام و خاله های شوهرم وسایل رو با کمک مهمونا!!!بردن داخل ولی هیچ موزیکی نبود.هرچی میگفتیم اکو رو بیارید داخل سالن میگفتن نمیشه.تا اینجا بیشتر عروسی گذشته بود.خلاصه که منه عروس!!!خودم وارد عمل شدم و رفتم دعوا کردم که اکو بعد از n قرن اومد داخل.داخل سالن بهم ریخته و کثیف.جایگاه عروس بیابون برهوت.یه میز شیشه ای کثیف گذاشته بودن و دوتا صندلی لنگه به لنگه.به خدا دروغ نمیگم.فقط هم خدمه پول میخواستن که طی یک عملیات انتحاری من خودمو انداختم وسط پول گرفتناشون و گفتم دیگه پول نمیدیم نداریم.واااای از خواننده شون نگم که اشکمو درآورد.صداش در حدی بد بود که من موندم اونو کی گذاشته بود اونجا.به خداوندی خدا من آدم به اون بدصدایی تو کل عمرم ندیدم.ولی غذا خوب بود سفره عقد قشنگ بود کلا محیط باغ هم خوب بود.خلاصه خواستم بهتون بگم حسابی حواستون رو جمع کنید تا مثل من بهترین شب زندگیتون خراب نشه و حسرتس یه عمر به دلتون نمونه.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام