• آرایشگاه گیوا
  • تشریفات صدف

باغ سمت احمد آباد مستوفی می شناسید؟

۲۶-آبان-۱۳۹۶, ۰۶:۱۴ عصر
ارسال: #211
RE: باغ سمت احمد آباد مستوفی می شناسید؟
(۲۲-آبان-۱۳۹۶ ۰۲:۴۶ عصر)'آرشیدا15' نوشته است:  چشمک جان من تست مراسم گردو رو رفتم ببین اولین تست رو که رفتم از بیرون از لحاظ دیزاین شیک میشه اما من دومین تست رو که رفتم سالن خیلی بو میداد.
تعداد مهموناتون بالاست اصلا تو تک درخت جا نمیشید..
گردو به نظرم تمام زیباییش فقط برای تابستونه که سفره عقدم بیرون میندازن..عزیزم ترانه نزدیکه به گردو..اونجام ی سر برو..اگر بتونی تو گرمدره ام عروسی بگیری اونحا باغاش خیلی شیک تره..
من خودمم داشتم با گردو با پک تخفیفیش قرارداد میبستم اما تست دوم منصرف شدم

من فکر میکنم سمت گرمدره شیک ترن .
ترانه رو دیدم اونم قشنگ بود ولی همشون تو تابستون خیلی عالین ب خاطر باغ.  توی تایم ما دیزاین ها بیشتر ب چشم میاد تا باغتصویر: /images/smilies/new/crying.png

خدای مهربون بهم آرامش بده لطفاتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۲۶-آبان-۱۳۹۶, ۰۶:۱۹ عصر
ارسال: #212
چشمک 
الان که گرفتی دیگه غصشو نخور..ترانه دیزاینشو تو ماه محرم من رفتم کامل عوض کرده بود..راستی باغ گردو به ما گفت زمستون دیزاینشونو عوض میکنن..

خدایا شکرت..❤️
نقل قول
 سپاس شده توسط چشمک
۹-آذر-۱۳۹۶, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #213
(۱۵-خرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ صبح)'kiten' نوشته است:  
(۱۴-خرداد-۱۳۹۶ ۰۷:۳۷ عصر)'violet99' نوشته است:  
(۱۴-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ عصر)'kiten' نوشته است:   من به تازگی برای انتخاب باغ تالار رفته بودم یه جمع بندی از باغ تالارایی که دیدم رو اینجا برای دوستان میزارم
باغ تالار های منصوری و آرتمیس:اینا در واقع باغچه هستن و جموجور و خوب با قیمت مناسب
باغ تالار گردو:به نظرم از هر لحاظ خوب و لاکچری بود و نمیشد ایراد گرفت البته ما چون مهمونامون خیلی زیادن مبلغش برامون خیلی بالا میشد
باغ تالار ترانه 1: فضاش معمولی و خوب ولی تالار بسیار زیبایی داره مخصوصا جایگاه عروس
باغ تالار عقیق:فضای باغ خوب بود ولی تالارا رو اصلا نپسندیدم برخورد مدیریت هم اصلا خوب نبود و از ما پرسید کجاهارو دیدیم و پسندیدیم بعد شروع کرد خودش رو با گردو و مجنون مقایسه کردن و تخریب اونا که البته خنده دار بود برامون چون در برابر اونا اصلا به حساب نمیاد
باغ تالار همسفر و جزیره آبی: که چسبیدن به هم و یک مجموعه هستن. همسفر باغ نمیشه بهش گفت بیشتر یه فضای تالار هست ولی خوب و شیک بودو تالارهای زیبایی داره
جزیره آبی خیلی زیباس ولی تالار مجزا نداره و فقط یک تالاره و البته برای مهمونای زیاد ما مبلغش بالا بود.
باغ مجنون بسیار عالیه ولی خیلی مبلغ منوهاش بالاس
باغ تالار پاشا 1و2 :هر دو خیلی خوب بود قیمتشون از گردو پایین تر بود و راه میان باهاتون مثلا برای 450 مهمون بدون میوه و شیرینی با دو نوع غذا فکر میکنم سی تومن میشد
باغ تالار پارسا :خوب و معمولی بود و یه مقدار از پاشا کمتر بود قیمتاش
باغ تالار کوروش کبیر:جز باغ های جموجور بود و قیمتاش خیلی مناسب بود من تالار مردونه اش رو اصلا دوست نداشتم
باغ تالار آناهل:آخرین جایی بود که دیدیم و در مجموع به دلم نشست با توجه به فاکتورای من اینجارو انتخاب کردم تست غذا هم رفتم که عالی بود فقط راجع به نظافت و ظریف کاریای اینجوری نگرانم که امیدوارم همه چیز خوب پیش بره

عزیزم میشه درمورد قیمتاشم توضیح بدی ممنون

بله عزیزم مثلا منصوری سه نوع غذا و بار سالاد و همه ی خدماتش برای 450 نفر میشدحدود 22_3 ولی باغ گردو با همین منو و تعداد میشد حدود 47 تومن. اگه تعداد مهمون و منو غذاتونو بگیدبهتر میتونم راهنمایی کنم ولی در مجموع قیمت مناسباش میشد کوروش و آرتمیس و منصوری بعدش پارسا و آناهل و همسفر بعد ترانه و پاشا بعدم گردو و عمیق جزیره آبی و مجنونم که خیلی گرونتر

عزیزم آناهل قیمتش چطور بود؟
من آناهل عروسی رفتم همه چیز عالی بود 

به پات زندگيمم بريزم كمه
تو از هرچي توو زندگيمه سَري
تو رو آرزو كرده بودم، ولي
تو از آرزوي منم بهتري
نقل قول
۹-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۳۱ عصر
ارسال: #214
ما تعریف باغ باران و شنیدیم کسی رفته؟ خوبه میدونید کجاس؟
نقل قول
۱۵-آذر-۱۳۹۶, ۰۶:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آذر-۱۳۹۶ ۰۶:۵۴ عصر توسط elham9474.)
ارسال: #215
خب من این اطلاعاتو ک امروز جمع کردم مینویسم شاید ب درد کسی بخوره چون خودم خیلی نیاز داشتم ولی متاسفانه این تاپیک سوت و کور بود و کمکی بهم نکرد
ما برای هزینه محدودیت داشتیم پس تالارای قیمت مناسب رو دیدیم با ۳۵۰ تا مهمون و زرشک پلو و باقالی پلو و خدمات معمولی مثل موزیک و اتیش بازی و ....
باغ تالار ترانه ورودیش ک خب هنوز چیدمان نشده بود ولی عکساش خوب بود 
موزیکش عالی 
خود سالن هم خوب بود و شیک ۲۴ تومن 

تالار کوروش کبیر سالن هاش خوب بود وردیش خوب نبود و حریرارایی ها کثیف ولی قیمتش خوب بود ۱۷و نیم

باغ تالار آناهل ک قبلا عروسی رفته بودم و انتخاب اولم بود ۱۸ تومن شد ک بسیار خوب راه میان و تخفیف خوب میدن تا ۱۶ تومن پایین اومدن تازگیا هم صندلی هاش عوض کردن

باغ تالار ساقدوش ک باغش کوچیک بود و در حد ی ورودی درخت داشت داخلش معمولی بود نسبت ب قیمتش خوب بود حدودا ۱۴ ۱۵ تومن

باغ پارسا هیچ چیزش رو نپسندیدم کف سالن مشکی و کثیف و پر از ستون ۲۰ تومن

باغ تالار فانوس نسبت ب قیمتش فوق العادههههه بود ۲۲ تومن در میومد خیلی همه چیزش اوکی بود البته جز جایگاه داماد ک ب نظرم ب چشم نمیومد

قیمتایی ک نوشتم با تخفیف بود
امیدوارم ب دردتون بخوره

به پات زندگيمم بريزم كمه
تو از آرزوي منم بهتري
نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۰۷ عصر
ارسال: #216
سلام مجدد 
امروز قراردادم رو با تالار میزبان احمدآباد نوشتم 
قیمتش فوق العاده بود و نسبت ب قیمت بسیار شیک بود 

باغ تالار بهشت مهدی مدیریتش بسیار متشخص بودن و راه میومدن سالن هم کم و کاستی داشت ولی دیزاین بعضی فسمت ها خوب بود

باغ تالار ملودی یا مولودی سالنش خوب بود قیمتش هم خوب بود با منوی زرشک پلو باقالی پلو ۱۸ درمیومد

باغ منصوری تمیز نبود و خیلی همه چی در هم بود 

باغ آریل شیک بود و تکمیل قیمتش بالا بود 

به پات زندگيمم بريزم كمه
تو از آرزوي منم بهتري
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام