• آرایشگاه گیوا
  • تخت جمشید

باغ سمت احمد آباد مستوفی می شناسید؟

۲۵-تير-۱۳۹۶, ۱۲:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-تير-۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ عصر توسط مژیلا.)
ارسال: #201
RE: باغ سمت احمد آباد مستوفی می شناسید؟
عروسی من تو باغ تالار فانوس برگزار شد. همه چی عالی بود و هنوز همه از کیفیت مراسممون تعریف میکنن.تصویر: images/smilies/blush.gif
تنها نکته ی منفی این بود این بود که غذا رو بدون 8 نفره کردن میزا پخش کردن و برای همین حدود 10 تا سرویس اضافه غذا بین مهمونا توزیع شد و مجبور شدیم پول اضافه بدیم. تصویر: images/smilies/dodgy.gifبدون در نظر گرفتن این نکته همه چیز عالی برگزار شد. خدمه خیلی منظم بودن و اصلا تقاضای شاباش نمیکردن. سفره عقد خیلی قشنگ بود. آتیش بازی و مه سرد، پذیرایی پرسنل، دی جی و از همه مهمتر کیفیت غذای تالار عالی بود. تصویر: /images/smilies/new/new1.gifشب عروسیم یه شب خاطره انگیز شد.تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

خدایا
به خاطر همه چیز شکرت
نقل قول
۱۶-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۱۶ عصر
ارسال: #202
 جشن ما باغ تک درخت بود هیچی کم‌نداره چند ماهی ام‌میشه کلا کوبیدن از اول ساختنش همه چیز نو شده اون وقتم همه چی مرتب و تمیز و سالم‌بود من به کل از انتخابم راضی بودم یعنی فکر نمیکنم‌هیچوقت با پولی داشتیم میتونستیم بهتر از اون عروسی بگیریم‌خوب خودشون برام‌مدیریت کردن گفتن‌چی بردارم چی برندارم که آبرومندانه بشهچ
نقل قول
۲۰-مهر-۱۳۹۶, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #203
مژیلا جان میشه بیشتر از منوهات و موزیک باغت بگی؟؟گل آرایی چطور بود؟؟

خدایا شکرت..❤️
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد