• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

باغ سمت احمد آباد مستوفی می شناسید؟

۲۷-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ صبح توسط sweet.)
ارسال: #21
RE: باغ سمت احمد آباد مستوفی می شناسید؟
(۲۶-بهمن-۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ عصر)Eli 2 نوشته است:  عزیزم تقریبا ٢٠٠ نفر مهمون داشتیم ١٢٠ نفرفامیلهای من باقی شم فامیلای شوهرم حدودا شد ٧ تومن البته کافی شاپ واسمون اشانتیون داد که خیلی باکلاس بود،آخه صاحبش یه مرد مسن خیلی باهال بود خیلی کمکمون کردیادش بخیر
آدرس دقیقشم عزیزم توقراردادیه که بهمون داد خونه پدرشوهرمه،ولی باغش معروفه اون روز که ما رفتیم بازدید،احسان خواجه امیری ام اونجا بود میگفت عروسی شو اونجا گرفته یکی از دوستاشو آورده بود که اونم داشت قرارداد می نوشت،راستش ماشناخت نداشتیم ولی اونم که تاییدکرددیگه خیالمون راحت شد

عزیزم فرداجمعه میریم خونه پدرشوهرم آدرس و تلفنشو واست میدم،ایشالا خوشبخت باشی وشاد

عزیزم مبارکت باشه اما این و که می گی باغ سمیعی نیستش؟؟؟

راستی بچه ها من هم قراردادم و برای 20 اردیبهشت نوشتم....تو یکی از باغ های احمد آباد.....
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #22

sweetجون شما کجارو گرفتی؟؟؟راستی شماها که عروسیتون اینجاس ارایشگاه کجا میرین؟؟؟

پیج فروش لوازم دکوری chicco.gallery
.................................................
ارایشگاه:لی لی سعادت اباد بینظیر
اتلیه:آویسا فوق العاده
گلفروشی:گل باختر سعادت اباد عالی
ارایشگاه داماد:نیوفیس سعادت اباد احمدپور عالی
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ عصر توسط sun.)
ارسال: #23
(۲۶-بهمن-۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ عصر)Eli 2 نوشته است:  عزیزم تقریبا ٢٠٠ نفر مهمون داشتیم ١٢٠ نفرفامیلهای من باقی شم فامیلای شوهرم حدودا شد ٧ تومن البته کافی شاپ واسمون اشانتیون داد که خیلی باکلاس بود،آخه صاحبش یه مرد مسن خیلی باهال بود خیلی کمکمون کردیادش بخیر
آدرس دقیقشم عزیزم توقراردادیه که بهمون داد خونه پدرشوهرمه،ولی باغش معروفه اون روز که ما رفتیم بازدید،احسان خواجه امیری ام اونجا بود میگفت عروسی شو اونجا گرفته یکی از دوستاشو آورده بود که اونم داشت قرارداد می نوشت،راستش ماشناخت نداشتیم ولی اونم که تاییدکرددیگه خیالمون راحت شد

عزیزم فرداجمعه میریم خونه پدرشوهرم آدرس و تلفنشو واست میدم،ایشالا خوشبخت باشی وشاد

ها ها خیلی جالبه!!! این احسان خواجه امیری چند بار ازدواج کرده؟!!!

باغ عروسی ما هم جند تا عکس از نحوه ی چیدمان صندلیا و اینا نشونمون داد گفت مال عروسی احسان خواجه امیری ه!!

البته اون باغ کلا باغ خیلی تکیه و منطقی هم بود که خواجه امیری اومده باشه اونجا ولی قیمتش اصلا تو این رنج نبود

اسمش سمیعی نبود و واسه این تعداد یه منوی معمولیش نزدیک به 4-5 برابر این قیمتیه که شما گفتید!! Wink
نقل قول
  • بهرام بابایی
۲۷-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ عصر توسط Eli 2.)
ارسال: #24
من چیزی رو که با چشم خودم دیدم میگم،نه عکس وآلبوم،درضمن شما هرچقرکه پول بدی آش می خوری ،هرکس متناسب بابوجه ای که داره منوانتخاب میکنه،اونجا منوتا نفری ٣٠٠٠٠٠ هزارتومن هم هست

(۲۷-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ صبح)sweet نوشته است:  

عزیزم مبارکت باشه اما این و که می گی باغ سمیعی نیستش؟؟؟

راستی بچه ها من هم قراردادم و برای 20 اردیبهشت نوشتم....تو یکی از باغ های احمد آباد.....

چرا دیگه،باغ سمیعی بودگفتم که عزیزم
نقل قول
۲۹-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #25
بچه ها منم چندتا إز باغهای احمد آباد و رفتم
بزرگمهر که تالار نه باغ تالار ،تالار هم که تو تهران هست چرا بریم او نجا تازه خیلی هم قشنگ تر از اونه
آرامیس کوچیک بود من خوشم نیومد
ترانه هم شنیدم سرویس دهی خوبی نداره ولی ظاهره بدی نداشت
خلاصه این که من با باغ تالار سمیعی قرار داد بستم و قیمتش هم اصلا ٩میلیون نبود!!!!!!!!!!!!!! باغ خیلی خیلی قشنگیه و امکاناتش هم خیلی خوبه
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #26
باغ عروسی من نارسیس بود تو احمد اباد. پارسال اسفند ماه- از اولش هم مراسممون مختلط بود. عالی بود. البته پارسال 4 تومن فقط ورودی دادیم.
نقل قول
 سپاس شده توسط yeshil bahar
۳-اسفند-۱۳۹۱, ۰۵:۱۷ عصر
ارسال: #27
من یه باغ خوب رفتم تویه احمد اباد میدان پارسا.ماله تشریفات سفیر بود .خیلی جمع و جور و خوشگل بود ولی نمیدونم قیمتش چنده.تا ساعت 2 هم مراسم ادامه داشتCool
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #28
بله بله.
عزیزم منصوری با سه نوع غذل نفری 35 ، 40 با خدمات و ورودی و ... در می اومد.
بزرگمهر و اصلا نپرسیدم.
ترانه رو فقط منوی غذاشو نگاه کردم، 3 4 مدل غذاش 19 20 در می اومد. اما پول نوشابه و دسر و همه چیز و جدا حساب می کرد. البته خدماتشم جدا بود دیگه.
از نظر قیمتی این دوتا تفاوت چشمگیری نداشت.
بقیه شونو چون خوشم نیومد، اصلا منوهاشونم نگاه نکردم.

کلی اتفاقای خوب می افته. من مطمئنم...
نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ عصر
ارسال: #29
ببخشید کسی میدونه اسم این باغ چیه و کجاست ؟ Blush
[تصویر: باغ سمت احمد آباد مستوفی می شناسید؟]
نقل قول
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ عصر
ارسال: #30
دوستان کسی مجتمع فرهنگی ورزشی شبنم که تالار داره و مراسم میگیره رفته؟میشه یکم اطلاعات بدید
من خودم سال 89 یه مراسم رفتم اونجا همه چی عالی بود اما چندسال گذشتهSad
از طرفی اگراینجا بگیریم خیلی کمترحساب هزینه بردار واسمون
مرسی از همه

با تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره/آخرین ذرات موندن توی رگهام نمیمیره
با تو انگار تو بهشتم با تو پر سعادتم من/دیگه از مرگ نمیترسم عاشق شهامتم من
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام