• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

باغ سمت احمد آباد مستوفی می شناسید؟

۹-تير-۱۳۹۷, ۰۸:۴۹ عصر
ارسال: #231
RE: باغ سمت احمد آباد مستوفی می شناسید؟
(۲۷-خرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۵۰ عصر)'sana.molavi' نوشته است:  ما رفتیم این باغ تک درخت رو دیدیم و قبلش اصلا تصمیم بهباغ تالار نداشتم واکثرا تالار میدیدم ولی اینجاروتوهمین سایت دیدمو تعریفشو شنیدم گفتم بیام ببینم که اگه شد برم باهاشون قرار دادببندم چون قیمتاشون نسبتبه تالارها مناسب تر در میاد و خوبیشم اینه که باغم هست و میشه از فضاش استفاده کردبرای فیلم و عکس
حالا رفتیم و دیدیدم احتمالا انتخابم همینجاست من با اقای ساسانی و اقای گمرکچی صحبت کردم که خیلی خوش اخلاق بودن و با عروس داماد خیلی راه میومدن

اینجا عالیه عزیزم اصلا شک نکن برو با خیال راحت مراسمتو بگیر مادر من هنوز تعریف مراسمی که رفته بود و میکنه و همش میگه انشالله برای مراسمای خودمون بریم اینجا 

نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۰۱ صبح
ارسال: #232
سلام.دوستای گلم من دنبال باغ تالار سمت احمدآباد یا فردیس یا ملارد یا شهریار هستم واسه حدود 250 تا مهمون که قیمتش مناسب باشه.ما نمیخوایم برای عروسی خیلی خرج کنیم و بودجمون کمه.حتی میخوایم مثلا فقط یک نوع غذا داشته باشیم ولی دوست داریم محیط باغ تالارش خوشگل باشه و تمیز ومرتب باشه و خودمون لذت ببریم .میشه منو راهنمایی کنید اگه جایی سراغ دارید.ممنون میشم

نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۶:۰۷ عصر
ارسال: #233
دوستان کسی باغ تالار آدریان توو احمد آباد میشناسه که کارشون چطوره؟
نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۱۷ صبح
ارسال: #234
عروسای گل کسی خودش یا نزدیکانش عروسیش باغ تالار ونوس در فردیس بوده؟ میشه بگید کارشون چطوره؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام