• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

باغ سمت احمد آباد مستوفی می شناسید؟

۴-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ صبح
ارسال: #11
RE: باغ سمت احمد آباد مستوفی می شناسید؟
من باغ ترانه رفتم فضای خود باغ خوبه ولی کلاس کار اصلا حفظ نشده مثلا مهماندارا فوق العاده شلخته لباسهای کهنه و کثیف با دمپایی!!!
و بدتر از اون جایگاه عروس دوطرفش سیمانی بود - دستشویی کنار جایگاه عروس بود و .... !!!

اگه میشه یه صلوات برای شادی روح بابا مامانم بفرستین...مرسی
خدا جونم دوستت دارم
نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #12
فیروز بهرام هم نزدیک احمد آباد توی آزادگان هست
اسم باغش فکر کنم کیانوشه
نقل قول
۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ صبح
ارسال: #13
(۴-مرداد-۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ عصر)eliiii نوشته است:  نفس جون میشه آدرس و شماره باغتو بدی

آدرسش توی فیروز بهرامه شمارشم ندارم متاسفانه یعنی ما همش حضوری دیدیمش
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #14
منم باغ بزرگمهر تو احمد اباد رفتم عروسی دوست همسری بود هم شیکه هم پذیرایش خوب بود

عاشق همسرم هستم New2
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #15
بچه ها سمت احمد اباد باغ تالار ترانه و باغ تالار بهشت مهدی هست که من تعریف جفتشون رو خیلی شنیدم.
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ صبح
ارسال: #16
(۱۴-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ صبح)farda نوشته است:  خانوما میشه یه باغ مناسب با قیمت خوب که بشه مجلس مختلط توش برگزار کرد یا حداقل بشه اخرس رو مختلط کرد معرفی کنین?ممنون میشم کمکم کنین به خدا گیج شدم هیچ جایی رو بلد نیستم و بودجمون هم واسه عروسی کمه.خواهشن خواهری کنین در حقم

عزیزم باید بری تشریفات و از اون طریق باغ پیدا کنی ،چون منم اینجوری مثل تو دنبالش بودم چیزی پیدا نکردم و رفتم تشریفات.
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ عصر
ارسال: #17
(۱۴-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ صبح)farda نوشته است:  خانوما میشه یه باغ مناسب با قیمت خوب که بشه مجلس مختلط توش برگزار کرد یا حداقل بشه اخرس رو مختلط کرد معرفی کنین?ممنون میشم کمکم کنین به خدا گیج شدم هیچ جایی رو بلد نیستم و بودجمون هم واسه عروسی کمه.خواهشن خواهری کنین در حقم

دوست گلم اگر زیاد نمی خوای هزینه کنی برو تالار آرتیمیس احمد آباد مستوفی.آخر شب هم میذاره مختلطش کنید.مدیرشم آقای تایکندی.09121151073
نقل قول
۱۵-بهمن-۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ عصر
ارسال: #18
Winkآزی جون من و همسرم 2 هفته پیش با یکی از این تشریفات رفتیم باغ ببینیم اتفاقا اولین جایی که دیدیم همین آرتمیس بود تا رفتیم تو برقا رفت اونجام مجلس نامزدی بود؛همه مهمونا با نور موبایل نشسته بودن خیلی ضایع بود؛بیچاره صاحب مجلس خیلی شاکی بود؛اینو گفتم حواستو جمع کنی گلم؛
نقل قول
۲۶-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-بهمن-۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ صبح توسط Eli 2.)
ارسال: #19
من عروسیم شهریورتویکی ازباغهای احمدآباد بود،چون خیلی حساسم و کلا استرسم بالاست خیلی گشتیم،بیچاره شوهرم پدرش دراومد،دیگه خسته شده بود ولی خداروشکرفک کنم بهترین باغ گیرمون اومد خیلی راضی بودیم هم خودمون هم مهمونا

تمام باغای احمدآبادوگشتیم ولی آخرش رفتیم باغ سمیعی وانصافا راضی بودم وهمه مهمونا تو کف باغ بودن،وقتی تومحوطه باشوهرم داشتیم می رفتیم سنتی،مهمونا با هم پچ پچ میکردن ،یکی میگفت عجب باغیه،یکی میگفت واقعا شیکه،خلاصه اینارو که میشنیدم کلی پیش خودم کیف میکردم واحساس غروربهم دست میداد
نقل قول
۲۶-بهمن-۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-بهمن-۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ عصر توسط Eli 2.)
ارسال: #20
عزیزم تقریبا ٢٠٠ نفر مهمون داشتیم ١٢٠ نفرفامیلهای من باقی شم فامیلای شوهرم حدودا شد ٧ تومن البته کافی شاپ واسمون اشانتیون داد که خیلی باکلاس بود،آخه صاحبش یه مرد مسن خیلی باهال بود خیلی کمکمون کردیادش بخیر
آدرس دقیقشم عزیزم توقراردادیه که بهمون داد خونه پدرشوهرمه،ولی باغش معروفه اون روز که ما رفتیم بازدید،احسان خواجه امیری ام اونجا بود میگفت عروسی شو اونجا گرفته یکی از دوستاشو آورده بود که اونم داشت قرارداد می نوشت،راستش ماشناخت نداشتیم ولی اونم که تاییدکرددیگه خیالمون راحت شد

عزیزم فرداجمعه میریم خونه پدرشوهرم آدرس و تلفنشو واست میدم،ایشالا خوشبخت باشی وشاد
نقل قول
 سپاس شده توسط pikard
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام