• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

باغ تالار یا تالار شیک عروسی در اصفهان

۲۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-مرداد-۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ عصر توسط ناتاشا.)
ارسال: #1
Heart باغ تالار یا تالار شیک عروسی در اصفهان
سلام دوستای گلم خوبید ؟
من ساکن اصفهانم. اینجا فرهنگ کمی بسته است و به سختی میشه جایی رو پیدا کرد که مثلا" باغ یا تالار رو اجازه بدن زن و مرد قاطی باشه.
مثلا" پسر دایی من پارسال ازدواج کرد 500 تومن اضافه به مدیر تالار داد تا اجازه بده بعد از شام از ساعت 10 تا 12 قاطی بشن تا کیلیپ عروسی رو بذارن و کیک بدن. تازه اونم ساعت 11 چراغها رو روی مردم خاموش کردن گفتند اماکن میاد و ایراد گرفتند و دوباره همه جدا شدند، اماکن هم نیامده بود !!
عروس هم کلی با صاحب تالار دعوا کرد که من این همه هزینه کردم آبروی منو جلوی مهمونهام بردید و....

خلاصه سرتون رو درد نیارم ما غیر اصفهانی ها که اینجا ساکن هستیم بساط داریم اینجا. حالا اگه کسی باغ یا تالار توی اصفهان میشناسه که اجازه میدن مراسم مختلط گرفته بشه و شیک هم باشه اینجا بنویسه تا هم من و هم سایر دوستان ساکن استان اصفهان استفاده کنیم.
مرسی New2
نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ عصر
ارسال: #2
RE: باغ تالار یا تالار شیک عروسی در اصفهان
ناتاشا جون شوهره من که اصفانیه می گه ما مشکل نداریم واسه عروسی مختلط
یعنی راحت تالار گیر می یارن
حالا اگه بخوای ازش می پرس کجا بهتره و راحت می شه مراسم مختلط گرفت خبرشو بهت می دم

عشق برای زن سرمایه ی بزرگی است،تا صد در صد منفعت ندهد آن را به کسی نسپارد"ویلیام شکسپیر
نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-مرداد-۱۳۹۰ ۰۹:۳۷ عصر توسط ناتاشا.)
ارسال: #3
سلام مینا جان. واقعا" ؟ ولی اینجا مکافاته گیر آوردنش .
حتما" بپرسید مرسی عزیزم. منتظر خبرتون هستم. New1
نقل قول
۲-شهريور-۱۳۹۰, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #4
باغ خیلی خوب توی اصفهان پیدا کردم.New1 با آبشارهای رنگارنگ و نور پردازی. به صورت مختلط هم هست.
مدل هالیوودی همه وسایل و میز و صندلی ها توی چمن چیده میشن. حتی توی زمستان توی سرمای اصفهان باغ رو سرپوشیده میکنن حتی یک قطره باران یا برف وارد باغ نمیشه. با سیستم گرم کننده برای زمستان.قیمت ورودیش برای یک شب سه میلیون بود.
قرارداد هم میبندن اگر در زمستان کیفیت گرما اونطور که گفتن نبود پول رو پس بدن. البته نمیدونم این چقدر صحت داشته باشه در اونصورت پول رو پس میدن یا نه.
قیمتهای ورودی باغ ها برای یک شب از هفتصد هزار تومن شروع میشه تا ده میلیون تومن. این فقط ورودی باغه.
دوستان اصفهانی هر کس خواست واسم پیام بذاره شماره و آدرس بهشون بدم. به دلایل امنیتی برای اینجور باغها از دادن شماره در اینجا معذورم چون یک وقت میبندن درشو من نمیتونم اونجا جشن بگیرم3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط nazila2000 ، naz_afarin
۶-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #5
سلام ناتاشا جون....عزیزم آدرس این باغ را به منم بده.....بعد من منظوره این جمله را نفهمیدم!!قیمتهای ورودی باغ ها برای یک شب از هفتصد هزار تومن شروع میشه تا ده میلیون تومن. این فقط ورودی باغه.میشه توضیح بدی؟کلا بیشتر توضیح بدی ممنون میشم...پیشاپیش هم پیوندتان را تبریک میگم.

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۰, ۰۴:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ عصر توسط cinderella.)
ارسال: #6

من اصفهان عروسی رفتم اما عروسیهای مختلط همه تو خونه بود خیلی هم حال داد اما اماکنشون خیلی گیره

اگه کسی خواست بگه من براش سوال کنم ببینم تو اصفهان جایی هست یا نه؟
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ عصر
ارسال: #7
باغ که زیاد هست....اما من یه باغ خوشگل میخوام...الان همه ی تشریفات و عکاسی ها میدونن باغ مختلط کجا میشه پیدا کرد اما من میخوام یک باغ شیک پیدا کنم...ماتاشا جون هم که رفت ودیگه نیومدSad

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
نقل قول
۲۲-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #8
دوستای اصفهانی باغ مختلط بهم معرفی کنید.....خوشگل.....امن.....شیک....قیمتشو اگر میدونید بزارید....شماره تلفن و آدرس....پیام خصوصی بزارید اگر مشکل ساز میشه اینجا بگید....تو رو خدااااااااااااااااااااااااااااااااا...
دیگه باغ گیرمون نمیاد
زود زود....تورو خدا

نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ صبح
ارسال: #9
(۲۲-فروردين-۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ عصر)noonoor chi نوشته است:  دوستای اصفهانی باغ مختلط بهم معرفی کنید.....خوشگل.....امن.....شیک....قیمتشو اگر میدونید بزارید....شماره تلفن و آدرس....پیام خصوصی بزارید اگر مشکل ساز میشه اینجا بگید....تو رو خدااااااااااااااااااااااااااااااااا...
دیگه باغ گیرمون نمیاد
زود زود....تورو خدا

سلام عزیزم خوبی ؟
من ناتاشا هستم راستش یه مدت نبودم پسووردم هم فراموش کردم
جشن گرفتی یا نه؟
وای من خیلی شرمندت هستم گلمConfused
اگه هنوز جشن نگرفتی بگو تا شماره صاحب باغ رو بنویسم
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ صبح
ارسال: #10

سلام ناتاشا جان
میشه به من شماره باغ رو بدی
ممنونم
خواستی خصوصی کن

آرامش آن است که بدانیم:در هر گام دستهایمان در دست خداست. Heart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام