• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

باغ تالار پاشا - احمدآباد مستوفی

۱۶-آذر-۱۳۹۵, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #1
باغ تالار پاشا - احمدآباد مستوفی
سلام Lub دوستان کسی به تازگی تو این باغ تالار مراسم داشته؟Blush
نظرتون چیه؟
نقل قول
۱-دي-۱۳۹۵, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #2
RE: باغ تالار پاشا - احمدآباد مستوفی
بچه ها این باغ تالار من دوشنبه ای رفته بودم
جونم براتون بگه که هم زیبا هم عالی هم شیک بودش
برای کساییکه میخوان عروسی ب یاد موندنی داشته باشن واقعا ارزش داره
اول از همه زیبا بودش هم ورودی هم داخل سالن ها
شمع آرایی و گل آرایی خیلی خوب بودش
رسیدگی پرسنل و پذیراییش واقعا عالی بودش
دیزاین میزها و ظرفهای ک برای پذیزایی استفاده میشد هم عالی بوش
میرسم ب قسمت خوشمزه
غذا من باقالی پلو با ماهیچه و زرشک پلو خوردم جفتش هم از لحاظ طبخ عالی بود هم از لحاظ دیزاین همم برنج ایرانی درجه یک استفاده شده بودش
بعدشم یکی از نکات مثبتش این بودش ک موقع رقص عروس و داماد ی خانومه مواظب بودش ک کسی ن بره بالای سن از بچه ها نه کسی شاباش بده

ولی خواننده اش خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب بود
آهنگای عالی و ب جا
واقعا لذت بردم

وقتی واسه وجود آدمهایی تو زندگیت میجنگی که دیگه نباید تو زندگیت باشند ، سرنوشتت رو به تاخیر میندازی ، بزار برن تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط aida.sh
۷-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۱۱ عصر
ارسال: #3
دوستان ما پنجشنبه این تالار دعوت بودیم جونم براتون بگه که خیلی مراسم با برنامه ریزی پیش رفت ...هم تالار شیک و تمیز بود ..پرسنل که عالی پذیرایی بسیااار خووب ...خیلی مراسم به یاد موندنی بود با اینکه ما از دوستان داماد بودیم و نزدیک محسوب نمیشدیم اما خیلی خوش گذشت ...واقعا من به حسن انتخابشون تبریک میگم ..غذاشم حرف نداشت ..هم شویت باقالی پلو با گوشتشون هم زرشک پلو با مرغ ..واقعا من لذت بردم
نقل قول
 سپاس شده توسط aida.sh
  • بهرام بابایی
۳۰-بهمن-۱۳۹۵, ۰۸:۲۴ صبح
ارسال: #4
مراسم ما 20 بهمن تو باغ پاشا برگزار شد؛ همه چی مرتب و منظم و خوب! پرسنل بسیار با نظم و مرتب رسیدگی میکردن. تو اون هوای سرد، هوای سالن عالی بود. شام هم خیلی خوب بود، همه راضی بودن
بسیار بسیار ممنونم از آقا بهنام و آقای فلاح از زحمات شون BlushBlushBlush
نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۷, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #5
من چند تا باغ رفتم احمد آباد مستوفی دیروز با اینجا قرارداد بستم غذاشم تست کردم خیلی خوشمزه بود عجیبه اینجا انقدر سوت و کوره...

نقل قول
۲۷-فروردين-۱۳۹۷, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #6

(۲۷-فروردين-۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ عصر)'parisa.p' نوشته است:  من چند تا باغ رفتم احمد آباد مستوفی دیروز با اینجا قرارداد بستم غذاشم تست کردم خیلی خوشمزه بود عجیبه اینجا انقدر سوت و کوره...

عزیزم میشه قیمت پیکج هاشون رو بگی و بگی شامل چیا بودن 
ممنون 

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
۲۸-فروردين-۱۳۹۷, ۰۸:۰۷ صبح
ارسال: #7
(۲۷-فروردين-۱۳۹۷ ۰۲:۳۲ عصر)'زندگی سالم' نوشته است:  
(۲۷-فروردين-۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ عصر)'parisa.p' نوشته است:  من چند تا باغ رفتم احمد آباد مستوفی دیروز با اینجا قرارداد بستم غذاشم تست کردم خیلی خوشمزه بود عجیبه اینجا انقدر سوت و کوره...

ممنون 

من منوی دیس پرس دو نوع غذا برداشتم باقالی پلو با گوشت و جوجه کباب همراه با مخلفات 30 تومان ، ورودی وسط هفته 1/500/000 گروه موزیک 2/600/000 اتیش بازی 300/000 هر مرحله بقیه مواردش هم تا 1/000/000 میلیون بود کیک میوه و شیرینی هم برای 250 نفر 3/000/000 گفتن که ما گفتیم خودم تهیه میکنیم. تخفیف دادن بهمون چند مورد هم هدیه دادن در کل من راضی بودم حالا ببینم مراسمم چجوری پیش میره

نقل قول
 سپاس شده توسط Neginphd ، jerryhp2006
۹-مهر-۱۳۹۸, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #8
(۲۸-فروردين-۱۳۹۷ ۰۸:۰۷ صبح)'parisa.p' نوشته است:  
(۲۷-فروردين-۱۳۹۷ ۰۲:۳۲ عصر)'زندگی سالم' نوشته است:  

ممنون 

من منوی دیس پرس دو نوع غذا برداشتم باقالی پلو با گوشت و جوجه کباب همراه با مخلفات 30 تومان ، ورودی وسط هفته 1/500/000 گروه موزیک 2/600/000 اتیش بازی 300/000 هر مرحله بقیه مواردش هم تا 1/000/000 میلیون بود کیک میوه و شیرینی هم برای 250 نفر 3/000/000 گفتن که ما گفتیم خودم تهیه میکنیم. تخفیف دادن بهمون چند مورد هم هدیه دادن در کل من راضی بودم حالا ببینم مراسمم چجوری پیش میره

سلام 
ببخشید میشه بگید مراسمتون چه جوری بودد؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام