• تشریفات آدم و حوا
  • گل سنتر

باغ تالار مجلل نیکان

(جزئیات)

اتوبان آزادگان، خروجی فیروزبهرام، بعد از زیرگذر ست چپ، انتهای بن بست نسیم
موبایل: 09122239505

باغ تالار مجلل نیکان

۱۸-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۳۷ عصر
ارسال: #61
RE: باغ تالار مجلل نیکان
(۱۴-خرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ صبح)'nastaran1992' نوشته است:  
(۱۱-خرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ عصر)'sagharii' نوشته است:  سلام دوستان منم چند وقت دیگه مراسمه سالن زیبایی میخوام مینا میرزایی برم ولی تو انتخاب باغ موندم چون تعدادش واقعا زیاده ولی میخوام علاوه بر زیبایی سرویس دهیش خیلی خوب باشه چون از همه مهمتره تو تالار این سالن چجوریه قیمتاش چجوریه و سرویس دهیش خوبه ؟؟ ممنون میشم نطر بدید

عزیزم سالنشون که خیلی شیک و قشنگه  همه اکسسوری هاشون نو و تمیزه و لذت میبری بری ببینی , کلا اقای گمرک چی چیزی برای مراسم هاش کم نمیزاره و میتونم بگم اینقدر مراسمشونو خوب برگزار میکنن که خودش بهترین تبلیغ باشه براشون 
​پذیرایی حرف نداره یعنی همه چیز جای خودش و به موقع انجام میشه خیالت راحت باشه عزیزم , اقای کمرکچی یه اخلاقی دارن که اگه چیزی بخواین و بخاطر پولش بر نداشته باشید شاید  اونو خودشون براتون بزارن و کلی سوپرایز بشید دقیقا این اتفاق توی مراسمی که من رفته بودم اتفاق افتاده بود که عروس کلی ذوق داشت و اخر مراسمش همش داشت از اقای گمرکچی تشکر میکرد

یکی از بهترین باغ هاست اینجا که همه از خدماتشون راضی ان و هیچ نظر منفی تا حالا نداشتن مگه کسی از نظر مالی نتونسته باشه باهاشون قرارداد ببنده وگرنه هرکی میره میپسنده 

نقل قول
 سپاس شده توسط fargol23
۲۱-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ عصر
ارسال: #62
(۱۱-خرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ عصر)'sagharii' نوشته است:  سلام دوستان منم چند وقت دیگه مراسمه سالن زیبایی میخوام مینا میرزایی برم ولی تو انتخاب باغ موندم چون تعدادش واقعا زیاده ولی میخوام علاوه بر زیبایی سرویس دهیش خیلی خوب باشه چون از همه مهمتره تو تالار این سالن چجوریه قیمتاش چجوریه و سرویس دهیش خوبه ؟؟ ممنون میشم نطر بدید

اگه میخوای تا مدت ها همه از مراسمت صحبت کنن و به خوشی تعریف کنن برو پیش اقای گمرکچی من مراسمی که از اینجا دیدم توی گرون ترین تشریفات ها هم ندیدم 
​یعنب با جووون و دل برات مایه میزارن و با خیال راحت برو سر مراسمت بدون هیچ نگرانی و مطمئن باش که بهترین مراسم رو داری 

عروس آینده ... Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط fargol23
۲۳-خرداد-۱۳۹۷, ۰۵:۰۵ عصر
ارسال: #63
دوست من که مراسمشو اینجا گرفت برای هرکی تعریف میکنه یا ازش سوال میکنن که کجا گرفتی مراسمتو با دل خوش میگه بهترین شب زندگیمو اقای گمرکچی ساختن و خیلی مراسممو عالی برگزار کردن سنگ تموم گذاشتن و هر کسی ازم بپرسه همیشه اینجا رو معرفی میکنم و به خوببی از اقای گمرکچی و همکارانشون و پرسنلشون یاد میکنم 
​و خب از توی مراسمشون چند تا مراسم دیگه رفتن پیش اقای گمرکچی و این نشون میده که کیفیت کارشون خیلی بالاست 

نقل قول
 سپاس شده توسط marco.b
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۵۷ عصر
ارسال: #64
(دیروز ۰۶:۰۵ عصر)'fargol23' نوشته است:  دوست من که مراسمشو اینجا گرفت برای هرکی تعریف میکنه یا ازش سوال میکنن که کجا گرفتی مراسمتو با دل خوش میگه بهترین شب زندگیمو اقای گمرکچی ساختن و خیلی مراسممو عالی برگزار کردن سنگ تموم گذاشتن و هر کسی ازم بپرسه همیشه اینجا رو معرفی میکنم و به خوببی از اقای گمرکچی و همکارانشون و پرسنلشون یاد میکنم 
​و خب از توی مراسمشون چند تا مراسم دیگه رفتن پیش اقای گمرکچی و این نشون میده که کیفیت کارشون خیلی بالاست 

ما رفتیم با اقای ساسانی صحبت کردیم ایشونم خیلی خوش اخلاق و متین بودند و خیلی با ما راه اومدن و کلی تخفیف دادن ما برای یه جشن تولد اینجارو گرفتیم و چند مدل فینگر فود و اب میوه طبیعی و اتیش بازی و .. برداشتیم 
چقدر باغ قشنگیه چقدر به دل ادم میشینه هم بیرونش هم داخلش و هم سالنش 
ما کلی بادکنک و اینا هم سفارش دادیم چون یه سوپرایز فوقالعاده است  کلی براش برنامه داریم 

نقل قول
دیروز, ۰۱:۳۱ عصر
ارسال: #65
سلام خانوما کسی از منو ها و قیمت هاشون اطلاعی داره میتونه ب من یکم کمک کنه ؟
نقل قول
دیروز, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #66
(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ صبح)'آلیسا پارسا' نوشته است:  
(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۰:۵۱ عصر)'ana goli' نوشته است:  تصویر: ./uploads/201805/post_100791_1526147784_a4e01d0617032b2c036ccf1faba43c71.attachتصویر: ./uploads/201805/post_100791_1526147776_6439e12c0d977a55836344f34e87bf1b.attachتصویر: ./uploads/201805/post_100791_1526147764_ad785a9e7b44a9de49b2ae9a37bfa79f.attach
 اینم قولی که داده بودم و گفتم از مراسمی که دعوتیم براتون عکس میگیرم و میزارم 
مراسم بسیار عالی بود همه چیز تموم بود و 300 نفر هم مهمون داشتند  کیفیل پذیرایی و غذا و همه چیز عالییییی واقعا 

چقدر قشنگه , عاقااا من هرچی میبینم بیشتر به دلم میشینه که مراسممو اینجا بگیرم و باید توی همین هفته تصمیم اصلیمونو بگیریم و دیگه اوکی کنیم تا دیر نشده برای بعد از ماه رمضان 

اره عزیزدلم خیلی من که به عنوان مهمان راضی بودم همه نظره من تحسینشون میکنم تصویر: /images/smilies/new/lub.png از تم دیزاین محشرشون که نگم گل ارایی  شون مخصوصا خیلی با سلیقه بود
نقل قول
دیروز, ۰۲:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۲:۴۷ عصر توسط sagharii.)
ارسال: #67
(۱۴-خرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ صبح)'nastaran1992' نوشته است:  

عزیزم سالنشون که خیلی شیک و قشنگه  همه اکسسوری هاشون نو و تمیزه و لذت میبری بری ببینی , کلا اقای گمرک چی چیزی برای مراسم هاش کم نمیزاره و میتونم بگم اینقدر مراسمشونو خوب برگزار میکنن که خودش بهترین تبلیغ باشه براشون 
​پذیرایی حرف نداره یعنی همه چیز جای خودش و به موقع انجام میشه خیالت راحت باشه عزیزم , اقای کمرکچی یه اخلاقی دارن که اگه چیزی بخواین و بخاطر پولش بر نداشته باشید شاید  اونو خودشون براتون بزارن و کلی سوپرایز بشید دقیقا این اتفاق توی مراسمی که من رفته بودم اتفاق افتاده بود که عروس کلی ذوق داشت و اخر مراسمش همش داشت از اقای گمرکچی تشکر میکرد

ممنونم واقعا نسترن جون دقیقا کجاست چون سالم زیبایی ام مینا میرزایی تو جهانشهره نمیخوام فاصله باغ با سالن زیباییم زیاد باشه که خسته نشم زیاد استرسم نداشته باشم برای مسیر ممنون میشم بگی میحوام بذونم خوش مسیر هست چون من کرجی نیستم و همسرم کرجیه میخوام بدونم تقریبا فاصله اش با سالنم چند دقیقه اس ؟

نقل قول
امروز, ۰۴:۳۲ عصر
ارسال: #68
سلام ما مراسم پسر عموی پدرم با ابن باغ تالار بود خیلی همه چیز عالی بود مراسمشون توی ادیبهشت ماه بودو از لحاظ پذیرایی و رفتار پرسنل و گل ارایی واقعا میتونم بگم درجه یک بودن و خیلی به هممون خوش گذشت گروه موزیکشون هم چنان شورو حالی ایجاد کرده بودتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
که همه تقریبا وسط بودن خخخ خلاصه که تازه فهمیدم که تاپیک دارن این جا اومدم که تشکر کنم ازشون چون که خیلی به ما مهمونا خوش گذشت بود و قطعا پسر عموی باباییم هم خیلی راضی بودن ازتون بخاطر مراسم خوب و بی نقصتون ممنونم موفق باشیدتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام