• گل سنتر
  • تشریفات صدف

باغ تالار تک درخت

(جزئیات)

تهران، احمدآباد مستوفی، میدان پیامبر، به سمت میدان نماز، پشت کارخانه رب آلاله، خیابان چناران، بوستان دوم، باغ تالار تک درخت
تلفن: 56718089
منطقه: احمدآباد مستوفی
موبایل: 09122239505

باغ تالار تک درخت (احمد آباد مستوفی)

۲۴-فروردين-۱۳۹۷, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #381
RE: باغ تالار تک درخت (احمد آباد مستوفی)
(۱۹-بهمن-۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ صبح)'white lily' نوشته است:  بچه ها کسی اینجا مراسمی گرفته یا برای بازدید رفته بتونه از منو قیمت هاشون یه توضیحی بذاره؟
دیگه کدوم باغ های احمد اباد خوبه؟
منم مثل اون دوستمون میترسم چون دوره یه سری از مهمونا نیان یا کلی دیر برسن و زود برن و اینا

مراسم یکی از فامیلهای همسرم اینجا بود، کیفیت غذاها و پذیرایی و همه چیز به نظرم عالی بود. کلی نوشیدنی طبیعی و فینگرفودهای مختلف می آوردند برای پذیرایی که همشون خوشمزه بودند.
بزرگترین مشکلش مسیرش بود، من یادمه همه کسانیکه دعوت بودند همش غر میزدند که آخه این چه مسیریهتصویر: images/smilies/biggrin.gif
از قیمتهاش اطلاعی ندارم.

عروسی(مرداد 96)
تالار:قصر گلستان (عالی)
آتلیه: آرته  (خوب)
آرایشگاه:مانلی ( عالی)
مزون: همسفر ( امیر اکرم): عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط white lily ، Neginphd ، hamideee
۲۶-فروردين-۱۳۹۷, ۰۱:۱۷ عصر
ارسال: #382
بچه ها من دوباره رفتم که قرارداد ببندم به دو دلیل همسرم راضی نشد اول اینکه گفتن فقط منوی بالای 25 میلیون رو میتونین اخر هفته بگیرین دوما اینکه برای اخر شب 2 میلیون میگیرن البته خود آقای گمرک چی باز نیومدن ما با کس دیگه ای صحبت کردیم بعدش همسرم زنگ زدن به خود گمرکچی گفتن نمیتونن اخر هفته بدن. دیگه همسرمم گفت اینجا به دلم راه نیومد این رفتارشون.

نقل قول
 سپاس شده توسط Neginphd ، hamideee
۲۶-فروردين-۱۳۹۷, ۰۵:۱۲ عصر
ارسال: #383
(۲۶-فروردين-۱۳۹۷ ۰۱:۱۷ عصر)'parisa.p' نوشته است:  بچه ها من دوباره رفتم که قرارداد ببندم به دو دلیل همسرم راضی نشد اول اینکه گفتن فقط منوی بالای 25 میلیون رو میتونین اخر هفته بگیرین دوما اینکه برای اخر شب 2 میلیون میگیرن البته خود آقای گمرک چی باز نیومدن ما با کس دیگه ای صحبت کردیم بعدش همسرم زنگ زدن به خود گمرکچی گفتن نمیتونن اخر هفته بدن. دیگه همسرمم گفت اینجا به دلم راه نیومد این رفتارشون.

عیبی نداره عزیزم،انشأ... یه جای بهتر پیدا میکنین به زودی تصویر: images/smilies/heart.gif

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط parisa.p
۲۹-فروردين-۱۳۹۷, ۰۵:۰۲ عصر
ارسال: #384
(۲۶-فروردين-۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ عصر)'parisa.p' نوشته است:  بچه ها من دوباره رفتم که قرارداد ببندم به دو دلیل همسرم راضی نشد اول اینکه گفتن فقط منوی بالای 25 میلیون رو میتونین اخر هفته بگیرین دوما اینکه برای اخر شب 2 میلیون میگیرن البته خود آقای گمرک چی باز نیومدن ما با کس دیگه ای صحبت کردیم بعدش همسرم زنگ زدن به خود گمرکچی گفتن نمیتونن اخر هفته بدن. دیگه همسرمم گفت اینجا به دلم راه نیومد این رفتارشون.

خب عزیزم همه باغ ها برای اخر هفتشون یکم گرون تر در میاد هزینشون چون خواهان زیاد دارن 
اون 2 ت برای چی بوده نفهمیدم ؟؟؟

عروس آینده ... Blush
نقل قول
۳۰-فروردين-۱۳۹۷, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #385
بچه ها کی بود گفت میخواد توی تک درخت تولد بگیره ؟؟؟ میشه بگه چقدر شد هزینش ؟؟؟
ما اگه وسط هفته بخوایم ورودی داره ؟؟ من خیلی وقته میخوام تولد بگیرم وخیلی باغ ها رو دیدم ولی اینجا خیلی بیشتر به دلمه امیدوارم گرون نباشه خیلی منو برای تولد دارن ؟؟؟

نامزدیم شد 21 اردیبهشت
نقل قول
۱-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #386
(۲۹-فروردين-۱۳۹۷ ۰۶:۰۲ عصر)'hamideee' نوشته است:  
(۲۶-فروردين-۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ عصر)'parisa.p' نوشته است:  بچه ها من دوباره رفتم که قرارداد ببندم به دو دلیل همسرم راضی نشد اول اینکه گفتن فقط منوی بالای 25 میلیون رو میتونین اخر هفته بگیرین دوما اینکه برای اخر شب 2 میلیون میگیرن البته خود آقای گمرک چی باز نیومدن ما با کس دیگه ای صحبت کردیم بعدش همسرم زنگ زدن به خود گمرکچی گفتن نمیتونن اخر هفته بدن. دیگه همسرمم گفت اینجا به دلم راه نیومد این رفتارشون.

خب عزیزم همه باغ ها برای اخر هفتشون یکم گرون تر در میاد هزینشون چون خواهان زیاد دارن 
اون 2 ت برای چی بوده نفهمیدم ؟؟؟

برای اخر شب بعد شام

نقل قول
۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۲۹ عصر
ارسال: #387
دوستان پکیج هاشون چقدره ؟ سال جدید قیمت هاشون تغییری کرده؟
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۶:۱۷ عصر
ارسال: #388
بچه ها چند روز دیگه سالگرد ازدواج دادشم و زن دادشمه که اینجا رو گرفتن و کلی برنامه داریم برای اونشب انشالله زود برسه که براتون تعریف کنم
من مثل مراسم عروسیشون استرس دارم که خواهر شوهر خوب و قشنگ و شیکی باشم Smile و مراسمشون به خوبی برگزار بشه انشالله

خدایا امیدم فقط به خودته و بس
نقل قول
 سپاس شده توسط آتنا97
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام