• ونوستار
  • گل سنتر

باغ تالار تک درخت

(جزئیات)

تهران، احمدآباد مستوفی، میدان پیامبر، به سمت میدان نماز، پشت کارخانه رب آلاله، خیابان چناران، بوستان دوم، باغ تالار تک درخت
تلفن: 56718089
منطقه: احمدآباد مستوفی
موبایل: 09122239505

باغ تالار تک درخت (احمد آباد مستوفی)

۱۷-آبان-۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #91
RE: باغ تالار تک درخت (احمد آباد مستوفی)
سلام دوستان عزیز
من به عنوان عروسی که هم با این مجموعه قرارداد بستم هم عروسی خودم و پسرخالم تو این باغ بود میخوام بگم که روز اول هم که من و همسرم رفتیم این باغ خوب قیمتهاش نسبتا بالا بود ولی ما از اونجا خیلی خوشمون اومده بود چون واقعا باغ شیک و قشنگیه بعد از اینکه قول تخفیف از اقای گمرک چی گرفتیم رفتیم واسه عقد قرارداد که واقعا خدا خیرشون بده با اینکه ما روز عید قربان رو میخواستیم به ما تخفیفهای خوبی دادند و ایتمهایی مثل شمع ارایی ورودی نورپردازی باغ و سالن و اتش بازی ورودی رو به ما اشانتیون دادند و حق سرویس رو هم با ما حساب نکردند.
روز مراسم هم انصافا همه چیز رو به نحو احسن اجرا کردند و شب بسیار خوبی رو واسه من و همسرم برقرار کردند. چند وقت بعد هم که عروسی پسرخالم تو این باغ بود و دوباره همه خاطره های خوب روز عروسیمون واسمون تکرار شد.
بچه ها به قیمتهای اولیه باغ توچه نکنین مطمن باشین که اقای گمرک چی تخفیف های خوب و قابل توجهی بهتون میدن امیدوارم که به عنوان عروسی که تو این باغ برنامش اجرا شده تونسته باشم راهنمایی لازم رو در مورد این باغ انجام داده باشم.
نقل قول
 سپاس شده توسط الهه بانو ، fafa_1369
۲۲-آبان-۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ عصر
ارسال: #92
الان که سال 94 هست هزینه ها به چه صورته؟ این باغ کجاست اصلا سمت کرجه؟

تاریخ عروسی: ۹۵/۳/۱
جهیزیه:۹۹%
آتلیه:؟؟؟؟
آرایشگاه:ژاو
باغ تالار : باغ تالار ارم (محمد شهر)
موزیک: ؟؟؟؟
مزون : ارغوان
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #93
سلام ظرفیت سالن چقدره ؟
نقل قول
۱-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ عصر
ارسال: #94
من باغ تالارهای متعددی رو با همسرم دیدم ولی در آخر دو مه پیش باغ تالار تک درخت رو رزرو کردیم برای اردیبهشت 95
با همه تعاریفی که شنیده بودم در واقعیت هم همونطور بود.. قبل از دیدن باغ با تصاویر و تعاریفی که شنیده بودیم حدس میزدیم بسیار گرون باشه.. ولی نسبت به باغ تالارهایی که در احمدآباد مستوفی هست قیمتشون یا یکیه یا کمی بیشتر.. ولی در عوض محاسن بیشتری هم داره..من و همسرم که راضی هستیم.. مدیریتشون آقای گمرک چی بسیار با اخلاق هستن.. تخفیف خوبی بهون دادن.. باغ زیبایی دارن. سالنشون دقیقا مثل تصویرهایی که دیدم بود.. پرسنل مودب.. تا جایی که متوجه شدم مدیریت قوی دارن و همه چیز با نظم و بموقع برگزار میشه..ایشاا.. عروسیمون همونطور که انتظارش رو داریم در این باغ عالی برگزار شه.. امیدوارم همه عروسا هم جشن عروسیشون عالی و به یادماندنی بشه براشون..
نقل قول
۲۰-آذر-۱۳۹۴, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #95
ظرفیت سالون و قیمتشو لطف کنید دوستانی که قرارداد بستن لطفا بگین
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #96
کسی اطلاع داره که این باغ تالار مجوز رسمی اتحادیه تالارها رو داره یا نه؟
نقل قول
۱۳-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #97
من عروسی یکی از دوستامون تو این باغ بود بنظرم بد نبود برای مراسم ولی باید دید چه انتظاراتی ادم داره مردونش بیرون بود و خانوما داخل البته الان الان زمستونه نمیدونم چجوریه ولی بیرونش یک استخر و ابنما داشت که بالای پله بود من چند تا عکسم اخر شب گرفتم

جهیزیه: 100%
خونه:80 % نیاز به تغیرات کوچیکی داره که بزودی تمام میشه
روحیه خودم و همسرم :عالیه
تشریفات:دکتر تقی زاده جزو انتخابها تا الان
آتلیه:؟؟؟
موزیک:؟؟؟
!!!!!!!!!
New2
نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #98
(۱۳-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ عصر)آیناز خانوم نوشته است:  من عروسی یکی از دوستامون تو این باغ بود بنظرم بد نبود برای مراسم ولی باید دید چه انتظاراتی ادم داره مردونش بیرون بود و خانوما داخل البته الان الان زمستونه نمیدونم چجوریه ولی بیرونش یک استخر و ابنما داشت که بالای پله بود من چند تا عکسم اخر شب گرفتم

سلام همه جا تخفیف گزاشتن اینجا چطور؟
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #99
بچه ها چند وقت پیش عروسی دوست من تو اینجا بودم میتونم بگم خیلی تمام و کمال برگزار شد و خود مدیریتشون هم به نظر خیلی مسئول میومدن همه چیز از اتاق عقد گرفته تا نوع سرو شام ...و....عالی بود.فقط نمیدونم منوشون از نفری چقدره.شماها میدونین؟
نقل قول
۹-بهمن-۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ عصر
ارسال: #100
من تابستون پارسال اینجا عروسی رفتم هم دیزاینشون خوب بود هم موزیک که عالی بود و تو همه قسمتها میشد مدیریت قوی رو حس کرد بجز کم لطفی بعضی از پرسنل پذیرایی که گاهی وقت ها گوش به حرف نمیدادن ......... برای عروسی خودم آتلیه سیماهنگ رو انتخاب کردم باغ هم دارم همسرمو راضی میکنم اینجا بگیریم ولی میگه راه دوره از تهران برای آرایشگام میرم پیش مریم رئوف ، مزون هم رفتم پیوگان آرایشگاه داماد رفتیم نیوفیس گل هم رفتیم گل هوشنگ بنظرتون انتخاب هام خوب بوده ؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام