• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

باغ تالار آرشان

(جزئیات)

اتوبان مخصوص، سه راه کرمان خودرو، روبروی شهرک صنعتی زاگرس، کوچه البرز، پلاک 4
موبایل: 09121931874,09124433713,09394277537

باغ تالارتالار

باغ تالار تشریفاتی آرشان

۲۳-خرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #91
RE: باغ تالار تشریفاتی آرشان
بچه ها تشریفات ارشان برا ی  تیر ماه تخفیف گذاشتن برای کسایی که اونجا رو انتخاب بکنن..تابستون خیلی فصل خوبیه برای جشن گرفتن .مخصوصا جاهایی مثل تشریفات ارشان که فضای باز و باغ دارن ومیتونیم از فضاشون استفاده کنیم که به نظرم لذتش خیلی بیشتره
نقل قول
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #92
(۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۴۶ عصر)'hanie.rajabi' نوشته است:  بچه ها دوست من برای مراسم عقدش دنبال یه تشریفات خوب میگرده که پکیجشون کامل باشه و از مهموناش هم خوب پذیرایی بشه.من میخوام تشریفات ارشان رو بهش معرفی کنم

هانیه جان به دوستت  بگو حتما پیج اینستاشون رو فالو بکنه.خیلی در انتخاب بهش کمک  میکنه .اونجا ویدیو هایی از عروس دادمادها هست که تجربه ی مراسم با تشریفات ارشان رو داشتن

نقل قول
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #93
(۲-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۱:۲۷ عصر)'mehry movahedy' نوشته است:  از عکس ها مشخص که خیلی فضای فشنگیه.مخصوصا اگر با گلهای طبیعی دیزایین شده باشن

من خیلی از باغ ارشان خوشم اومده.ولی حیف که خیلی دوره برای ما  فامیل ها.من دوست ندارم کسی اذیت بشه

نقل قول
  • بهرام بابایی
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۵۹ عصر
ارسال: #94
شیرین جان اگر خوشت اومده .اصلا به مسیرش فکر نکن .اتفاقا مهمونا همیشه اینطور فضاها رو دوست دارن و کلی هم با هیجان میان به مراسمتون.

نقل قول
 سپاس شده توسط mahya hasany
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #95
اره واقعا .بیشتر باید براتون .امکانات .هزینه و رفتار پرسنل و مدیریت و نحوه ی پذیرایی و مدیریت برات مهم باشه . چون اینجوری به مهموناتم بیشتر خوش میگذره شیرین جان
نقل قول
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۸ ۰۳:۱۶ عصر توسط kimy.z.)
ارسال: #96
(۲۱-خرداد-۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ عصر)'maryam tavakoli' نوشته است:  بچه ها کسی اینجا خبر داره آفر های تابستونیی که تشریفات ارشان در نظر گرفتن چی هست؟ یا کسی تماس گرفته که بپرسه ازشون؟

معمولا یا در رابطه با هزینس .یا منوی غذا .که هر دوش هم خیلی عالیه .و موردهای اساسی هستن

(۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۳۶ عصر)'javaher_mahmody' نوشته است:  بچه ها من تالار ارشان رو به خواهر دوسنم معرفی کردم .ولی میخواد یه بار بره اونجا و اگه بشه تو یکی از جشنا شرکت بکنه تا هم نحوه ی سرویس دهی رو ببینه  هم برخورد مهماندارها و هم اینکه کیفیت غذا رو تست بکنه

شاید شما بهتر بتونید راهنمایی کنید بچه ها رو .خواهر دوستتون رفتن اونجا ؟ با مدیریت درباره ی افر های تابستونی صحبت کردن؟ بیا اینجا به دوستان بگو لطفا . من خودم اون چیزی که حدس میزدم رو گفتم

نقل قول
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۲۸ عصر
ارسال: #97
اگه میخواییم یه مراسم خوب ،لاکچری،به یادماندنی برای خودمون و مهمونامون داشته باشیم .مهم نیس به نظرم که تشریفاتی افر داره یا نه .ما باید اون چه که همه رو خوشحال میکنه انجام بدم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام