• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

باغ تالار آرشان

(جزئیات)

اتوبان مخصوص، سه راه کرمان خودرو، روبروی شهرک صنعتی زاگرس، کوچه البرز، پلاک 4
موبایل: 09121931874,09124433713,09394277537

باغ تالارتالار

باغ تالار تشریفاتی آرشان

۴-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #61
RE: باغ تالار تشریفاتی آرشان

بچه ها کسی میدونه چند مدل غذا دارن و منوشون شامل چه چیزهایی میشه؟ بار مزه هم دارن؟
نقل قول
۴-خرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-خرداد-۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ عصر توسط raz.sec.)
ارسال: #62
بچه ها به نظر من چیدمان میز شام مهمه .چون خیلی تو چشم هستش و از رو میزی که میندازن باید شیک وتمییز و قشنگ باشه .تا ظرف هایی که استفاده میشه حتی گل ارایی زیبایی میز رو دو چندان  میکنه. که از نمونه کارها مشخصه تالار ارشان به همهی اینا چیز ها اهمیت داده

(امروز ۰۳:۲۶ عصر)'rayan.3421' نوشته است:   
بچه ها کسی میدونه چند مدل غذا دارن و منوشون شامل چه چیزهایی میشه؟ بار مزه هم دارن؟

فکر کنم درباره ی انواع غذاهاشون حضوری بری اونجا و باهاشون صحبت کنی بهتر باشه .حتی اگر شد تست هم بکنی.راجع به بار مزه هم شاید اگر هر کسی بخواد براش تهیه کنن

نقل قول
دیروز, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #63
بچه ها من میخوام بدونم باغ ارشان از نظر نور پردازی در شب چجوریه؟ یعنی نورشون به اندازه کافی و مناسب برای عکاسی و فیلمبرداری هست؟

نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
دیروز, ۰۴:۱۲ عصر
ارسال: #64
بچه ها به نظرتون تالار ارشان برای ورود و خروج عروس و داماد برنامه ی خاصی در نظر میگیره .اخه این جور کارها فیلم عروسی رو خیلی جذاب تر میکنهتصویر: images/smilies/wink.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام