• هیژا
  • مهناز

باشگاه تشریفاتی اقدسیه

۵-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-تير-۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ عصر توسط Nasseri.)
ارسال: #11
RE: باشگاه تشریفاتی اقدسیه
سلام.من دوروز پیش به اتفاق برادرم از این تالار بازدید کردم.برای مراسم عروسی برادرم.
ما دقیقا تمام تالارهای ممتاز و خوب تهران رو یک به یک دیدیم و چون حدس میزدم قراره اینجا با چی مواجه بشم ! این تالار رو برای گزینه اخر بازدید گذاشتم.
باید بگم به جرات و بدون ذره ای اغراق بهترین،زیباترین،تمیزترین ومنظم ترین  تالار تهرانه.شما هم میتونید با یک بازدید کاملا به نتایجی که گفتم برسید.
معماری ساختمان و طراحی داخلی فوق العاده است.همه بخشها حتی اسانسور ساختمان از بهترین نوع انتخاب شده.مبلها،میزها،ظروف،موکت کف و....واقعا باسلیقه و با کیفیت کارشدند.
دارای دو طبقه مجزا برای خانمها و اقایان که هرطبقه هم دوبلکس هست.درواقع دورتادور سالن در نیم طبقه بالا میزهای سلف سرویس چیده شده که انقدر فضا بزرگ و تعداد میزها زیاد هست که دسترسی وسروشام  رو برای همه مهمونها اسون کرده.کنار میزهای سلف سرویس میزهای شش نفره با مبل پیش بینی شده که مهمونها درصورت تمایل همون بالا غذاشون رو میل کنن.برای این طبقه اسانسور هم در نظرگرفته شده برای کسانی که سختشونه از پله تردد کنن.

پله های پهن و شیک ورود به هر سالن بسیار نمای خوبی ایجاد کرده بخصوص برای ورود عروس و داماد.
سقف بلند سالنها و نبودن ستون بین سالن زیبایی اش رو چندبرابر کرده.
خلاصه هرچی از زیبایی و دیزاین اینجا بگم کمه.باید حتما ببینید.به نظرم حتی برای عکاسی عروس و داماد نیازی به اجاره امارت یا رفتن به اتلیه ندارن.واقعا عکاسی در همین تالار فوق العاده میشه.

اتاق عقد وسفره عقد بسیار زیباست و سقف اینه کاری شده و انعکاس سفره عقد در اینه های سقف به زیباییش اضافه کرده.

اپشن های دیگر اینجا هم کاملا متفاوته.از جمله رخت کن یا اتاق vip و...

اینجا چهار منو داره که از170شروع میشه.و از مزایای اینجا نسبت به اکثر تالارهای دیگر اینه که درواقع همه خدمات بجز گل ارایی و اتاق عقد روی همین قیمت منو حساب شده و شما دیگه هیچ هزینه دیگری نباید پرداخت کنید حتی مالیات بر ارزش افزوده هم جدا نمیگیرن.شیرینی و میوه و خواننده و ....همه روی منو محاسبه شده

پرسنل بسیار موقر و کاربلد،خوش لباس و محترم بودن.

و در اخر مهمترین بخش رو براتون بگم.از مدیریت فوق العاده تالار.جناب اقای کاظمی.بسیار جنتلمن و محترم، بسیار متخصص در کارشون و چقدر مهربان و دلسوز.
به شدت با خواسته های ما همراهی کردن.با دلسوزی پیشنهاداتی دادن و سعی کردن سلیقه ما رو در نظربگیرن و تا جاییکه براشون مقدور بود با ما خیلی راه اومدن.
درنهایت ان شالله ما تصمیم گرفتیم تا چندروز آینده ان شالله با اقای کاظمی قرارداد ببندیم.

مفصل گفتم برای اینکه بدون اغراق با وسواس خیلی زیاد تالارهای تهران رو بخاطر برادرم بازدید کردم.تست مراسم و تست غذا در خیلی جاها رفتم.هتلهای تهران رو بازدید کردم و خلاصه الان خودم یک آرشیو کامل تالارهای تهرانمتصویر: images/smilies/shy.gif

اگر باز سوالی باشه درخدمتم.خوشحال میشم کمکی به دوستان بکنم.

(۲-تير-۱۳۹۷ ۰۱:۳۳ عصر)'shiningdiamond' نوشته است:  
(۸-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۳:۵۷ عصر)'نازی حیدر پور' نوشته است:  خیلی به نظرم لوکس و شیکه 
البته قیمتاشم باید بالا باشه اگه کسی رفته اینجا از قیمتاش و نحوه سرویس دهیش بگه ممنون میشم 

عزیزم من شنیدم شام خانمها طبقه بالا سرو می شه و مهمونا خیلی سختشون بود برن بالا واسه شام با اون کفشهای پاشنه بلند تو عروسی....ولی در کل که جای شیک و قشنگیه

دوست خوبم برای طبقه شام اسانسور هم هست که از پله تردد نکنن و اینکه کنار میزهای غذا میز وصندلی هم هست اگر مهمونها بخوان همون بالا شام میخورن و پایین نمیان که زیاد رفت و امد نکنن

راستی دوتا کرین در سالنهای مردونه و زنونه گذاشته شده،که میتونید دیگه هزینه اضافه بابت کرین. به عکاستون ندید.اینجا هم از شما پولی بابتش نمیگیرن
نقل قول
۲۹-مهر-۱۳۹۷, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #12
RE: باشگاه تشریفاتی اقدسیه
سلام قیمت منوهاتون چنده ما تعداد مهمونامون 230 نفره میخواستم ببینم چقدر میشه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام