• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

باشگاه تشریفاتی آریا

(جزئیات)

همت غرب، بعد از پل ستاری، خیابان کبیری طامه، خیابان چمران، باشگاه پذیرایی آریا
تلفن: 02144611630 , 02144611636

باشگاه تشریفاتی آریا

۴-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #231
روی خط: ​تجربه آقای نیکبخت در استفاده از خدمات باشگاه تشریفاتی آریا
این بار در سرویس روی خط نوعروس به سراغ آقای نیکبخت یکی دیگر از مشتریان تالار آریا رفتیم. آقای نیکبخت که اینبار تالار آریا را برای برگزاری مراسم ختم یکی از نزدیکان خود انتخاب کرده بود ، از کیفیت و هماهنگی در بخش های مختلف ابراز رضایت کامل نمود.
آقای نیکبخت همچنین با اشاره به مدیریت قوی و موفقیت این تالار در کسب رضایت تمامی مهمانان حاضر، در ادامه به ما می گوید از هزینه ای که پرداخت نموده ، بسیار راضی است و این مجموعه را به سایر آشنایان خود نیز پیشنهاد می نماید.

شما می توانید گفتگوی ما با آقای نیکبخت را از اینجا گوش کنید.

[url=http://Ravik.ir]گروه مدیریت و تولید محتوا راویک؛ برای توسعه کسب و کارتان با ما تماس بگیرید
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #232
روی خط: تجربه آقای کاظم پور در استفاده از خدمات باشگاه تشریفاتی آریا
آقای کاظم پور از دیگر مشتریان تالار آریا بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. آقای کاظم پور با اشاره به نظم و برخورد مناسب پرسنل، از انجام تعهدات توسط این مجموعه ابراز رضایت نمود.
آقای کاظم پور در ادامه به ما می گوید از میزان هزینه ای که در قبال دریافت خدمات پرداخت کرده ، راضی است و تاکنون بارها این مجموعه را به آشنایان خود نیز معرفی نموده است.

شما می توانید گفتگوی ما با این مشتری تالار آریا را از اینجا گوش کنید.

[url=http://Ravik.ir]گروه مدیریت و تولید محتوا راویک؛ برای توسعه کسب و کارتان با ما تماس بگیرید
نقل قول
۲۷-آبان-۱۳۹۷, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #233
RE: باشگاه تشریفاتی آریا
سلام دوستای گلم
منم یه نوعروسم.تالار آریارو واسه مراسمم که 29 آذره انتخاب کردم.امیدوارم خوب باشه
آرایشگاهمم گیوا انتخاب کردم.یه کوچولو نگرانم بابتش
واسه آتلیه ام احتمالا با آتلیه خود تالار قرارداد ببندم
نقل قول
  • بهرام بابایی
۱۹-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #234
RE: باشگاه تشریفاتی آریا + تخفیف ویژه برا خرداد و تیر ماه +
سلام
بچه ها من عروسیم تو تالار آریا برگزار شد.عالی بود همه چیز.یه عالمه غذا اضافه اومد،همه چیز به جا بود.فقط یه اشتباهی ما کردیم گفتیم میوه رو خودمون تهیه میکنیم که میوه های مجلسی تر داشته باشیم،ولی چون ظرف های میوه تالار خیلییییییییییییییییییییی گود بود،ظرف ها زیاد پر و شکیل نشد با اینکه میوه زیاد خریده بودیم و کلی اضافه اومد.تصویر: /images/smilies/new/huh.png
واسه آتلیه ام آتلیه کیان که تو تالار بود باهاش قرارداد بستیم،کارش بی نظیر بود.کلیپمون که خیلیییی خوب شده بود.
من اگه دوباره برگردم و همین بودجه رو داشته باشم بازم آریارو انتخاب میکنم،ولی اگه بودجم بیشتر شه زرین انتخاب میکنم.ببخشید خیلی طولانی شد دوست جونیا
تصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #235
(۲۷-آبان-۱۳۹۷ ۰۵:۰۶ عصر)'ساناز 71221' نوشته است:  سلام دوستای گلم
منم یه نوعروسم.تالار آریارو واسه مراسمم که 29 آذره انتخاب کردم.امیدوارم خوب باشه
آرایشگاهمم گیوا انتخاب کردم.یه کوچولو نگرانم بابتش
واسه آتلیه ام احتمالا با آتلیه خود تالار قرارداد ببندم

سلام عزیزم مبارک باشه
راستی آذر ماه چقدر شد هزینه تالار آریا؟

تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۲۹-مهر-۱۳۹۸, ۰۸:۳۰ عصر
ارسال: #236
بسته به کیفیتشون از نظر قیمت منوشون راضی بودین؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام