• مهناز
  • هیژا

بارداری های ناموفق

۱۴-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #81
RE: بارداری های ناموفق
سلام خانوما...
44 روز قبل بچه من تو 40 هفتگی سقط شد. خودم هیچی نفهمیدم. رفتم بیمارستان برا دنیا آوردنش که اونجا بهم گفتن مرده.تصویر: /images/smilies/new/crying.png
خیلی وحشتناک بود. خودم بخاطر حال خرابم به دکتر گفتم سزارین ولی قبول نکرد و طبیعی با کلی درد و بخیه بدنیا اومد.
ولی بعدش فهمیدم اگه سزارین میشدم اونوقت تا دوسال نمیشد باردار شم بخاطر بخیه های رحم و لایه های پوست.
شماهم اگه سقط داشتین سزارین نکنین چون بعدش مثل من اونقد دلتون بچه میخواد که اگه بخواین دوسال صبر کنین حتما دق میکنین از غصه.
ماماهای بهداشت بهم میگن تا شش ماه حداقل صبر کنم ولی منکه اصلا طاقت ندارم حال روحیمم داغونه. روانشناس بهم گفت هرچی زودتر باردار شی برا حال روحیت بهتره. میخوام از دوماه دیگه اقدام کنم. چون باید قبلش اسید فولیک هم بخورم چند ماه. بخاطر زایمان هم خیلی خون از دست دادم. میخوام چند روز دیگه برم دکتر که بهم بگه چیکار کنم.
حالا موندم همون دکتر قبلی برم یا عوض کنم. از یه طرف میگم دکتر قبلی دیگه منو میشناسه و حساب کار دستش اومده  بیشتر حواسش بهم هست و از طرف دیگه خیلیا میگن دیگه پیشش نرم.(اینم بگم که یکی زا بهترین و معروفترین دکترای شهرمونه) حالا نظر شما چیه؟
اصلا اینکه میخوام زود باردار شم خوبه یا نه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط Rosee
۱۹-خرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #82

(۱۴-خرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ عصر)'ف.مثل.فرح' نوشته است:  سلام خانوما...
44 روز قبل بچه من تو 40 هفتگی سقط شد. خودم هیچی نفهمیدم. رفتم بیمارستان برا دنیا آوردنش که اونجا بهم گفتن مرده.تصویر: /images/smilies/new/crying.png
خیلی وحشتناک بود. خودم بخاطر حال خرابم به دکتر گفتم سزارین ولی قبول نکرد و طبیعی با کلی درد و بخیه بدنیا اومد.
ولی بعدش فهمیدم اگه سزارین میشدم اونوقت تا دوسال نمیشد باردار شم بخاطر بخیه های رحم و لایه های پوست.
شماهم اگه سقط داشتین سزارین نکنین چون بعدش مثل من اونقد دلتون بچه میخواد که اگه بخواین دوسال صبر کنین حتما دق میکنین از غصه.
ماماهای بهداشت بهم میگن تا شش ماه حداقل صبر کنم ولی منکه اصلا طاقت ندارم حال روحیمم داغونه. روانشناس بهم گفت هرچی زودتر باردار شی برا حال روحیت بهتره. میخوام از دوماه دیگه اقدام کنم. چون باید قبلش اسید فولیک هم بخورم چند ماه. بخاطر زایمان هم خیلی خون از دست دادم. میخوام چند روز دیگه برم دکتر که بهم بگه چیکار کنم.
حالا موندم همون دکتر قبلی برم یا عوض کنم. از یه طرف میگم دکتر قبلی دیگه منو میشناسه و حساب کار دستش اومده  بیشتر حواسش بهم هست و از طرف دیگه خیلیا میگن دیگه پیشش نرم.(اینم بگم که یکی زا بهترین و معروفترین دکترای شهرمونه) حالا نظر شما چیه؟
اصلا اینکه میخوام زود باردار شم خوبه یا نه؟

سلام عزیزم
خیلی ناراحت شدم خاطره شما رو خوندم خانمی
خدا صبرتون بده واقعاتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png حتما خیلی اذیت شدید... 
می شه بگی آخه چرا اینطور شد؟ چطور توی 40 هفته؟

والا به نظر من اول باید ببنی چرا و طی چه مرحله ای (قبل پارگی کیسه آب؟ کی ویزیت داشتی با دکترت؟ کامل چکاپت کرده بود؟ تذکری نداشته؟ خودت کار خطرناک نکرده بودی؟ ویزیتت حالا با دکتر یا توی بیمارستان، توی هفته 40 چند روز یکبار بوده؟) این اتفاق افتاده تا بعد ببینی علائم مشکل چی بوده که دکتر توجه نکرده... اگه کم کاری از دکتر بود که خب عوضش کن... اگه هم سقط حادثه بوده که خب دکتر احتمالا بی تقصیر بوده... 

درباره حاملگی مجدد... واقعیتش به نظر من بذار یکم بگذره... خودت رو تقویت کن... از نظر روحی به خودت برس و مسافرت برو و یکم راحت باش... شما 9 ماه حاملگی داشتی... بذار بدنت استراحت کنه و ذخایر بدنت رو تامین کن تا ان شاءالله بارداری بعدی رو براحتی و با سلامتی طی کنی عزیزم...

نادانی در ندانستن نیست...
در مقاومت مقابل #دانستن است...
در مطلق انگاشتن دانسته هاست...
نقل قول
 سپاس شده توسط ف.مثل.فرح
۲۴-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۱۷ عصر
ارسال: #83
سلام دوستان 
من امروز متوجه شدم هفته ی پنجم هستم و هرچه سریعتر میخوام سقط کنم نمیدونم به کجا و چه دکتری باید مراجعه کنم کسی میتونه فورس راهنماییم کنه شرایطم افتضاحه و اصلا نمیتونم الان باردار باشمتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۷-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۲۳ عصر
ارسال: #84
سلام خانوما.
میشه کسایی که سابقه سقط داشتین بیان بگین تو چند ماه نی نی تون سقط شده و چقد بعدش دوباره باردار شدین....؟؟؟
من دوباره میخوام باردار شم ولی خیلی مرددم که صبر بکنم یا نه... سر دوراهیم... میخوام از تجربه شما استفاده کنم...تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام