• مهناز
  • هیژا

بارداری های ناموفق

۱۲-اسفند-۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #1

بارداری های ناموفق
Heart
نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ صبح
ارسال: #2
RE: بارداری های ناموفق
سلام
من دو ماه قبل سقط داشتم
همون اول که فهمیدم هفته بعدش نی نی ام رفت
خیلیییییییییییی سخت بود

(سبحان الله يافارج الهمّ وياكاشف الغم فرّج همى ويسرّ أمرى و أرحم
ضعفى و قلة حيلتى وأرزقنى من حيث لا أحتسب يارب العالمين)
(اللهم صل علی محمدوآل محمد)
خداجونم شكرتHeart
من به زودي مامان ميشم
كارمم درست ميشه
زندگيم عالي ميشه
نقل قول
 سپاس شده توسط دخترصبور ، فروغ بنی ، elm
۱۳-اسفند-۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ صبح
ارسال: #3
عزیزم نازی
انشالا دوباره زودی خدا بهت یه نی نی میده
نقل قول
 سپاس شده توسط دخترصبور ، narges62 ، فروغ بنی ، ✘آســــــــــموטּ❤
  • پیانو
  • اساطیر
۱۳-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ صبح
ارسال: #4
مرسی عزیزم

(سبحان الله يافارج الهمّ وياكاشف الغم فرّج همى ويسرّ أمرى و أرحم
ضعفى و قلة حيلتى وأرزقنى من حيث لا أحتسب يارب العالمين)
(اللهم صل علی محمدوآل محمد)
خداجونم شكرتHeart
من به زودي مامان ميشم
كارمم درست ميشه
زندگيم عالي ميشه
نقل قول
۱۳-اسفند-۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #5
http://www.ovatel.com/conception-verses-...-pregnant/

مطلبی که لینکشو گذاشتم اشاره داره به اینکه چرا دکترها اقدام 6 ماه تا یک سال رو که منجر به بارداری نشه طبیعی می دونند.؟
اینکه چه اتفاقی میفته که تو یه زوج سالم از هر لحاظ با رعایت تمام شرایط، بارداری رخ نمی ده و اصلا مساله ی عجیب و نگران کننده ای نیست.

فرایند تشکیل جنین دو مرحله ی خیلی حساس داره : یکی لقاح و دیگری لانه گزینی تخم لقاح یافته.

خب اگر شما تو زمان اوج باروری( حدود 5 روز قبل از تخمک گذاری و روز تخمک گذاری) اقدام داشته باشید، و از لحاظ باروری زوج سالمی باشید، 99% اوقات لقاح صورت می گیره!!

اما شما تو این زمان باردار محسوب نمیشید!

اینجاست که دو تا ماده ی ژنی با تمام محتویاتشون باید با هم ترکیب بشن و اگر اختلالی توی زنجیره های ژنی باشه تخم لقاح یافته قبل از اینکه حتی بخواد به سمت رحم بره تقسیماتش متوقف میشه.....خب این مساله کاملا طبیعیه و در نتیجه شما بدون اینکه مشکل خاصی داشته باشید و با رعایت تمام شرایط باردار نمیشیدBlush

گاهی حتی 3-5 روز بعد لقاح به خاطر اینکه کروموزومها تو تقسیمات درست عمل نمی کنند و یا مشکلات دیگه ی dna، تقسیمات متوقف میشن

پس اینجوری خود بخود از تشکیل بچه ی مشکلدار جلوگیری میشه که این خیلی هم خوبهAngel

مرحله ی بعد لانه گزینیه که اگر تخم لقاح یافته مراحل قبل رو پشت سر گذاشت باز هم ممکنه تو مرحله ای که وارد رحم میشه و میخواد به دیواره ی رحم متصل شه به خاطر مسایل مختلفی موفق به لانه گزینی درست نشه.....مثلا دیر متصل شه، سطح hcg دیر بالا بره و تا اون موقع پری بیاد و لانه گزینی با شکست مواجه شه....یا اینکه زیادی زود لانه گزینی صورت بگیره و جنین توی لوله ی فالوپ یا نزدیک اون لانه گزینی داشته باشه که بازم موفق نخواهد بود....یا اتصال جنین به رحم ضعیف باشه و در نتیجه جفت تشکیل نشه......

پس می بینیم که ممکنه خیلی اتفاقها بیفته و ما هیچوقت با خبر نشیم

و این به هیچ عنوان نشون دهنده مشکل دار بودن ما نیست.....همه چیز بستگی به این داره که کی وقتش باشه و امیدوارم اون وقت برای همه شما دوستای منتظرم خیلی خیلی زود فرا برسهNew1New1New1

و هو علی کل شیء قدیر...Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط yeliel ، alonegirl ، حناخانوم ، Jocker_Girl ، نسیم 68 ، Pariam92 ، fariohamid ، H*-*H ، ✘آســــــــــموטּ❤ ، هستی او
۱۳-اسفند-۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ عصر
ارسال: #6
منم مهرماه سقط داشتم البته ازاول حدس میزدم دکتر اشتباه کرده دیگه شرایطم خوب نبود همسرم نذاشت به دکتر دیگه نشون بدم ولی الان که برای سری جدید رفتم دکتر نشون دادم آزمایشات قبلی رو گفت دکتر اشتباه کرده بچه میموند ولی به هرحال قسمت نبود

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط alonegirl ، narges62 ، nazgol22 ، elm
۱۳-اسفند-۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ عصر
ارسال: #7
منم مشکل بارداری خارج از رحم داشتم و مهر ماه با دارو سقط کردم حق با نرگسه واقعا خیلی سخته وقتی ممیفهمی بارداری و انگار همه دنیا رو بهت دادن و بعدش هم سقط .......
امیدوارم واسه هیچکس همچین مشکلی پیش نیاد

خدایا بابت هدیه قشنگی که بهم دادی هزار مرتبه شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط دخترصبور ، narges62 ، narcissus433 ، nazgol22 ، biiib ، ✘آســــــــــموטּ❤
۲۵-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ صبح
ارسال: #8
منم اسفند پارسال بعد ادوماه خونریزی کردم وسقط شد واقعا حس بدیه.فروردین نزاشتم چیزی شه ولی از اردیبهشته تو اقدامم فعلا که خبری نیس
نقل قول
۲۵-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #9

بچه ها گل

از نظر ژنتکی و ایمونولوژی علت سقط تون باید بررسی بشه

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
۲۵-آبان-۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #10
منم مهر سقط داشتم خارج رحم بود

الحمد الله رب العالمین
خدا بردیا رو به من و همسرم بخشید
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام