• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

ایمپلنت

۹-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #51
RE: ایمپلنت
نازنین منم از دندون پزشکی میترسیدم ولی مجبور شدم واسه دندون عقل برم..باورت نمیشه عالیییییییییییییییییییییییییییی بود.. عالیییییییییی انقد وسایل پیشرفت کرده که خودم باپای خودم رفتم سه تا دیگشم کشیدم.. تااین حد.. اگه تهرانی دکتر خوب معرفیت کنم.. ماهه دکترم. یبار بری همش دندون پزشکی هستی..من یه دندونمم پرکردم جرمگیری کردم و...............بدون درد و استرس

الهی" مرا آن ده که آن به "تصویر: images/smilies/heart.gif

https://www.instagram.com/naviisaa70/

تکنسین داروخانه هستم 
نقل قول
 سپاس شده توسط ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، elir
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ صبح
ارسال: #52
من یکی از دندونامو 7 8ساله که کشیدم
الان دیره واسه ایمپلنت؟

90/08/01 ----->آشنایی
93/05/01 ----->خواستگاری رسمی
93/06/06 ----->بله برون
93/07/21----->عقد
94/10/1------->عروسی
تالار100%
آتلیه100%
لباس عروس؟
آرایشگاه؟
جهیزیه 85%
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۱۷ عصر
ارسال: #53
منم یکی از دندونام هنوز ریشش هست میخوام برم بکشم.
به نظر شما با ایمپلنت درست میشه؟راهی داره که هزینه کنم؟انقدر خرابه از دکتر خجالت میکشم برم نشون بدم.
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۸-خرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #54
(۸-اسفند-۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ صبح)jigili نوشته است:  بچه ها من دکترم بهم پیشنهاد بریچ داده گفت عمریه
میشه راهنمایی کنید و اگه تجربه ای دارید بگید این روش محاسن و معایبش چیه
در کل انجام بدم یا نه؟؟

عزیزم برای بریج دو تا دندون دو طرف اون دندونی که از دست رفته رو میتراشن و بعد یه روکش سه تایی میذارن رو هم سه تاش. مزایاش اینه که هزینه ش نسبت به ایمپلنت کمتره و معایبش هم اینه که دو تا دندون سالمتون رو میتراشن و همین طور استخوان فک در اون قسمتی که دندونش از دست رفته تحلیل میره.
اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید برای جایگزین کردن دندون بهترین روش ایمپلنته.

به امید روزهای بهتر
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #55
: ایمپلنت
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ عصر
ارسال: #56
یعنی وقتی یه دندون از دست رفته توی فک یه پیچ از جنس خاص میذارن بعد یه مدت صبر میکنن تا استخون پیچ رو توی خودش بگیره و دورش رو کاملا پر کنه. بعد یه روکش چینی میذارن روی اون. مث روکش کردن دندونه. بهترین روش ایمپلنت فوریه که توی یک جلسه دندون رو میکشن و توی همون جلسه هم ایمپلنت رو میذارن. بعضی دکترا هم میگن که بعد از کشیدن دندون باید چند ماهی صبر کرد. کلا ایمپلنت درمان آسونیه ولی پر هزینه. و بعد از اون هم باید از نظر بهداشتی خیلی مراقب باشید.

به امید روزهای بهتر
نقل قول
 سپاس شده توسط ziba_pashneh_tala ، P@ri Jo0n
۲۶-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #57
دوستای عزیزی که دچار تحلیل لثه شدید مرحله اول جراحی براتون استئو گرفت میذارن یعنی لثه رو باز میکنند تا پودر استخوان بگذارن و بخیه میکنند تا بین 2_6 ماه بعد که بستگی به سن و میزان تحلیلتون داره مرحله دوم یعنی گذاشتن فیکسچر انجام میشه که مثل پیچ میمونه...حالا این مرحله یا 2 جلسه ای هست یا یک جلسه ای یعنی همزمان با گذاشتن فیکسچر براتون هیلینگ و کاور اسکرو میذارن یا چند هفته بعد از گذاشتن فیکسچر یک بار محل رو باز میکنن و اینا رو میذارن...مرحله سوم هم گذاشتن اباتمنت یا همون تاج هست....اگر هم تحلیل نداشته باشید مرحله 1 حذف میشه....در ضمن ایمپلنت فوری خیلی گزینه خوبی نیست چون لثه هنوز نشست کافی نکرده و اکثرا ایمپلنت فوری بعد از مدتی فرمش رو به خاطر همین قضیه از دست میده...سوالی داشتید در خدمتم
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #58
دوستانی که ایمپلنت کردن توروخدا جواب بدید.من دندون جلوییم رو ایمپلنت گذاشتم .ولی ریشه ش یعنی همون جایی که تو لثه م هستش بو میده وقتی دستم رو میذارم روش و میارم بیرون انگشتم بو گرفته .کسی هست این مشکلو داشته باشه ؟ چیکار باید بکنم ؟ میترسک باعث بدبو شدن دهنم بشم Sad
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ عصر
ارسال: #59
(۲۰-اسفند-۱۳۹۲ ۰۷:۴۶ عصر)layali1390 نوشته است:  من هم توی کرمانشاه ایمپلنتیدم Big Grin
بسیارم راضی ام دکتر من هم کارش خوبه وهم منصفه هر دونه یه تومن البته چون من از 90برای ارتودنسی رفتم
پیش خودش این قیمت اون موقعست ولی الانم خیلی گرون نکرده 1و 300 هردونه کارشم حرف نداره چه تمیزی وچه دقت هرچی بگم کم گفتم من راضی ام
هرکه خواست پیام بده تابهش اسم و ادرس بدم

سلام گلم خوبی؟؟؟ من ارتودنسی کردم و دندونای بالا دو تا اضافه دارم و باید کشیده بشه, درعوض پایین هم دو تا کم دارم...ایشون الان 1300 ایمپلنت میکنن؟؟؟ من قیمت از 2.5 تا 4 تومن دارم...میخوام ببینم بچه ها میشه دو تا دندون بالایی هامو دربیارن بکارن پایین؟؟؟ چون من جنس دندونام عالیه... اگه نه که چه موقعی باید ایمپلنت کنم واسه پایین؟؟؟قبل ارتو یا بعدش؟؟؟ اگه فواصل دندون های پایینیم هنوز درست نشده! ولی دندونای بالاییم همهگی ظرف 3 ماه صاف و صوف شدن...

شدم عروس 14 شهریور 94...
همه چیز به بهترین نحو برگزار شدHeartخدایا شکرت
13 شهریور جشن حنا، ،14شهریور جشن عروسیمون، 17 شهریور سالگرد عقدمون، 19 شهریور تولدم!!! شهریور ماه شانس من
نقل قول
۳-شهريور-۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #60
(۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۱۷ عصر)miti child نوشته است:  منم یکی از دندونام هنوز ریشش هست میخوام برم بکشم.
به نظر شما با ایمپلنت درست میشه؟راهی داره که هزینه کنم؟انقدر خرابه از دکتر خجالت میکشم برم نشون بدم.

عزیزم اگه هنوز ریشه اش هست پست و کور کن و رو کش البته اگه ریشه دندونتون اندازه اش مناسب باشه خیلی راحته و کم هزینه

آشنايي: 28 ارديبهشت
عقد: 1391/06/23
عروسي: 1392/02/28
بارداري: 1394/12/18
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام