• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

ایده و تجربه برای همیشه تمیز و مرتب بودن منزل

۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-دي-۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ صبح توسط pikard.)
ارسال: #1
ایده و تجربه برای همیشه تمیز و مرتب بودن منزل
سلام خانوما. مریم هستم. میخواستم ازتون بخوام کمکم کنید که چطوری خونه رو مرتب کنم و مرتب مرتب نگه دارم ممنون.
نقل قول
 سپاس شده توسط negar66 ، مهتاب69 ، nillgoon ، saraaa72 ، فاطمه23 ، مانا26 ، sm2 ، پری رخ 2014 ، nonoo ، mobina-hgh ، mina_goli ، nasibe_603 ، Maryam290 ، artatam
۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ صبح
ارسال: #2
RE: ایده و تجربه برای همیشه تمیز و مرتب بودن منزل.
من خودم خیلی ذو خونه حیاسم
شب قبل خواب صددرصد همه جارومرتب میکنم.ظذفاتمیز سرجاشون ظاهرخونه مرتب و.....بعد میخوابم
روزایی که دانشگاه میرم هم اول مرتب میکنم بعدمبرم که وفتی اومدم تمیزباشه.
غدا خوردیم یاچایی یاهرچیزی سریع جمع میکنم.
جمعه به جمعه هم کل خونه جارومیزنم وحموم دسشویی میشورم..
کلا خونمون همیشه مرتبه

دختر مهر ماه من مهرسا
29 مهر اومد بغلمونNew2
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب69 ، SaraRad ، melody68 ، *somayyeh* ، مریم* ، parmisam ، دختر-زمستون ، saraaa72 ، mary goli ، هیسرا ، mahnaz110 ، naSTARan0506 ، رخشان ، ایگال ، mahpishooniii ، nillgoon ، marisa ، shanel ، ghazal18 ، فاطمه23 ، ~*tiyam*~ ، رضوانه ، مانا26 ، ماهی خانم ، mehrAsaaa ، reyrey ، joody ، hipapp ، arminaz ، mahya_y68 ، مهتاب جون ، Goli khanom ، motahare ، پری رخ 2014 ، gity ، Aseman90 ، xSaMiRax ، susi ، mahsa and saeed ، Judy.Abbott ، فاطمه001 ، nafasiojojo ، مریم 1367 ، baharjavidan ، saadat banoo ، ..elham.. ، selenay ، سالومه توپولی ، ماهرخ تبریزی ، فصل پاییزی ، صبورا ، +++shadi+++ ، عروسک مو مشکی ، nasnasi ، من و خودم ، رها92 ، mina_goli ، pegah22 ، nafas99 ، busy ، nasibe_603 ، nadi_a ، دختره بهار ، شکوفه بهار ، sara.sm ، Maryam290 ، saman.m ، artatam
۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ صبح
ارسال: #3
من هرروز خونمو تمیز میکنم هم جارو هم تی هم گردگیری هم شستن سرویس بهداشتی
البته قبلش واسه هرکدوم تایم میزارم مثه 1 جور مسابقه که هم باید تمیز بشه هم باسرعت زیاد.اوایل خیلی کندکند کارانجام میدادم ولی حالا توی نیم ساعت 1 خونه 150 متری رو تمیز میکنم خخخخخخخخخخخ
10 دقیقه جارو5 دقیقه بخارشویا تی.5دقیقه گردگیری.10دقیقه شستن سرویس بهداشتی و سینک ظرفشویی
یعنی 1 دقیقه هم برام 1دقیقه ست اخرهم به خودم اگه برنده بشم جایزه 1 صبحانه مفصل هدیه میدم خخخخخخخخ
هفته ایی 1 بارهم پشت مبلهاو زیر کابینتا و جاهایی که توی چشم نیستو تمیز میکنم چون هرروز تمیز میشه دیگه لازم نیس هرروززمان زیادی رو واسه رفت و روب صرف کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط parmisam ، مهتاب69 ، a_o ، مادر ایرانی ، nillgoon ، mahnaz110 ، رخشان ، ایگال ، P@ri Jo0n ، Ashel ، shirin120 ، shanel ، فاطمه23 ، سنجاب ، مانا26 ، negi.f ، دونات ، joody ، arminaz ، طراوت جون ، motahare ، پری رخ 2014 ، baran1989 ، susi ، Judy.Abbott ، samae ، nafasiojojo ، soso68 ، مریم 1367 ، میچکا ، ..elham.. ، mm2 ، soheilahamed ، عروسک مو مشکی ، nasnasi ، من و خودم ، mina_goli ، pegah22 ، nafas99 ، sakar.f ، busy ، 2015 ، marisa ، sara.sm ، Maryam290 ، sepideh gol ، MghBta ، lavin ، artatam
  • گروه ژ
۹-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #4
اخر هفته رو اختصاص بده به جاروبرقی و گردگیری مفصل و مرتب کردن اساسی، بعد در طی هفته هر روز یه جمع و جور مختصر کافیه، سعی کنید لباسهاتون رو که در می آرید یا عوض می کنید همون موقع حتی اگه خسته هم هستید سرجای خودشون بذارید هیچ وقت ظرف های کثیف رو به بعد موکول نکنید همون موقع بشورید و شبها هم قبل از خواب حتما گاز رو تمیز کنید بعد از زدن مسواک هم قبل از رفتن به رختخواب یه دوری تو خونه بزنید و چیزایی که سر جاش نیست مثل کنترل ها و ... رو سرجاشون بذارید و رومبلیها رو مرتب کنید اینجوری هم خسته نمیشید هم همیشه خونه خیلی مرتبی دارید

آنگاه که غرور کسی را له می کنی
آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران می کنی
آنگاه که گوشت را می بندی تا صدای خرد شدن غرورش را نشنوی
آنگاه که خدا را می بینی و بنده خدا را نادیده می گیری
می خواهم بدانم، دستانت را بسوی کدام آسمان دراز می کنی تا برای خوشبختی خودت دعا کنی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط گل جان ، مهتاب69 ، من و خودم ، a_o ، parmisam ، دختر-زمستون ، nillgoon ، saraaa72 ، هیسرا ، mahnaz110 ، shirin93 ، ** قاصدک ** ، شکوفه بهار ، Ashel ، tana ، ghazal_89 ، فاطمه23 ، baran.aram ، مانا26 ، negi.f ، maryam-SH ، دونات ، reyrey ، joody ، arminaz ، Aroos jun ، طراوت جون ، Goli khanom ، پری رخ 2014 ، gity ، Aseman90 ، Sweet92 ، susi ، Judy.Abbott ، samae ، فاطمه001 ، nafasiojojo ، soso68 ، Sahara.n ، ریان ، ..elham.. ، bahar - shz ، +++shadi+++ ، a66818 ، miina ، nasnasi ، mina_goli ، زنبور خانوم ، busy ، nasibe_603 ، sara.sm ، Maryam290 ، sepideh gol ، MOONAEE ، خوشبخت ترین دختر دنیا ، baran89 ، artatam
۹-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #5
هفته ای یک بار تمیز کاری اساسی کنید
جارو و بخار شور و گردگیری کنید
در طول هفته هم از ریخت و پاش الکی بپرهیزید و سعی کنید هرچیرو برمیدارد سرجای خودش بگذارید
حین آشپزی هم اگه گازتون کثیف شد آنی پاکش کنید با جارو دستی یا شارژی کف اشپزخونه رو هر وقت کثیف شد تمیز کنید

از لحظه اي كه مادر شدم نميتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم!
اي فرشته زميني ،اي مادر فداكارم ....
بسيار دوستت دارمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرنوش جون ، روناک بیزمارک ، مهتاب69 ، a_o ، parmisam ، فاطمه23 ، مانا26 ، joody ، arminaz ، طراوت جون ، پری رخ 2014 ، Sweet92 ، فاطمه001 ، soso68 ، mina_goli ، busy ، nasibe_603 ، Maryam290 ، sara.sm ، baran89 ، artatam
۹-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #6

من هرروز خونه رو مرتب می کنم و ظرفارو میشورم
آخر هفته ها هم جارو و تی و گردگیری می کنم
اینجوری همیشه خونم مرتبه
چون شاغل هستم خونه مون خیلی کثیف نمیشه چون شامم نمی خوریم صبحانه و ناهارم سرکار هستیم برا همین خونهمون همیشه مرتبه

http://www.nozaad.com/Thread-%E2%99%A5%D...97?page=46
نقل قول
 سپاس شده توسط هیسرا ، مانا26 ، پری رخ 2014 ، Sweet92 ، samae ، فاطمه001 ، nafasiojojo ، ..elham.. ، سالومه توپولی ، mina_goli ، marisa ، nasibe_603 ، sara.sm ، Maryam290 ، artatam
۹-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #7
RE: ایده و تجربه برای همیشه تمیز و مرتب بودآخن منزل.
من با اینکه شاغلم اما نمیذارم ظرف کثیف تو آشپزخانه بمونهAngel ،​خودش کلی موثره تو تمیز دیده شدن خونه مخصوصا که ما با هم میرسیم Huh،​ و تا در رو باز میکنی انقدر خونه کوچیکه سینک ظرفشویی تو چشمتهAngry
بعدش هم اگه آخر هفته گوشت و مرغ آماده کنی یعنی 50% هر غذایی آماده اس و کمتر وقتت رو میگیره ، پلوی ساده هم همیشه 2 و عده ای میزارم .Embarrased
خونه رو هم همیشه آخر هفنه حسابی میسابم: جارو، گردگیری ، لباس شستن و تا کردن ، دستشویی شستن ،​خالی کردن سطل دستشویی حمامWink
اتو کردن 1 بار توهفته اونم وسط هفته

خدايا ... هر چه دارم از در كعبه گرفتم
نی نی هفته 37 Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرنوش جون ، مریم58 ، مهتاب69 ، مریم* ، a_o ، nillgoon ، saraaa72 ، هیسرا ، mahnaz110 ، shania ، tana ، مانا26 ، ماهی خانم ، joody ، arminaz ، لاله خانوم ، Goli khanom ، پری رخ 2014 ، gity ، Sweet92 ، susi ، nafasiojojo ، soso68 ، ریان ، saadat banoo ، ..elham.. ، سالومه توپولی ، bahar - shz ، a66818 ، من و خودم ، mina_goli ، busy ، marisa ، nasibe_603 ، Maryam290 ، sepideh gol ، sara.sm ، artatam
۹-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #8
بچه ها جون ممنون که کمک میکنید. به نظر شما یه خونه تکونی( البته نه واسه عید) یا تمیز کردن اساسی خونه شامل همه جا چقدر وقت میبره؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط soso68 ، ..elham.. ، سالومه توپولی ، nasibe_603 ، Maryam290 ، artatam
۱۰-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ صبح
ارسال: #9
اگه بخوای با حوصله انجام بدی حدود یک هفته

آنگاه که غرور کسی را له می کنی
آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران می کنی
آنگاه که گوشت را می بندی تا صدای خرد شدن غرورش را نشنوی
آنگاه که خدا را می بینی و بنده خدا را نادیده می گیری
می خواهم بدانم، دستانت را بسوی کدام آسمان دراز می کنی تا برای خوشبختی خودت دعا کنی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط nafasiojojo ، سالومه توپولی ، nasibe_603 ، Maryam290 ، artatam
۱۰-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ عصر
ارسال: #10
مریم جان منم میگم زیاد وقت میگیره ولی یه یکی از دوستان میگفت یه روز اونم 4 5 ساعت فقط!!!
تو میگی از کجا باید شروع کرد؟
نقل قول
 سپاس شده توسط negar66 ، مریم58 ، مانا26 ، soso68 ، سالومه توپولی ، Maryam290 ، artatam
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام