• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

ایده های خلاقانه برای کسب درآمد در منزل

۸-ارديبهشت-۱۳۹۹, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #1081
RE: ایده های خلاقانه برای کسب درآمد در منزل
(۳۰-شهريور-۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ عصر)'mahboob21' نوشته است:  سلام به همگی
کار در منزل تضمینی و تست شده
دوستان من دنبال یه کار اینترنتی به عنوان شغل دوم بودم تا درآمدم رو بالا ببرم که با این پکیج آشنا شدم. خودم استفاده کردم و راضی بودم و دوست داشتم با شما هم به اشتراک بذارم.
میتونید وارد سایت بشید و خودتون توضیحات کامل و نظرات بقیه رو در قسمت پایین سایت ببینید.
کافیه به اینترنت دسترسی داشته باشید.
اینم لینک سایت:
https://opizo.com/Q1v8mz
امیدوارم همه دوستان درآمد بالا داشته باشن.

چه خوب،مرسی
https://xip.li/RsuqvZ

نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۹, ۰۸:۰۰ عصر
ارسال: #1082
دوستان من آشپزی و شیرینی پزیم خوبه، بنظرتون میتونم یه کسب و کار کوچیک راه بندازم؟؟
و میدونید چقدر هزینه لازم داره؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط رویا68
۹-ارديبهشت-۱۳۹۹, ۰۱:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-ارديبهشت-۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ عصر توسط رویا68.)
ارسال: #1083
میخوام بدونم کسی هست که خودش تجربه بورس رو داشته باشه ، ارزش سرمایه و وقت گذاشتن داره یا نه! الان خیلیا رفتند توی کار بورس این بنظرم مشکوکه! مثل دلار که یه عده ورشکسته شدند یا همین پدیده که گفته شد. هم وسوسه کننده هست یکی دو ساعت وقت در روز بذاری و سود خوبی نصیبت بشه!

(۸-ارديبهشت-۱۳۹۹ ۰۸:۰۰ عصر)'رزالی' نوشته است:  دوستان من آشپزی و شیرینی پزیم خوبه، بنظرتون میتونم یه کسب و کار کوچیک راه بندازم؟؟
و میدونید چقدر هزینه لازم داره؟؟

یکی توی همین تایپک گفته بود شیرینی و کیک درست میکنه و میبره کافی شاپ. اول برده برای تست بعد سفارش گرفته و انجام میده.
توی اینستا هم هستند کسایی که کیک و شیرینی خونگی میپزند برای تولد و عید و مناسبتها و میفرستند در خونه. 
هزینه تامین وسایل اولیه و مواد رو میخواد.
دوران دانشجویی یه مغازه کوچیک سر یه خونه قدیمی بود که روزی چند ساعت باز بود کلی کیک و شیرینی خونگی داشت که اکثر دانشجوها ازش خرید میکردند. هزینه یخچال و اجاره مغازه و فر و ... اضافه میشه.
یکی هم بود گفته بود میشه برای اداره ها پک صبحانه اماده کرد. یا ناهار کارمندا رو تامین کرد.
کترینگ هم میشه.

شدید نیازمند تغییر اساسی در زندگیم هستم واسم دعاکنید.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام