• تشریفات آدم و حوا
  • سعید عرب

ایده های خلاقانه برای کسب درآمد در منزل

۲۵-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-فروردين-۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1

Lightbulb ایده های خلاقانه برای کسب درآمد در منزل
Heart

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط nazakk20 ، سلی ، زورو ، solii ، ام آر
۲۹-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #2
RE: ایده های خلاقانه برای کسب و کار
(۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ عصر)nazakk20 نوشته است:  
(۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ عصر)fatia نوشته است:  کیک خونگی درست کردن یا خرید و فروش سکه در کنار کاراتون

کیک خونگی خیلی خوبه. ولی مثلا کجا می شه فروختش؟! Huh
سکه سرمایه اولیه می خواد. یه کم سخت می شه.
مرسیSmiling

منم با کیک و دسر درست کردن موافقم اگه کلاساشم بتونین برین که دیگه چه بهتر.....

مثلا همین تیرامیسوها و دسر لیوانیها که پره خانم های تو خونه درست میکنن دیگه ....هرجای دنیا هم باشین میشه ازش کسب درآمد کرد (مخصوصا تو خارج از کشور که شیرینی و کیک خیلی گرونهHehe!)

فروشش هم میشه از همین سایت باشه مثلا تو خانواده ما برای عید شیرینی خونگی از یه خانمی میخریم؛میشه از همین جا سفارش قبول کردLub
نقل قول
 سپاس شده توسط زورو ، zoha yasi ، بهارخاتون ، mandanak ، nargess.70 ، ام آر
۲۹-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #3
خب یه کاری باید بلد باشیم!!!
الان یه کار خوب که در آمدم داره همین درست کردن عذاهای خونگیه!!
یا ترشی و مربا و.....
توفامیلای ما که دیگه هم زدن تیپ خرید از بیرون. حتی سبزی خوردن هم از بیرون میخرن!!!
منم خواستم اینکارو بکنم اما نذاشتن!!! همش میگن تو این همه درس خوندی سبزی پاک کنی!
یعنی رو اعصابم هست ها!!New3
یه ایده دیگه هم واسه خانم هایی که جای مناسب داشته باشن پرورش قارچ صدفیه! درآمدش خوبه و میشه خوب فروخت.
خودم تو فکر این کارم دنبال جاش میگردم
نقل قول
 سپاس شده توسط آبی ، زورو ، a3moon ، فلفل بانو ، goldokhtar2 ، hengamehh ، ام آر
۲۹-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ عصر توسط nadin301.)
ارسال: #4
(۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ عصر)nazakk20 نوشته است:  
(۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ عصر)nadin301 نوشته است:  من با بافت دست بندهای فرندشیپ شروع کردم الانم راضیم

من فقط ساده اش و بلدم ببافم. می شه بگی کجا میفروشین دوستم؟! به دوستا و آشناها؟! یا جای خاصی به شکل عمده می دی؟!

به دوست و آشنا . کلی هم بین دوستام تبلیغ کردم . کار راحتیه

براستی خدا ؟ چه می شود اگر این یک مهره ی باقیمانده از تسبیح هزار دانه ی مشکلات ما را نیز رد کنی و " یکی نبود " قصه ی تلخ این روزهای سخت بگذرد و جای خود را به " دو تا بود " بدهد ؟
فروش جهیزیه (نو و آکبند) و لباس به دلیل مهاجرت
نقل قول
 سپاس شده توسط زورو ، فلفل بانو ، VOROOJACK ، ام آر
۲۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #5
یه کار دیگه برا عید گلدونای گل سنبله قبل عید ج میده جای زیادیم نمیخواد گلدونیه دیگه بازم چیزی به ذهنم اومد میگم

بچه ها شوشوی من کار مشاوره و راه اندازیه قارچ انجام میده از ساری تا گرگان هرکی تمایل داشت پیغام بدهNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط nazakk20 ، فلفل بانو ، ام آر
۲۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ عصر توسط Mahoot.)
ارسال: #6
(۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ عصر)nadin301 نوشته است:  
(۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ عصر)nazakk20 نوشته است:  
(۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ عصر)nadin301 نوشته است:  من با بافت دست بندهای فرندشیپ شروع کردم الانم راضیم

من فقط ساده اش و بلدم ببافم. می شه بگی کجا میفروشین دوستم؟! به دوستا و آشناها؟! یا جای خاصی به شکل عمده می دی؟!

به دوست و آشنا . کلی هم بین دوستام تبلیغ کردم . کار راحتیه

من پارسال حدود 6-7 ماه به طور جدی رو دستبندهای فرندشیپ کار کردم
البته اول از این دستبندا شروع کردم اول فقط طرح ساده بلد بودم اما انقدر تمرین کردم
بالای 30-40تا مدل بلد شدم.
بعدش کنار اینا شروع کردم گوشواره و گردنبند و پابند و کمربند خداییش کارم گرفت
تو شهرک اکباتان ، شهرک غرب(گلستان 512) ، تیراژه و دوستا و همکارام کلی فروش کردم
درآمد ناخالصم حدودا 2 تومن شد
اما الان چون وقت هیچ کارو ندارم همه چیز گذاشتم کنار تا فوق لیسانسم تموم شه و
کارای دیگه و البته جدیدی رو شروع کنم
من تهرانم اما کارامو مشهد گرگان و بابلسرم میفرستادم
خیلی جای کار داره برای شروع کار میتونید کاراتونو تو مغازه ها بصورت امانی بذارید
موفق باشید

(۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ عصر)nazakk20 نوشته است:  من سوالم اینه که کجا بفروشیم؟! ینی همینطوری ببریم بگیم من ازینا درست می کنم بخر؟!!!

در ارتباط با کیک و شیرینی:
همسر من یه مدت کافی شاپ داشت
تقریبا هفته ای 1بار خانومایی می اومدن که کیک و شیرینی های خونیگیشونو معرفی کنن
یه خانوم که کار جالبی کرده بود روزی که برا معرفی کاراش اومد از هر مدل کیک که مناسب کافی شاپ بود
یه نمونه کوچیک (اندازه کف دست) برای تست آورده بود که خیلی خوب بود ما هم تست کردیم هم سفارش دادیم
اگه میبینید تو این کار استعداد دارید میتونید یه همچین کاری کنید برای معرفی
بعد که کارتون گرفت کارت چاپ کنیدو وبلاگ درست کنید و کارتونو تبلیغ کنید
میتونید یه چیزی مثل آلبوم عکس از کاراتون همراه داشته باشید

تشريفات = آسوريگ (عالى ،بهترين انتخاب عروسي)
باغ = باغ سفيد -دانيال (عالى)
آتليه = اميركاشانى A.K (عالى)
آرايشگاه = مينا رئوف (بد)
لباس = تاج محل (عالى)
گل = پوژان (عالى)
كيك و شيرينى = تهران سوگل (عالى)
اركستر = على شاكرى و سعيد اندى (عالى)
نقل قول
 سپاس شده توسط raha-71 ، mattina ، nazakk20 ، sofia ، zoho1381 ، hedyeh ، زورو ، فندق ، گل بنفشه ، فلفل بانو ، Gol naz ، بهارخاتون ، hello.stranger66 ، mandanak ، hengamehh
۲۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۰۴:۵۶ عصر توسط raha-71.)
ارسال: #7
ماهون ماهی 2 میلیون فقط با کارای فرند شیپ ؟؟؟؟؟؟ SurprisedSurprisedSurprisedSurprisedSurprised

ایـــــــــــــــــــــــــــــول Cool

میشه بیشتر توضیح بدی New1

بچه ها میشه

کارای ویترای یا پتینه یا دکوپاژ رو انجام داد

شبه قالی ک الان خیلی طرفدار داره و وقت هزینه زیادیم نمیخاد

گلیم ک ب هر چیزی میشه تبدیلش کرد از پادری تا کیف و .... بازم هزینه و وقت زیادی نمیخاد و اگه قیمت منصفانه بدید کلیییییییییی مشتری داره Sleepy

دیگه کارای مربوط ب تم تولد بچه ها رو میشه انجام داد ک هزینه اش زیاد نیست ولی وقتگیره بازم اگه قیمت معقول بدید میتونید طیف بیشتری از مشتری ها رو داشته باشید Big Grin

بافت پاپوشای جیگولی تو سایز های مختلف یا شال هایی ک زود بافته میشن ک الان خیلییییییییی طرفدار داره چون مغازه ها خیلی گرون میدن CryingBig Grin

آها من خودم تابلو فرش کار میکنم Sleepy

بعد کارگاهی ک میرم اکثرا تازه کارن و نمیتونن ی سری کارای فرششون مثل کدبندی و کلاف کردن نخ هاشونو انجام بدن Huh

بعد اونجا کسایی هستن ک هر طرح 30 تومن میگیرن و نخ ها رو کلاف میکنن و کدبندی رو انجام میدن

کل وقتی هم ک میگیره 2-3 روزه تازه نه اینکه فشرده کار کنناااا Smiling

الحبّ یقهر المستحیل Sleepy
نقل قول
 سپاس شده توسط Mahoot ، zi zi ، zoho1381 ، hedyeh ، زورو ، فلفل بانو ، hengamehh
۲۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ عصر توسط Mahoot.)
ارسال: #8
نه عزیزم اون 6-7 ماه که حسابی کار کردم کلا 2 تومن جمع کردم (نه فقط فرندشیپ همه چیز گوشواره گردنبند کمربند و...)
البته نزدیک به 400-500 تومن مواد اولیه خریدم
که الان یه کشو بزرگ دراورمو اشغال کردنHuh
راستی به کارای بالا گل سر های بافت ،کش سر (از اون بلندا که ازش مهره و... وصل بود مد بود) و تل هم باید اضافه کنم
اگه کارتون و وسعت بدید خیلی خوب میشه فقط یه چیز کار نکنید.
من یه کار خوبی که کردن این بود که کارامو دو دسته کردم:
1- چیزای وقت گیر که خیلی هم حوصله می خواست و سخت بود
2- چیزایی که به نوعی مونتاژ بود من فقط مهره ها رو به هم وصل میکردم و می شد گوشواره که خیلی کار نمی برد یه کم سلیقه می خواد
اگه سرمایه اولیه دارید میتونید تو پاساژ ها غرفه بگیرید و کاراتونو بذارید

لباس = تاج محل (عالى)
گل = پوژان (عالى)
نقل قول
 سپاس شده توسط nazakk20 ، zi zi ، آبی ، زورو ، فلفل بانو ، hengamehh
۲۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ عصر توسط pikard.)
ارسال: #9
بچه ها یه پیشنهاد دارم برای اونایی که فک می کنن هیچ هنری ندارن:
من تا پارسال اصلا فک نمی کردم کاری ازم بر بیاد اما رفتم بازار و اندازه 50-60 تومن خرت و پرت خریدم
مهره های چوبی ، رنگی ، آویز گوشواره ،حلقه انگشتر دکمه و خیلی چیزای دیگه
بدون اینکه موقع خریدن بدونم می خوام باهاشون چیکار کنم
اومدم خونه و انقد باهاشون ور رفتم که بالاخره تونستم چیزای خوشگل باهاشون درست کنم
هیچ وقت بدون لوازم کار نمی تونید بگید هنر دارید یا ندارید

لباس = تاج محل (عالى)
گل = پوژان (عالى)
نقل قول
 سپاس شده توسط samira mz ، nazakk20 ، Princess Bell ، hedyeh ، tarannome baran ، فندق ، پاستل ، 3lena ، missL ، بهارخاتون ، mahya.r ، پَپَشو ، azinia25 ، hengamehh
۳۰-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #10
(۳۰-آبان-۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ عصر)nazakk20 نوشته است:  
(۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ عصر)mahshid jun نوشته است:  بچه ها من تو کار گریم و میکاپ خیلی مهارت دارم و تا حالا چند تا عروس هم درست کردم (دوستای دوستام بودن، تو خونه درستشون کردم)، هم دوره هاشو دیدم هم مربی هام میگفتن خیلی کارت تمیزه، منتها دوست دارم فقط تخصصی گریم انجام بدم، نمیخوام آرایشگاه داشته باشم، میخوام فقط برای عروس یا نامزدی و مهمونی و اینا فقط کار صورت سفارش بگیرم، چجوری باید کارمو به همه نشون بدم؟ دوستم میگه بیا چند تا عکس از کارات بگیر بعد ژورنال درست کن و همه جا ببر، آخه چیزی که هست من یه اخلاق گندی دارم کسر شانم میدونم که بگم آرایشگرم... روم نمیشه برم تو آرایشگاه ها کارمو نشون بدم که بپسندنم، یه ذره هم خجالتیم و روی اینکارو ندارم، این چند موردم خود دوستام که کارمو رو صورت خودم دیده بودن خودشون بهم مراجعه کردن... میدونم خیلی میتونه برام پردرامد باشه اما شما بگید چجوری؟؟؟ برای یه فوق لیسانس افت نداره آرایشگری کنه؟ حتی میخواستم بیام تو همین سایت بگم بچه های نو عروس که تو شهر ... هستم رو با نصف قیمت قبول میکنم، ایده بدیه؟؟؟Huh تازه بگم؟؟؟ مربی یوگا هم هستم اما بازم در اثر بی زبونی و پر رو نبودن نرفتم دنبال اینکه خودمو مطرح کنم... کدومشو بچسبم که پردرآمدتره؟؟؟Huh این کارای تزئینیم که تا دلتون بخواد بلدمو دوست دارم، اماااااا...Sad یکی بیاد منو آدم کنه...SadSadSad

عزیزم دوست منم با لیسانس رفت خیاطی رو حرفه ای یاد گرفت. فقط ببین چه درآمدی داره! عاللی! حالا آرایشگری که می تونه بهترم باشه.
تازه الان آرایشگرا انقد کلاس واسه خودشون می ذارن که حد نداره. مثلا می دونی که کسی که ابروکاره دیگه عمرا اصلاح انجام نمی ده. فک می کنی اینایی که کلی بزرگ شدن و اسم در کردن از کجا شروع کردن؟! که الان پولاشون از پارو بالا می ره؟!
به نظرم باید اعتماد به نفس داشته باشی و کلی واسه خودت کلاس بذاری و بری جلو. حتما ولی شروع کن و تبلیغ کارت و کن. بارییییک ! New1
راستی این ایده ی نصف قیمت خیلی خوبه. ولی یه اصلی هست که می گن همیشه درصدای تخفیف باید زیر 50% باشه. مثلا بگو بچه های فلان شهر و با 40 % تخفیف میکاپ می کنم. بالاخره مشتری پیدا می کنی دیگه.

آهان یه چیز دیگه! الان یه سریا هستن که مکان خاصی برای کارشون ندارن. بعد از همین مساله استفاده می کنن واسه تبلیغ! مثلا می گن که شخص آرایشگر تو تمام طول عروسی همراه عروس میاد تا اگه مشکلی پیش اومد براش رفع کنه! یا می گن ما میایم خونتون آنجام می دیم که شما خسته نشین! خب از این هربه استفاده می کنن هم پول اجاره مغازه نمیدن هم اینکه چون صبح تا شب همراه عروس هستن پول بیشتری می گیرن! چی از این بهتر؟!Wink

قاصد روزهای ابری
داروگ
کی می رسد باران؟
نقل قول
 سپاس شده توسط زورو ، erica ، پاستل ، فلفل بانو ، دیازپام ، حناخانوم ، عسل بانووو ، hengamehh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد