• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

اگه رفتید مشاوره چه حرف های مهمی رو یاد گرفتید؟

۱۵-مهر-۱۳۹۲, ۰۳:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
اگه رفتید مشاوره چه حرف های مهمی رو یاد گرفتید؟
بچه ها کسایی که رفتن مشاوره بیان بگن چه حرفایی رو مشاور بهشون گفته که مهم هستن و قبلا نمیدونستن!
مثلا یکی از بچه ها تو یه تاپیکی نوشته بود: مشاوره بهم گفت: "مردا مثل زنا نیستن که از همون اول ازدواج اولویت اولشون بشه همسر و زندگیه جدیدشون، واسه مردا یه دو سه سالی زمان میبره تا این اتفاق بیفته" این مورد واسه کسایی که شوهرشون خیلی طرفه خانوادشو میگیره مهمه که آدم بدونه
یا مثلا یکی دیگه از بچه هام گفته بود مشاور بهش یاد داده که چطوری با زدن تلفن رو آیفون دست مادرشوهرشو واسه همسرش رو کنه!
و امثالهم...
بیشتر هدفم این بوده که حرفای کارشناسانه و راههایی که جواب پس داده رو همه بدونن و استفاده کنن

میدونم حواست همیشه بهم هست اما من فدای تو، تو سختیا دستمو محکمتر بگیر. مثل این روزا...Sad
بچه ها واسم دعا کنید. باشه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط anesseh ، fan2gh ، miss star ، آرنیکا ، samira- s.m ، خانم لورا ، آیلار ، moni joon ، داتیما ، Gazaal ، zibaye ziba ، فلورانس ، narges62 ، baharlove ، azizi63 ، sombol ، lili91 ، ida ، گل جان ، *آوا* ، bahar2443 ، روناک بیزمارک ، RONAKK ، HiddenBride ، samira khosh ، محدثه ، elooo ، bahar 92 ، nahall ، baharak7 ، مورچه خانوم ، مورچه خانوم ، Baby jon ، tanaz khanoom ، hipapp ، susi ، سراب ، سراب ، ayeneh22 ، pamchal ، پرنسس عشق ، maryamtourist ، elham64 ، khanoomGol ، nonoo ، kimiasokoot ، ghazaleh_ali ، دیازپام ، misha63 ، عروس خوش قدم ، Alicee ، مهرانا 21 ، m.t ، nasrin_71 ، ehfa72 ، mobina-hgh ، talamala ، zibamehr1377 ، xoshgele ، kimiyaa ، ne-gin-00 ، خورشید خانوم ، pishi68 ، M@!-!YA
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مهر-۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ صبح توسط nananijoon.)
ارسال: #2
RE: اگه رفتید مشاوره چه حرفای مهمی رو یاد گرفتید؟
مشاور به من گفت اگه بدترین اتفاق و دعواها بینتون پیش اومد یکی جای خوابتو جدا نکن و توی تخت پیش همسرت بخواب
دوم اینکه آشپزخونتو تعطیل نکن و عین قبل غذاتو آماده کن
به نظرم خیلی مفید و مهمه رعایت این 2 تا مسئله

حس خوبیه: وقتی سرش شلوغه و یه دفعه بی هوا بر میگرده بهت میگه:
محض اطلاع,حواسم بهت هست
منو پسر قشنگم رایان 34 هفتست مونس همیم Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط فرین آفرین ، moni joon ، داتیما ، perla ، Gazaal ، فلورانس ، sadaft ، nazgol22 ، baharlove ، parasto parvaz ، A.E.A ، وانا ، maryam-SH ، وحیده68 ، farzane h ، kitty ، Aroosak ، sahba65 ، topol ، Tavana ، sombol ، maryam nzr ، lili91 ، zinii ، مهرنوش جون ، گل جان ، عروس اسفند ، fati69 ، ماهی قرمز ، bano70 ، ida ، elir ، *آوا* ، من و خودم ، bahar2443 ، روناک بیزمارک ، سمیر ، samira khosh ، مهتاب69 ، الهام ماه ، googy_86 ، mawe ، samae ، elooo ، Aisa ، fan2gh ، r_dana ، bahar 92 ، nahall ، Lili1369 ، maryam 247 ، baharak7 ، jupiter ، sevda67 ، saghar. ، maysi70 ، ava30 ، Baby jon ، tanaz khanoom ، mehrij ، miss-lonely ، mrym.sd ، سارا91 ، hipapp ، susi ، سراب ، سراب ، ماه عروس ، p.a.r.d.i.s ، ماهی خانم ، banoye irani ، mamoosh ، ayeneh22 ، pamchal ، mar zieh ، nastaran joon ، nidaaa ، samiiii ، Leyenda ، چكامه ، nasemma ، میداز ، maedeh_r ، پرنسس عشق ، farahnaz.ow ، hadisj ، pikard ، منایی ، pleiades as ، sm2 ، arouse talaie ، delaram22 ، kathrina ، Goli khanom ، elham64 ، desire ، سپیده جوون ، khanoomGol ، aavaa ، anijoon ، azinia25 ، aros tak ، مینا75 ، مهلا77 ، ندا ندا ، shaparak_7777 ، دیازپام ، عادله خانم ، misha63 ، zhaleh95 ، mahsa and saeed ، فرنوش ، ماهرخ تبریزی ، s.naz ، MAHTA.MIRI ، مریم* ، Alicee ، hiva73 ، Sahara.n ، zi zi ، یار پنهان ، خـانومی ، zahrali ، shk ، غزال999 ، ندای آسمانی ، mina_goli ، swallowjk ، مریم 1363 ، دختر زمستون 1366 ، 2015 ، *s* ، m.t ، فهیمه جون ، tayni ، پَپَشو ، nasrin_71 ، ehfa72 ، میس لیانا ، shabnam_sh ، sima_bina ، nazanin khanoom ، آنی ط ، talamala ، imanz ، شادشاد ، msmh136 ، zibamehr1377 ، sanaz amiri ، رویا منوچهری ، anis6967 ، xoshgele ، نار گل ، ne-gin-00 ، atena thr ، بی پروا ، sahar-neshat ، pishi68 ، M@!-!YA
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ صبح
ارسال: #3
خیلیییییییی تاپیک خوبیه.مرسی.
من یاد گرفتم آقایون قبل از ازدواج خیلی پرشورن.بعدش که خیالشون راحت میشه فکرشون میره سراغ چیزای دیگه مخصوصا مسایل مالی یا توجه بیشتر به خانوادشون که موفقیتهاشونو نشون بدن. و چون فقط میتونن به یک چیز فکر کنن معمولا خانمها حس میکنن همسرشون سرد شده.در نهایت باید به تعادل برسن.
نکته دیگه ای که گفت:آقایون باید خودشون به یه نتیجه برسن وقتی اشتباه میکنن.مثلا وقتی با یکی شریک میشن یا چیزی میخرن و ما خانومها کاملا حس میکنیم که اشتباهه،اگه رک بگیم معمولا اون کارو میکنن و در طولانی مدت به ماهم نمیگن.اما اگه با یک اشتباهشون همدردی ببینن و سرکوفت نشنون، دفعه بعد اول با ما مشورت میکنن.در هر صورت درسته سیبیل دارن اما خیلی وقتا بچه اند...
نقل قول
 سپاس شده توسط Gazaal ، فلورانس ، nazgol22 ، baharlove ، وانا ، Aroosak ، moni joon ، marii ، lili91 ، گل جان ، عروس اسفند ، ماهی قرمز ، bano70 ، *آوا* ، bahar2443 ، روناک بیزمارک ، samira mz ، samira khosh ، مهتاب69 ، الهام ماه ، fan2gh ، bahar 92 ، فرناز1365 ، saghar. ، سارا91 ، susi ، p.a.r.d.i.s ، mamoosh ، ayeneh22 ، pamchal ، نیلوفربی بی ، پرنسس عشق ، farahnaz.ow ، pikard ، pleiades as ، sm2 ، Goli khanom ، desire ، khanoomGol ، anijoon ، atena ، shaparak_7777 ، دیازپام ، misha63 ، ماهرخ تبریزی ، Blest ، Alicee ، hiva73 ، zi zi ، Far.far.far ، zahrali ، ندای آسمانی ، mina_goli ، اِلی ، khanomi70 ، فهیمه جون ، پَپَشو ، nasrin_71 ، ehfa72 ، shabnam_sh ، mobina-hgh ، talamala ، msmh136 ، zibamehr1377 ، kimiyaa ، نار گل ، ne-gin-00 ، مامان گل دخترا ، pishi68
  • گروه ژ
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ صبح
ارسال: #4
فکر نکنین چون ازدواج کردین یا چون خودتون همه چیزی رو تعریف میکنین بأید اونم بگه! نه
به حریم خصوصیش احترام بزارین
بازم میام چیزایی که یاد گرفتم رو میگم

ميگن اين نيز بگذرد! اميدوارم با سرعت بگذرد
نقل قول
 سپاس شده توسط فلورانس ، nazgol22 ، baharlove ، وانا ، moni joon ، sara_dl_960 ، ستایش89 ، گل جان ، عروس اسفند ، bahar2443 ، samira khosh ، mona3 ، fan2gh ، bahar 92 ، susi ، ayeneh22 ، میداز ، پرنسس عشق ، farahnaz.ow ، sm2 ، دیازپام ، ماهرخ تبریزی ، Alicee ، hiva73 ، ehfa72 ، zibamehr1377 ، ne-gin-00 ، pishi68
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ صبح
ارسال: #5

تایپیک عالیه
من خودم قبل ازدواج دوران نامردی مشاوره چندبار رفتم
اولش بهم گفت که اصلا اصلا اگه از دست شوهر یا نامزدن ناراحتی به مادرشوهرت نگو چون اگه بهترین زن دنیا ومنصف ترین باشه بازم طرف شوهرت میگیره ممکنه اون موقع قبول کنه اما بعد به ضررت میشه
تا جایی که میتونی بد خانواده شوهرت پیشش نگو..چون بدتر شوهرت از تو دور وطرف اونا میشه یجوی بذار خودش بفهمه
یه چیزهای دگه گفت یادم الان نمیاد یادم اومد حتما میگم
اهان گفت هیچ وقت مستقیم یه عادت نادرست همسرت بهش نگو...چون عوض نمیشه وبدتر میشه
واینکه همه وچی برای همسرت تعریف نکن..یعنی همیشه راست بگواما چیزهای که باعث میشه کدورت ایجاد بشه نگو..بقول معروف جز راست نباید گفت هر راست نشاید گفت
واینکه بذار اون نازت بکشه..اگه حتی مدلش اینجوری که اون اهل قهره وجلو نمیاد وتو اذیت میشی اما بازم تحمل کنه بذار اون جلو بیاد زن نازه ومرد نیاز
بازم یادم امد میگم

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط baharlove ، نداجون ، وانا ، sadaft ، farzane h ، kitty ، Aroosak ، moni joon ، topol ، sombol ، lili91 ، ستایش89 ، گل جان ، عروس اسفند ، fati69 ، Gazaal ، nillgoon ، bano70 ، ماهی قرمز ، ida ، Mary.y ، bahar2443 ، روناک بیزمارک ، samira mz ، سمیر ، asal banoo ، samira khosh ، مهتاب69 ، mahsa.atur ، الهام ماه ، محدثه ، fan2gh ، bahar 92 ، baharak7 ، saghar. ، Baby jon ، susi ، ماه عروس ، banoye irani ، ayeneh22 ، pamchal ، nidaaa ، Leyenda ، goldokhtar ، nasemma ، پرنسس عشق ، sm2 ، arouse talaie ، kathrina ، golenaz ، elham64 ، najmesn ، anijoon ، kimiasokoot ، دیازپام ، فرنوش ، ماهرخ تبریزی ، عروس خوش قدم ، مریم* ، Alicee ، hiva73 ، یار پنهان ، شیوا جونی ، zahrali ، ندای آسمانی ، اِلی ، مریم 1363 ، *s* ، nasrin_71 ، ehfa72 ، mobina-hgh ، narges92 ، helin ، talamala ، Ghazaljoon ، شادشاد ، msmh136 ، zibamehr1377 ، kimiyaa ، نار گل ، ne-gin-00 ، atena thr ، شاه پریا ، خورشید خانوم ، مامان گل دخترا ، pishi68
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ صبح
ارسال: #6
من همیشه از اینکه همه چیزو برای شوهرم تعریف میکردم ضرر کردم من از روی صمیمیت و سادگی برای کوچکترین کار باهاش مشورت میکردم یا هر اتفاقی تو روز برام میفتاد شب براش با آب و تاب تعریف میکردم ولی الان فهمیدم نباید همه حرفارو به مردا زد چون اونا به اون دیدی که ما نگاه میکنیم به قضیه نگاه نمیکنن (ما بعد لطیف و جنبه های مثبت رو میبینیم و اونا برعکس ما) الان خیلی راحت تر و بهترم که مسائل ریزو براش نمیگم و اینو فهمیدم که اگه خودش چیزی رو بخواد بدونه میگه برام بگو مثلا میگه کجاها رفتی چه کردی وقتی بپرسه براش تعریف میکنم ولی اگه نپرسه نمیگم چون همیشه به ضررم تموم شده Smile

خدایا بی نهایت شکرت ....
نقل قول
 سپاس شده توسط نداجون ، nazgol22 ، maryam-SH ، kitty ، Aroosak ، moni joon ، mahtab66 ، zibaye ziba ، zinii ، عروس اسفند ، fati69 ، ida ، bahar2443 ، روناک بیزمارک ، asal banoo ، samira khosh ، الهام ماه ، محدثه ، fan2gh ، fayeze ، فرناز1365 ، saghar. ، ava30 ، Baby jon ، hipapp ، susi ، ماه عروس ، ayeneh22 ، pamchal ، mar zieh ، goldokhtar ، میداز ، نجوا89 ، sm2 ، arouse talaie ، مه سان ، najmesn ، khanoomGol ، anijoon ، خورشید خانه ، دیازپام ، ماهرخ تبریزی ، Blest ، desire ، Alicee ، hiva73 ، mina_goli ، swallowjk ، مریم 1363 ، 2015 ، حباب ، m.t ، ehfa72 ، talamala ، شادشاد ، Lady_70 ، zibamehr1377 ، kimiyaa ، ne-gin-00 ، شاه پریا ، نسیم گل ، خورشید خانوم ، مامان گل دخترا ، pishi68 ، M@!-!YA
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ صبح
ارسال: #7
اینا رو توی مشاوره گفته بود :سن عقلی خانم و اقا و تناسب سن عقلی مهم هست نه سن توی شناسنامه ، که دوست من رفته پیش مشاوره برای ازدواج با اقایی بهش گفته اختلاف سنی عقلی اقا خیلی بیشتر از شماست و گفته بود ازدواج نکنید ،
درباره گذشتتون راجع به دوست پسر و این طور مسائل اصلا اجازه ندید ازتون بپرسه

من از هر رنجشی در امانم.
خوشبخت ترین و ثروتمندترین و سلامت ترین و شادترین و پرشانس ترین هستم 

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، Aroosak ، moni joon ، Tati Beauty ، ida ، bahar2443 ، روناک بیزمارک ، fan2gh ، saghar. ، susi ، ayeneh22 ، sm2 ، shaparak_7777 ، دیازپام ، misha63 ، Alicee ، hiva73 ، ehfa72 ، talamala ، zibamehr1377 ، ne-gin-00 ، خورشید خانوم ، pishi68
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #8

من مشاور باز هستم Big GrinBig GrinBig Grin تا تق به توق میخورد میرفتم پیش مشاورم HeartHeartHeart

شوشو هم اوایل گارد میگرفت که همه مشاورا چرت میگن، الان اینقدر دوسش داره که میگه بریم فقط حالشو بپرسیم 3 (12)3 (12)3 (12)

بهم یاد داد تازگی رابطه امون رو نگه داریم و قبل از اینکه زن و شوهر باشیم دوست هم باشیم HeartHeart

بهم یاد داد مادر خواهر شوشو مادر خواهر خودمم هستن، پس اگر میخوام انتقاد کنم به خانواده خودم هم نگاهی بندازم و فقط از خانواده اون ایراد نگیرم Embarrased

بهم یاد داد اگر برادر من کار اشتباهی انجام میده همون عکس العملی رو داشته باشم که برادر اون انجام میده Huh یعنی اشتباهات برادر خودمو کوچیک تر نبینم و اشتباه برادر اون رو مهلک!

بهم یاد داد هیچ وقت با قهر نخوابم و همیشه حتی اگر باهاش قهرم، با حالت قهر تو بغلش به خواب برم ( این راه خیلی جواب میده Big Grin من وقتی دعوای شدید میکنم و قهرم اصلا دوست ندارم حرف هم بزنم. بهش میگم هیچی نگو فقط بغلم کن میخوام بخواب3 (12)3 (12) بعد خودش نادم میشه WinkWink )

بهم یاد داد با خودم رو راست باشم، اگر اشتباه از خودمه، خودم برم از شوشو معذرت بخوام، حتی اگر این اشتباه دیر آماده شدن غذا باشه! باید با صداقت بگم شوشو منو ببخش که غذات دیر آماده شد چون تو نوعروس بودم 3 (12)3 (12)3 (12) اما اگرم مقصر شوشو باشه نباید جلو برم تا شوشو هم یاد بگیره وقتی مقصر هست به اشتباهاتش اعتراف کنه و معذرت بخواد

بهم یاد داد اگر بدی یک نفر ( مخصوصا خانواده شوهر ) رو میبینم خوبی ها رو هم ببینم. اگر بدی ها رو بیان میکنم، خوبی ها رو هم بیان کنم Shy مثلا اگر برای موذی بازی مادر شوهرم غر میزنم برای خوبی هایی که در حقم میکنه هم باید خوشحال بشم و بیانشون کنم. اینجور نباشه که همسرم فکر کنه من شمشیر رو از رو بستم و فقط بدی ها رو میبینم. چون با این تفکر اونم طرف خانواده اش رو میگیره و منو بی انصاف میدونه Sleepy

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، perla ، maryam-SH ، farzane h ، Aroosak ، zi zi ، وانا ، nananijoon ، moni joon ، samira- s.m ، topol ، sombol ، maryam nzr ، jigili joon ، marii ، mahla ، eternal ، zibaye ziba ، ستایش89 ، گل جان ، عروس اسفند ، مهرنوش جون ، fati69 ، Gazaal ، Tati Beauty ، م . ر ، nillgoon ، bano70 ، ماهی قرمز ، ida ، *آوا* ، من و خودم ، bahar2443 ، روناک بیزمارک ، RONAKK ، niloofar65 ، samira mz ، asal banoo ، samira khosh ، bahar khanom ، الهام ماه ، girl_74 ، elooo ، Aisa ، mahrooz ، fan2gh ، fayeze ، bahar 92 ، baharak7 ، elham22 ، فرناز1365 ، fary ، arezo0o ، M@H SA ، saghar. ، sweeety ، Baby jon ، negi.f ، pooh13 ، زهره جون ، marmar2013 ، سارا91 ، susi ، p.a.r.d.i.s ، پرنسس نقره ای ، mina.aramesh ، ayeneh22 ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، pamchal ، mar zieh ، samiiii ، Leyenda ، goldokhtar ، میداز ، پرنسس عشق ، آساره ، hadisj ، pleiades as ، نجوا89 ، sm2 ، arouse talaie ، kathrina ، elham64 ، najmesn ، anijoon ، aros tak ، masi62 ، samira_gh ، m.a.r.y.a.m ، baran1989 ، مینا75 ، مهلا77 ، ندا ندا ، دیازپام ، misha63 ، zhaleh95 ، ماهرخ تبریزی ، dear bose ، مریم* ، desire ، Alicee ، hiva73 ، ana_fara24 ، Sahara.n ، یار پنهان ، m€hri ، nahalchoubandi ، ندای آسمانی ، Hyojoo ، mina_goli ، swallowjk ، sad1000 ، nazgol117 ، دختر زمستون 1366 ، m.t ، فهیمه جون ، پَپَشو ، nasrin_71 ، ehfa72 ، پروانه پریا ، mobina-hgh ، narges92 ، nazanin khanoom ، آنی ط ، talamala ، Ghazaljoon ، شادشاد ، msmh136 ، zibamehr1377 ، رویا منوچهری ، kimiyaa ، نار گل ، ne-gin-00 ، atena thr ، شاه پریا ، mahoor ، خورشید خانوم ، عقیق یمنی ، pishi68 ، M@!-!YA ، آریسان
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #9
منم واسه یه سری مساله که تا قبل از ازدواج (دوران دوستی) ازش ندیده بودم و نشنیده بودم مثل این که وقتی میرفته خونه ی دوست متاهلش با اینکه خانوم اون خونه بوده مشروب میخوردن بعدشم سیگار میکشیدن رفتم پیش مشاوره بهش گفتم این قضیه رو از زبون خانوم دوستش شنیدم گفتم خیلی برام سنگینه اونم گفت بشین مستقیم بهش بگو این کار و دوست نداری کلاً هرکاری که دوست نداری رو بهش مستقیم بگو اگه قبول کرد که اشتباه کرده ازش قول بگیر تکرار نکنه ! اگه نکرد بیارش پیش من ، من باهاش میحرفم ولی ابراهیم قبول کرد بهم قول داد که ازین ببعد بهم بگیم کجا میریم وچیکار میکنیم.
نظرتون چیه؟

اينجا رو دوست دارم ...
خيلي زياد ديگه ايميلامم چك نميكنم تا به نت دسترسي پيدا ميكنم زود ميپرم تو نوعروس3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط Aroosak ، sara_dl_960 ، گل جان ، عروس اسفند ، *آوا* ، bahar2443 ، روناک بیزمارک ، samira khosh ، داتیما ، fan2gh ، saghar. ، Baby jon ، susi ، maryam10512 ، ayeneh22 ، sm2 ، desire ، Alicee ، hiva73 ، ehfa72 ، talamala ، zibamehr1377 ، ne-gin-00 ، خورشید خانوم ، pishi68
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ عصر
ارسال: #10
مهمترین چیزی که مشاور بهم گفت این بود:سعی نکنین همو تغییر بدین چون عمرا موفق نمیشین اما یاد بگیرین در جهت بهبود روابطتون یاد بگیرید رفتاراتونو تعدیل کنید تا بهم نزدیکتر بشین

خدایا ممنونم به خاطر داشتن مادرمHeart
خدایا خودم و زندگیم و عزیزانمو به تو می سپرم خودت بهترین ها رو برامون رقم بزن
بالاخره منم عروس شدم
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
نقل قول
 سپاس شده توسط sombol ، Aroosak ، nazgol22 ، عروس اسفند ، A.E.A ، maryam-SH ، ماهی قرمز ، bahar2443 ، روناک بیزمارک ، سمیر ، asal banoo ، fan2gh ، maryam 247 ، saghar. ، susi ، p.a.r.d.i.s ، ayeneh22 ، میداز ، farahnaz.ow ، kathrina ، elham64 ، anijoon ، misha63 ، desire ، hiva73 ، nahalchoubandi ، zahrali ، ندای آسمانی ، ehfa72 ، talamala ، شادشاد ، zibamehr1377 ، نسیم گل ، خورشید خانوم ، pishi68
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام