• سمیرا مرتضوی
  • لی لی رضایی

اکستنشن مو و مژه

۱۲-بهمن-۱۳۹۱, ۰۵:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ عصر توسط سارا باربی.)
ارسال: #31
RE: اکستنشن مژه
اره خب ... من همیشه به کسایی که میخوان بزارن اینو میگم.. خودم به شخصه بیشتر وقتها کاشت رو مژه هامه..ولی بعد از برداشتن یه مقداری نوک مژه هام نازک میشه...دقیقا مثل کاشت ناخن که ناخن اسیب میبینه... ولی خب خیلی کارقشنگی هست..
خوبیش اینه که انگار همیشه ارایش داری..مخصوصا صبح ها خیلیییی خوبه...

:خدایا اگه ی روز فراموش کردم که خدای بزرگی دارم،توفراموش نکن که بنده کوچیکی داری.با نوازشی ،وجودت رو...همراهیت را..مهربانی وبزرگیت را...برایم یادآوری کن. Heart
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ عصر
ارسال: #32
من همیشه مخصوصا وقتایی میخوام برم شهر شوهرم پیشش...میزارم..چون واقعا هم حالت چشم عوض میشه هم همیشه تمیز و انگار ارایش چشم داری...

اره عزیزم من انجام میدم...ولی تهران نیستم...اینجا هم نمیخوام تبلیغ کار کنم ...فقط دوست دارم هر اطلاعاتی میخواین بهتون بدم...کمکتون کنم

:خدایا اگه ی روز فراموش کردم که خدای بزرگی دارم،توفراموش نکن که بنده کوچیکی داری.با نوازشی ،وجودت رو...همراهیت را..مهربانی وبزرگیت را...برایم یادآوری کن. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط باران 2
۱۲-بهمن-۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ عصر
ارسال: #33

خب پس یه راهنمایی کن دوستم.... از کجا بفهمم کار کاشت کی خوبه؟؟؟ مثلا میرم ارایشگاه نمونه کارشو میبینم بعد از کجا تشخیص بدم خوبه یا نه؟

بي شک
در تو هزاران فرشته مأوا دارند ؛
وگرنه
آدمي و اينهمه مهرباني ...؟! Heart
نقل قول
  • اساطیر
  • تشریفات وندا
۱۲-بهمن-۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ عصر توسط سارا باربی.)
ارسال: #34
اول از همه بپرس که چه مدت مژه ثابت هست برام...اگه بگه نزدیک 1 هفته و نیم 2 هفته خوبه...دیگه بعد از یک هفته اینا بستگی به مراقبتت داره باید بری ترمیم...
بعد نمونه کار دیدی...اولین چیز دقت کن ببین چسب گوله گوله به پشت مزه نباشه....یعنی با دیدن نتونی تشخیص بدی چسب رو...منظم بودم و ترتیب مژه هم خیلی مهمه...بعد از مژه تکی استفاده کنه... بهتر و طبیعی ره
عکسی که گذاشتم پستا قبلی ببین چقدر طبیعیه...اونجوری باشه خوبه...
حجمشم بستگی به تعداد مژه های خودت داره

نقل قول
 سپاس شده توسط nanaz
۱۲-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #35
فیلم آموزش اکستنشن مژه
http://video.rojelab.com/videos/extension/
نقل قول
۱۳-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #36
(۱۲-بهمن-۱۳۹۱ ۰۵:۰۱ عصر)سارا باربی نوشته است:  اره خب ... من همیشه به کسایی که میخوان بزارن اینو میگم.. خودم به شخصه بیشتر وقتها کاشت رو مژه هامه..ولی بعد از برداشتن یه مقداری نوک مژه هام نازک میشه...دقیقا مثل کاشت ناخن که ناخن اسیب میبینه... ولی خب خیلی کارقشنگی هست..

سارا باربی عزیز دو تا سوال:
این مژه ای که میگی آسیب میبینه دوباره به حالت اولش بر میگرده عزیزم؟
میشه به مژه آب و یا ریمل زد؟ از همون روز کاشت میشه؟

خدا با منه Heart
تمام سلامتی، شادی، خوشبختی، پیشرفت و موفقیت دنیا برای منه
نقل قول
 سپاس شده توسط nanaz
۱۴-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-بهمن-۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ عصر توسط سارا باربی.)
ارسال: #37
(۱۳-بهمن-۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ عصر)باران 2 نوشته است:  
(۱۲-بهمن-۱۳۹۱ ۰۵:۰۱ عصر)سارا باربی نوشته است:  اره خب ... من همیشه به کسایی که میخوان بزارن اینو میگم.. خودم به شخصه بیشتر وقتها کاشت رو مژه هامه..ولی بعد از برداشتن یه مقداری نوک مژه هام نازک میشه...دقیقا مثل کاشت ناخن که ناخن اسیب میبینه... ولی خب خیلی کارقشنگی هست..

سارا باربی عزیز دو تا سوال:
این مژه ای که میگی آسیب میبینه دوباره به حالت اولش بر میگرده عزیزم؟
میشه به مژه آب و یا ریمل زد؟ از همون روز کاشت میشه؟

سلام عزیزم... اره خب باید بعد از کاشت تقویت کنید...من خودم روغن زیتون میزنم... این در صورتی هست که مژه با کاشت اشتباه نکنه...چون با این مورد من برخورد نداشتم...
من خودم توصیه میکنم روز 2 به بعد ریمل بزنن...
آب هم فقط روز اول نباید یخوره

(۱۴-بهمن-۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ صبح)nanaz نوشته است:  دوستان منو راهنمایی کنین....من مژه هام خوبه...یعنی با یه ریمل و یکم رسیدن هم بلنده و هم قشنگ.... ضعفی احساس نمیکنم ..... اما بدجور هوس کردم که اکستنشن کنم..... اما فقط یه مشکلی دارم.... میترسم اینکارو کنم و اولش راضی باشم بعد که دوباره دلم مژه های خودمو خواست و اکستنشنو برداشتم, دیگه مژه هام اینی نباشه که الان هست.... مثلا ریخته باشه یا حالتش بد شده باشه یا ضعیف شده باشه.....
چیکار کنم؟

اگر مژه هات خوبه نزار اصلا...یه ریمل خوب بخر و حالشو ببر... کسایی کاشت میزنن که کمه مژه هاشون یا کوتاه هست

نقل قول
 سپاس شده توسط nanaz ، باران 2
۱۵-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #38
ممکنه چشم بعد از اکستنشن عفونت کنه؟؟؟؟؟؟؟

خدا با منه Heart
تمام سلامتی، شادی، خوشبختی، پیشرفت و موفقیت دنیا برای منه
نقل قول
 سپاس شده توسط روکسانا
۵-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #39
سارا جان یه سوال

واسه اکستنشنم باید اب به مژه نخوره؟من حتما باید ارایشمو با صابون بشورم اکستنشن کنم نمیتونم بشورم با اب و صابون چشمو؟ به نظرت میتونم خودم مژه هامو اکستنشن کنم؟
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #40
اکستنشن مژه رو خورد میکنه حواستون باشه بچه هااا
و خیلی مراقبت میخواد من خودم 2 ساله انجام میدم از من میشنوین اگه مژه های خودتون خوبه این کار رو انجام ندین اخه چسبش خیلی قویه
نقل قول
 سپاس شده توسط نیلوفر.حامد
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام