• مرضیه محمدی
  • مهناز

اکستنشن مو و مژه

۱۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ صبح
ارسال: #21
RE: اکستنشن مژه
بهارجون من اکستنشن کردم خیلی هم راضی ام . اون کاری که شما انجام دادی کاشته چون میگی لابلای مژه هات گذاشت و پلکات احساس سنگینی میکرد و 45 دادی ، چون اکستنشن که میکنی اصلا احساس نمیکنی چیز اضافه ای رو مژه هاته . من که خیلی راضی ام . خدایی خیلی طبیعی و قشنگ کار کرده حتی از نزدیک هم چسبش معلوم نیست .
90 تومن دادم و هر3 هفته یه بار ترمیم میرم که بین 15 الی 20 تومن هم ترمیمش میشه . نانا جون خواستی بگو شمارشو برات بذارم
نقل قول
 سپاس شده توسط P@ri Jo0n
۱۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #22

راه حل ساده برای داشتن مژه‌هایی بلند و جذاب:

در نظر زنان هیچ چیز زیباتر از چشمانی با مژه‌هایی پرپشت و فرخورده به سمت بالا نیست اما در صورتی که مژه‌های شما نازک، صاف یا کم‌پشت است، اعتماد به نفس خودتان را از دست ندهید. قرار است روش‌های موثر در عین حال درست را برای زیباترشدن چشمان‌تان به شما معرفی کنیم…

بهترین روش برای اصلاح شکل مژه‌ها استفاده از ریمل است. سعی کنید ریمل را از شرکت‌هایی تهیه کنید که اصول بهداشت و سلامت را در ساخت لوازم آرایش خود رعایت می‌کنند چون ریمل مایع است و تماس نزدیکی با چشم شما دارد. پس از آنکه مارک ریمل خود را انتخاب کردید باید به هدف‌تان توجه کنید. اگر می‌خواهید مژه‌های شما حالت خمیدگی خود را بیشتر نشان دهند تنها کافی است ژل یا ریمل‌های حالت‌دهنده تهیه کنید. این ریمل‌ها حاوی مواد پلی‌مری و یک برس ایده‌آل نازک و گرد برای حالت دادن به مژه‌ها هستند.

اگر می‌خواهید مژه‌هایتان پرپشت‌تر به نظر برسد باید از ریمل‌های حجم‌دهنده که حاوی ذرات ریزی شبیه به براده آهن هستند، استفاده کنید و در صورتی که قد مژه‌های شما کوتاه است، ریمل بلندکننده بگیرید.

به رنگ ریمل هم دقت کنید. ریمل مشکی برای تمام چشم‌ها مناسب نیست. گرچه در مهمانی‌های شب ریمل و خط چشم مشکی زیبایی خاصی دارد ولی در طول روز برای داشتن آرایشی طبیعی، خط و ریمل قهوه‌ای تیره پیشنهاد می‌شود.

بسیاری از خانم‌ها علاقه دارند چشمان‌شان بازتر به نظر برسد. فرمژه تنها دستگاهی است که با فرکردن و حالت دادن به مژه‌ها این امر را امکان‌پذیر می‌کند. برای آنکه بتوانید به درستی از فرمژه استفاده کنید، جلوی آینه بایستید. پلک بالا را با دست‌تان باز کنید و به سمت بالا بکشید. مژه‌ها را داخل دستگاه ببرید و فشار دهید. برای آنکه مژه‌ها بهتر حالت بگیرند، می‌توانید دو لایه ریمل بزنید و تا هنوز ریمل خشک نشده از فرمژه استفاده کنید. در صورتی که مژه‌های شما بسیار کوتاه باشد، فرمژه تاثیری نخواهد داشت. برای گرفتن نتیجه‌ای بهتر می‌توانید پیش از استفاده از فرمژه آن را با سشوار کمی گرم کنید تا مانند اتو عمل کند.

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط sanaz jon
۱۶-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ عصر
ارسال: #23
چه کارایی میکنید شماها Big Grin

بهترین ایمان آن است که معتقد باشى هر جا که هستى خدا با توست . .
تا اطلاع ثانوي دسترسي به نت ندارم
22/9/91
نقل قول
  • تقی زاده
  • پیانو
۲۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #24

آموزش گذاشتن مژه مصنوعی:

مژه انتخاب شده را روی چشم گذاشته و آنرا از داخل چشمها به بیرون اندازه بگیرید و اضافی آنرا کوتاه کنید.

گوشه بیرونی مژه را با موچین گرفته و چسب مخصوص آنرا خیلی کم روی نوار مژه بمالید- مژه را که با موچین نگهداشته اید از داخل چشم به بیرون گذاشته و بدون تماس بدیگر مژهها روی مژه واقعی بگذارید.

اگر احتیاج بود با ته موچین و با چشم بسته! مژه را در جای خود محکم کنید.

بعد از خشک شدن چسب آرام چشمها را باز کنید ، اگر جای را اشتباه کرده باشید مژهها هم به پوست میچسبد که آرام میتوانید مژههای اصلی را از هم جدا کنید.

اگر اشتباه شد و مجبور شدیدآنرا بردارید باید مژه را تمیز کرده و بد از خشک کردن دوباره مراحل بالا را تکرار کنید.

بعد از موفقیت کامل میتوانید با خط چشم مایع روی مژه و چسب را بکشید.

البته تا این زمان باید چسب خشک شده و رنگ خود را از دست بدهد. و خوب برای امتحان میتوانید مژه مصنوعی را خیلی آرام بردارید که اگر کار بدرستی انجام شده باشد اینکار عملی نخواهد بود.

و آخرین مرحله با مالیدن ریمل مژه مصنوعی و حقیقی را به هم بچسبانید و بعد از این مراحل سایه چشم و دیگر رنگها را استفاده کنید.

نکته آخر: اگر کیفیت مژه مصنوعی خوب باشد میتوانید آنرا چندین بار استفاده کنید و الا بعد از یک بار دیگر قابل استفاده نخواهند بود

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط shiva2265 ، tarannome baran ، eliiiiiiinaz ، کیتی
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ صبح توسط nilofary.)
ارسال: #25
اتفاقا خواهر من چند روز پیش کاشته از این مدل بلند ها
ولی اصلا من خوشم نیومد به نظرم یه جوری بودن مخصوصا اینکه آرایشگاه بهش گفته هر 2 هفته باید بیایی ترمیمش کنی چون در میان
ولی 100هزار تومن خرجش شد اتفاقا هم یه آرایشگاه خیلی عالی رفت
نقل قول
۱۱-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ صبح
ارسال: #26
من خییییییییییییییلی دوست دارم مژه هامو اکستنشن کنم اما خیلی میترسم بعدش بریزه. بچه ها کسی این آرایشگاهی که اینجا تخفیف خورده رفته تا حالا؟

و تو چون مصرع شعري زيبا
سطر برجسته اي از زندگي من هستي Lub
نقل قول
۱۶-دي-۱۳۹۱, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #27

من تا یه قدمی اکسننشن رفتم 160 میگیره و دو هفته یکبار هم ترمیم ولی اصلا حوصله دو هفته یکبار ترمیم رو ندارم ناخن هامم به زور برایه ترمیم میرم . کاش چسباشون قویتر بود .

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #28
منم پارسال اکستنشن کردم البته خودم تو خونه...خیلی ناز شدو بودم...منم که اطلاعات زیادی نداشتم هر روز برای خودم از چسبی که داشتم میزدم به مزه هام...خلاصه بعد روز خسته شدم و اینکه از ریخت اوفتاده بودن....درشون آووردم....به نطرتون چی دیدم؟
دونه مزه هم برام نمونده بود...با این حال امسال شب عید میزارم با همون چسب ولی اینبار دیگه زیاد چسب نمیزنم....

خدا جونم سال 92 رو هم مثله 91برام پر از شادی و عشق کن
خدا جونم امسال نینی مو بهم بده خیلی جای خالیشو حس میکنمLub
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ عصر توسط nanaz.)
ارسال: #29

من تو دانشگاه یه دوستی دارم این کاشت مژه انجام داده.... یادمه همیشه میگفت با عینک شنا میره حمام.... میگفت اب نباید بهش بخوره..... تا اینکه یه روز زد و بارون اومد..... وقتی رسیده بود خونه مژه ها واااااااااااا رفته بودن...... بعدم اینکه مژه های خودشم همش ریخت.....من با اینکه دوست دارم اما خیلی میترسم اینکارو کنم....

اکستنشن با کاشت دقیقا چه فرقی داره؟ هم تو ظاهر هم تو انجامش....

بي شک
در تو هزاران فرشته مأوا دارند ؛
وگرنه
آدمي و اينهمه مهرباني ...؟! Heart
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ عصر توسط سارا باربی.)
ارسال: #30
گفتم که چسبشون چسب خوبی نبوده وگرنه با اب باز نمیشه...
عزیزم همونه...بعضیا میگن کاشت بعضیا اکستنشن....ولی اینکار در اصل همین اکستنشن هست...
کاشت که دایم هست مثل مو ابرو...
ولی اکستنشن با چسب مخصوص هست...کاشت اصلی در تخصص دکتر هاست

:خدایا اگه ی روز فراموش کردم که خدای بزرگی دارم،توفراموش نکن که بنده کوچیکی داری.با نوازشی ،وجودت رو...همراهیت را..مهربانی وبزرگیت را...برایم یادآوری کن. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط nanaz
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام