• مرضیه محمدی
  • مهناز

اکستنشن مو و مژه

۱۶-مهر-۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #11
RE: اکستنشن مژه
وای چه قدر زیاد دادید . من یه ارایشگاه توی بلوار فردوسه اونجا رفتم 45 تومن

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

آتلیه: آتلیه سیماهنگ

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات زعیری

لباس عروسی و نامزدی: مزون های امیر اکرم

نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ عصر
ارسال: #12
بچه ها واسه چی اکستنشن میکنین؟که بلندتر شن مژه ها یا پر تر؟من مژه ها م بلندن اندازه ی پلک مصنوعی های دونه ای لارجش!اما فرنیستن صافن با ریمل بلندیشون معلوم میشه همش باید فرمژه بذارم
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #13
(۱۶-مهر-۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ عصر)farnaz نوشته است:  بچه ها واسه چی اکستنشن میکنین؟که بلندتر شن مژه ها یا پر تر؟من مژه ها م بلندن اندازه ی پلک مصنوعی های دونه ای لارجش!اما فرنیستن صافن با ریمل بلندیشون معلوم میشه همش باید فرمژه بذارم

منم واسه پر شدنو بلند شدن میخام چون مژه هام هم کم پشته هم کم رنگ
Undecided

خدایا شکرتShy
نقل قول
  • پیانو
  • گروه ژ
۱۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #14
خوب مژه هاتون صافه برید فر کنید
من یکبار کاشتم افتزاح بود اول اینکه با چسب میچسبونه رو پلک تا کم کم چسبهای اضافش بره بعدم خیلی زود کنده میشه و چون به مژه های خودتون چسبیده با کنده شدنش مژه های خودتونم کنده میشه و هی باید برین ترمیم که ترمیمشم اصلا" تمیز نمیشه من که پشیمون شدم کلا" کندمشون و همه مژه های خودمم کنده شد
ولی اکستنشن مژه فرق داره نمیدونم چجوریه هر کی میدونه تو ضیح بده
یه کاشتم هست که عین کاشت مو هست اونم توضیح بدین لطفا"

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۱۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #15
وای نیلا فر خیلی بده . فر میشه میچسبه به پلک
مثل پای سوسک میشه

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

آتلیه: آتلیه سیماهنگ

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات زعیری

لباس عروسی و نامزدی: مزون های امیر اکرم

نقل قول
 سپاس شده توسط sahel aram
۱۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۴:۳۸ عصر
ارسال: #16
نه من دوستم کرده بود عالی شده بود

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط sahel aram
۱۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #17
بچه ها... ی چیزی بگم بخندیم..من تا قبل اینکه اینجا بخوونم اصصصصلا فکر نمیکردم موژه هم بکارن و طرفدار هم داشته باشه..اصلا...
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهی قرمز
۱۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۶:۰۱ عصر
ارسال: #18

نیلای عزیزم من اکستنشن مژه کردم.چسبش با همه چسبا فرق میکنه و فقط با remover جدا میشه.اولش که میکنی یه هفته میمونه.بعدش میری ترمیم اساسی..من که راضی میباشم

نقل قول
 سپاس شده توسط sahel aram ، P@ri Jo0n
۱۷-مهر-۱۳۹۰, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #19

(۱۷-مهر-۱۳۹۰ ۰۵:۵۹ عصر)prospective bride نوشته است:  بچه ها... ی چیزی بگم بخندیم..من تا قبل اینکه اینجا بخوونم اصصصصلا فکر نمیکردم موژه هم بکارن و طرفدار هم داشته باشه..اصلا...

منممممممممممممم!!!!!!!!
من اصلا فکرشم نمیکردم این همه دخترا پی این کارا باشن!!
من خودمو میبینم که همش دنبال تغذیه سالم و ورزش و روشهای طبیعی برای زندگی هستم! فکر نمیکردم بعضیها دستی دستی خودشونو به تیغ جراحی بسپرن! یا چیز میزای اضافی به خودشون آویزون کنن! البته حمل بر توهین به هیچ کسی نشه تو رو خدا!
اما واقعا با خوندن این چندتا تاپیک واقعا شوکه شدم!Dodgy
تو خانواده ما این چیزا اصلا طرفدار نداره. Sleepy
بهرحال ایشالا واقعا ضررش براتون کم باشهConfused
نقل قول
 سپاس شده توسط p-bride ، sese ، samira- s.m
۲۰-مهر-۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مهر-۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ عصر توسط سوگلی.)
ارسال: #20
وای بچه ها اینو الان خوندم ترخدا مواظب یاشید:

د خبر: ۱۹۶۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۰ - ۰۸:۴۴
تعداد بازدید: ۴۸۹۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
ذخیره
کاشت مژه برای نوعروس دردسرساز شد
زن آرایشگر به من گفت که مژه‌های خودم را کمی کوتاه کرده و آنها به‌زودی رشد می‌کنند اما وقتی با دقت در آینه خودم را دیدم، متوجه شدم که اصلا مژه ندارم!
همشهری: نو عروس جوان وقتی برای کاشت مژه به آرایشگاه رفت نمی‌دانست چه اتفاق تلخی در انتظارش است.

ماجرا از روزی آغاز شد که زن 25ساله‌ای به نام میترا از دوستانش شنید که می‌تواند برای زیبایی بیشتر در جشن عروسی‌‌اش مژه بکارد.

او که در تدارکات جشن عروسی بود به آرایشگاه رفت و با پرداخت مبلغی خودش را برای زیباترشدن آماده کرد اما نمی‌دانست که چه حادثه‌ای در انتظارش است.میترا وقتی به خانه برگشت چشمانش ورم کرده و اطراف صورتش قرمز شده بود اما فکر می‌کرد این حالت طبیعی است و 24 ساعت بعد خوب می‌شود.

با گذشت چند روز، ورم چشمان میترا نه‌تنها خوب نشد که باعث شد او به دادسرای جرائم پزشکی برود تا از زن آرایشگر شکایت کند. نوعروس جوان وقتی مقابل بازپرس قرار گرفت، گفت: تصور می‌کردم با کاشت مژه برای جشن عروسی زیباتر می‌شوم اما تنها چند ساعت بعد از ترک آرایشگاه، سوزش چشمانم شروع شد و وقتی در آینه خودم را نگاه کردم، نه‌تنها زیبا نشده بودم بلکه خیلی هم زشت شده بودم. دور چشمانم ورم کرده بود و 2 روز طول کشید تا ورم صورتم خوب شود. همه اطرافیانم ترسیده بودند و همسرم مرا سرزنش می‌کرد که چرا دست به چنین کاری زدم.

با این حال بازهم فکر می‌کردم که طبیعی است اما وقتی از دوستانم شنیدم که برای آنها چنین مشکلی پیش نیامده تعجب کردم. از طرفی زن آرایشگر به من گفت که مژه‌های خودم را کمی کوتاه کرده و آنها به‌زودی رشد می‌کنند اما وقتی با دقت در آینه خودم را دیدم، متوجه شدم که اصلا مژه ندارم!

شاکی ادامه داد: خیلی ترسیده بودم و جرات نمی‌کردم به هیچ‌کس حرفی بزنم. دوباره به آرایشگاه رفتم اما زن آرایشگر مدعی شد که به‌زودی مژه‌هایم رشد می‌کنند اما چند روز که گذشت، فهمیدم به خاطر موادی که زن آرایشگر هنگام کاشت مژه از آنها استفاده کرده، مژه‌های خودم ریخته و دیگر رشد نخواهد کرد. من مجبور شدم به‌خاطر این اتفاق مراسم را به عقب بیندازم و برای همین تصمیم گرفتم از این زن شکایت کنم.

در دادسرا

پس از شکایت این تازه عروس، قاضی پرونده زن آرایشگر را به دادسرا احضار کرد. او وقتی در شعبه بازپرسی در دادسرای جرائم پزشکی حاضر شد، گفت: من چند سال است که برای مشتریانم مژه می‌کارم و تا به حال برای هیچ کس چنین مشکلی پیش نیامده است. پیش از شروع کار از همه می‌پرسم که آیا حساسیت شدید دارند یا نه. همین سؤال را از شاکی هم کردم و او مدعی شد که به چیزی حساسیت ندارد. بعد از آن هم نمی‌دانم چه اتفاقی برایش افتاده است اما من هیچ وقت از مواد غیربهداشتی برای این کار استفاده نمی‌کنم.پس از اظهارات زن آرایشگر، بازپرس برای او قرار قانونی صادر کرد و پرونده برای انجام تحقیقات بیشتر جهت مشخص‌شدن علت ریزش مژه‌های نوعروس جوان به کمیسیون پزشکی ارسال شد.

هــــــــی تــــــــــــو !
از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش
تیتر اول روزنامه امروز
کاغذ باطله فرداست
نقل قول
 سپاس شده توسط eliiiiiiinaz ، نیلوفر.حامد
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام