• لی لی رضایی
  • سمیرا مرتضوی

اپیلاسیون عالی

۱۵-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #31

RE: اپیلاسیون
آره فقط دفعه اول درد داره اونم به نسبت ضخیم بودن موهاس ولی از دفعه دوم راحت میشه,بعدشم اینکه وقتی یه بار انداختین و تا کلی وقت تمیز موند دیگه میبینی ارزش اون یه ذره دردو داره!!!کمر شکمم ممیکنه جوش بزنه ولی خوب میشه
مهروک تا حالا اصلا موم استفاده نکردی؟من یه توضیح کامل میدم برا همه..
موم از ویت به نظرم ارزونتره ولی دردسر خودشم داره,مومو میخری میذاری تو یه قابلمه یا ماهیتابه که توش آبه (تا نصف ارتفاع ظرف موم)تا بجوشه,(درشم بسته باشه که اگه آب بره توش دیگه به درد نمیخوره,حواستم باشه آبش تموم نشه ظرفش پلاستیکه آب میشه و...)
بعد که یه رب آب جوشبد درش میاری میذاری خنک شه ,مومش نرم نرم میشه ولی خیلی داغه اگه بریزه رو پوست بدجور میسوزونه بعد ,یه ذره یه ذره امتحانش کن باید مومش نرم باشه,اگه یخورده هم داغ بود فوتش کن بزن رو پوستت, برای دست و پا کاغد a4 یا جزوه های دانشگاه که دیگه به درد نمیخوره!!! 3 یا 4 تیکه کن از عرض,با پارچه نخی هم میشه ازین پارچه هام که آرایشگاها استفاده میکنن آمادش هست,منکه با کاغذ میندازه ,مخصوصا برا نقاط حساس مث زیر بغل یا ... کاغذ بهتره
بعد با یه چاقو(تو خود ظرف موم یه وسیله پلاستیکی هست ولی چاقو بهتره)یه لایه نازک از موم رو روی پات بزن و نازکش کن با چاقو در جهت رویش موها,بعد کاغذ یا پارچه رو بذار روش و چند بار با دست روش بکش تا حسابی بچسبه بعد از جهت خلافش بکش
هرچی نازکتر باشه موم بهتره مخصوصا جاهایی که تراکم موها زیاده اگه موم رو زیاد بزنی موقع کشیدنش پوست کشیده میشه و بدجوری درد میگیره,باز اگه کاغذ باشه ممکنه کاغذ پاره بشه ولی پارچه اصلا برا اینجاها خوب نیست
مثلا جهت موهای پا از بالا به پایینه دیگه!؟! موم رو با چاقو از بالا به پایین میکشی روش بعد که کاغذ میذاری از پایین روبه بالا میکشی
ویت که تمام این کارا رو کرده فقط با دست گرمش میکنی میذاری رو پات میکشی و میکنی
برای زیر بغل چون از چند جهت مو دراومده از جهت های مختلف موم بزنید و بکشید,یا اگه میتونین از کسی کمک بگیرین خیلی بهتره شما دراز بکشید و با دست پوستو بکشین تا موقع کشیدنش کمتر درد بگیره(مخصوصا دفعه اول)
کلا برای موم پوست در حالت کشیده باشه بهتره مثلا دست و پا رو حتما خم کنید,برای پشت پا و پشت بازو هم اگه کسی کمک کنه بهتره
مثلا با خواهر یا دوستتون موم بندازین شما برای اون و برعکس

باز اگه نکته ای یادم اومد میگم
فقط اینکه اگه دفعه اول درد کرد نا امید نشین حداقل 2,3 بار امتحان کنین تا بببینین دفعه های بد چقد بهتره

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس خانم ، عروس کوچولو ، sahar_f ، farnoush ، Parinaz ، pink lady ، کیتی ، aros tak ، mobina-hgh
۱۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-فروردين-۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ عصر توسط عسل بانو..)
ارسال: #32

آره عزیزم نمیشه خالیش کرد اصلا!
همینطوری که میخری بذاری تو آب تا بجوشه
آبش تانصفه ظرف مومت باشه که توش نره
نه بابا انقدرام درد سر نداره فقط حواست جمع باشه نسوزه
موقع کار یه ملافه بنداز که کثیف کاری نشه
یه نایلون بذار جلوت آشغالا رو بریز توش نچسبه به فرش
از کاغذ باطله های اداره هم تا میتاونی جمع کن مرتب تیکه شون کن
دیگه هربار خواستی فقط مومو گرم میکنی کارتو میکتنی
خییییلییییییییییی میصرفه نسبت به آرایشگاه!همون تیکه خاص آرایشگاه 9 تومن میگیره اینجا در صورتیکه یه موم 1500 برا یه سالش بسه!

انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط نفسک ، عروس خانم ، وسعت ، Parinaz
۱۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #33

نفسک اون قسمت قلق داره,اینکه هر قسمتو باید رو به یه سمت موم بزنی و بکشی
اگه آرایشگاه بری دقت کنی دستت میاد
اگه با موم بزنی دفعه اول فقط خون میاد زیر بغل هم اینجوریه چون دائم شیو شده خیلی ریشه موها ضخیمه اما دفعه دوم دیگه اینجوری نیست؟!
قرمزی و التهابشم که زود میره مث دست و پا!
جوشم زود خوب میشه و دیگه نمیزنه البته اگه دسکاری نشه! کلا باید فراموشش کنی!!!!
خارش هم که بعد شیو کردن خییییییلیییییییییی هست بعد موم ندیدم کسی بگه خارش دارم!
ولی خب بدن به بدن فرق داره منکه فقط ازین روش استفاده میکنم و بعدشم برا اینکه کامل بشه با اپی لیدی اوناییکه مونده میگیرم تو هم ببین کدوم به بدنت میسازه عزیزم

نقل قول
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۱۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ عصر
ارسال: #34
من تو خونه موم میکنم یه مدت زیر پوستی میشد که ژل سینره زدم خیلی خوب شد...از موم سرد کنز استفاده میکنم...دفه اولم خودم جایه حستسمو ورداشتم البته فقط روشو تونستم...کمرمم مو داره ...بالای باسنمم داره اون جارو چی کار کنم خودم نمیتونم اینجاییم که من زندگی میکنم اصلا انجام نمیدن
نقل قول
۱۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #35

الان دیگه فقط همین کنز هست,قبلا یه مومای زردی بودن اونا خییلییی بهتر بود,این کنز اگه گرم باشه یا خیلی سرد باشه نمیکنه,باید چند بار امتحان کرد تا دمای مناسبش پیدا شه!
منم از دفعه اول خودم برداشتم چون سختم بود برم آرایشگاه باید انقد امتحان کنی تا دستت بیاد
کمر و اینام که حتما باید بدی کسی برات بندازه,همسری ,خواهری,دوستی... هرکی که باهاش راحتی
حتی دیدم بعضیا همون قسمت حساسم موم میزنن کاغذ میذارن میدن یکی با چشم بسته براشون بکشه! Big Grin

نقل قول
 سپاس شده توسط farnoush
۱۶-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ صبح
ارسال: #36

(۱۵-فروردين-۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ عصر)درسا نوشته است:  بچه ها من پوستم به موم حساسه میگید چی کار کنم؟
دوست دارم از شر موها راحت بشم
اما یه بار به ساق پام گذاشتم پر از دونه شد!!!!
کمک کنید

1. قبلش پودر بچه بزن
2. بعدش که شستی روغن بچه بزن
3. میتونی از کرمهای بعد از موزدایی سینره هم استفاده کنیNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط درسا ، aros tak
۱۶-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-فروردين-۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ عصر توسط عسل بانو..)
ارسال: #37

آره پوپک جون ویتم دقیقا مثل مومه فقط خودشون آمادش کردن شما فقط میزنی و میکنی,بچه ها که استفاده کردم میگن ویت بیکینی بهتره حتما دفعه اولته ازون بگیر
ولی اگه بار اولو یه آرایشگاه تمیز بری بهتره چون مدتها ژی لت زدی دردش دفعه اول زیاده ولی از دفعه دوم میتونی خودت برداری بعدشم به جهت دست اونا که دقت کنی راحتتر میشه برا خودت,دردش از اپی لیدی کمتره مخصوصا وقتی حرفه ای بشی! چون اون دونه دونه میکنه!ولی میتونی وقتی موم بندازی یه ذره که درومد دیگه اپی لیدی کنی اونجوری دردش کمه
خوبیش اینه هم نازک میکنه هم یبار میندازی تا دو هفته راحتی واقعا خوبه,مطمئنم مشتریش میشی!!!
آره عزیزم همون ویت بیکینی بگو
مهربانو موم گرم اون قدیمیا بودن که ظرفش زرد بود با در قرمز!اونا فقط در حالت گرم میکندن و وقتی داغ بودن عالی بودن
این سردا اگه خیلی داغ باشه نمیکنه حتی وقتی سرد سردن هم میکنن ولی نمیشه نازکش کرد
بهترین حالتش اینه گرمشون کنی تا نرم نرم شه یکم صبر کنی تا دماش قابل تحمل بشه
بازم تاکید میکنم مواظب موم داغ باشین که بدجور میسوزونه
حتی موقع امتحان کردن دماشم کلی فوتش کنین بعد رو دست و پاتون بزنین

نقل قول
 سپاس شده توسط poopak ، درسا ، مهربانو ، Bar@n
۱۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ عصر توسط مهربانو.)
ارسال: #38
می دونستم منصوره جون. تو خیلی خوبیNew1 پس وایسا سوالامو تایپ کنمBig Grin

من یه بسته موم گرفتم به اسم موم سرد. ظرفش زرده درش قرمز . همون جوری که گفتی قدیما بود. یه سری استفاده کردم . اما زودی سرد میشه. خیلی می ماسه . نمی تونم خوب بکشم روی پوستم.Huh در ضمن زیادی گرم هم که باشه پوستمو می سوزونه.Surprised پس من چییییییییییکار کنمConfused
من اومدم با کاغذ انجام بدم کاغذ پاره شد؟ چراااااااااا؟؟؟؟؟؟Huh
هر قسمت از بدنو باید چند بار موم بندازیم تا کلا تمیز شه یا من ناشی ام که نمی تونم همه رو یه جا بردارم؟؟؟؟
من قبلا با ویت تمیز می کردم خیلی چسبونکی می شد ( من تو حموم این کارو انجام می دادم و بعدش کلی با آب گرم می شستم اما با کلی مکافات تمیز می شد) اما موم اینجوری نیست. خیلی راحت تمیز میشه. نمی دونم چرا هیچ کی براش معضل نشده چسبونکی شدن پوست بعد از ویت؟؟؟HuhHuh
با سپاس از شما استاد گرانقدرBig Grin
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #39

قربونت برم عزیزم
خب بعد ویت وسعت میگه تو جعبش یه کاغذ روغنی داره که فقط با اون تمیز میشه
نه عزیزم هرچقدرم حرفه ای باشی تو یه سری همشو برنمیداره مخصوصا اگه موهات زیاد باشه معمولا بعد دو بار خوب میشه,اگه دیگه بخوای خیییییییلییییییییییی عالی بشه بعدش یه اپیلیدیم کنی اون چندتا که مونده میکنه

اگه موها خیلی ضخیمه اول در خلاف جهت موها بزن که موم بره زیرش بعد با چاقو در جهتش بکش تا صاف شن اینجوری موم میره زیرش بعد کاغذ بذار و بکن(برا زیر بغل یا...)
کاغذ زیاد پاره میشه,ممکنه نازک باشه کاغذت هرچند حرفه ایا با روزنامه هم میندازن
ممکنه موم زیاد زده باشی و نازکش نکرده باشی یا موها ضخیم باشه,اینطوری پاره بشه بهتره ,اگه پارچه باشه میکنه ولی جون آدم بالا میاد!با کاغذ مجبوری کم موم بزنی
ممکنه دستتو موقع کشیدن بد گرفته باشی
وقتی برا دست و پا پاره شد با چاقو دو باره همونجا رو موم بزن یکمم رو کاغذه بزن یع کاغذ یگه بذار و بکش اونطوری کاغذ قبلیم میکنه
ولی اگه نقاط حساس کاغذ پاره شد آروم بلندش کن برو اون تیکه رو بشور خشک کن بعد دوباره موم بزن
آره این موما بدیش اینه زود سرد میشن!باید همونجور که داغه استفاده کنی فقط وقتی میخوای بزنی رو پوستت فوتش کنی!!! من همیشه دوستامو میسوزوندم!!خودم زیاد با داغیش مشکل نداشتم!!!اینا چون نازک میشن خیللللییی بهترن,با چاقو میزنی؟

نقل قول
 سپاس شده توسط مهربانو ، وسعت
۱۸-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ عصر
ارسال: #40
من از رول های مخصوص اپیلاسیون استفاده میکنم خیلی خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط كيتي
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام