• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

اپیلاسیون عالی

۱۹-دي-۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ صبح
ارسال: #21

RE: اپیلاسیون
من زیر بغلمو قبلا اپیلاسیون میکردم. که خیلی درد داشت. اما الآن اپیلیدی میکنم. دردش خییییییییییییییلی کم تر از اپیلاسیون با مومه....

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73
۲۲-دي-۱۳۹۰, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #22
نازی جونم اب سرد موم رو منجمد میکنه کندنش سخت میشه. اب نیمه گرم حلش میکنه و شستنش با لیف توی حموم یا یه پارچه راحت تره عزیزم

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط saraOnavid ، hiva73
۲۲-دي-۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ عصر
ارسال: #23
باشه عزیزم من تسلیم Big Grin

من خودم بعد از اپیلاسیون روی جاهای حساس که قرمز شده پماد بتامتازون میزنم... خیلی خوبه.

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط saraOnavid ، hiva73 ، *آرتیستون*
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۲۲-دي-۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #24

اینجوری نگوووو... New1
آها من این موردو امتحان نکردم.
اما کمپرس آمونیاک هم خیلی خوبه...
هم دردو کم میکنه هم ملتهب نمیشه .

متولد آذر... عروس آذر.
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73
۲۲-دي-۱۳۹۰, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #25
مهربانو جان ویت با آب، الکل و هیچی به جز دستمال مرطوب هایی که تو خود جعبه اش هستن نمی ره
نقل قول
 سپاس شده توسط مهربانو ، gstfire ، hiva73 ، *آرتیستون*
۴-بهمن-۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ عصر
ارسال: #26

چراخودتون موم نمیندازین بچه ها؟ یه بار بندازین را می افتین بعد هر یکی دو روزی تا میخواد در بیاد با اپیلیدی برین روش که همیشه ترگل ورگل باشه
همون موقع موم میندازین هم کامل تمیز نشه اشکال نداره فقط یه آب بزنین خشک کنین چون بی حس میشه دیگه بقیشو با اپی لیدی بردارین درد نداره! من همیشه اینکارو میکنم واقعا از ژیلت بدم مبا هم بخاطر سیاه شدن هم اینکه موقع در اومدنش عذاب داره واقعا!
البته وقتی همیشه با ژیلت زدین دفعه اول که موم میندازین بدجوری درد میگیره ولی کوتا نیاین! Tounge

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73
۱۳-بهمن-۱۳۹۰, ۰۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-بهمن-۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ عصر توسط عسل بانو..)
ارسال: #27

بچه ها تو خونه که میخواین موم بندازین بجای پارچه از کاغذ a4 و جزوه های دانشگاتون استفاده کنید!! پارچه خیلی بده کاغذ اگه مو خیلی بلند و محکم باشه یا موم زیاد زده باشین پاره میشه ولی بارچه پوست رو میکشه و ضربه میزنه,برای غدد لنفاوی زیر بغل هم شنیدم که ضرر داره
همیشه ام از یه نفر دیگه کمک بگیرین خودتون پوست رو بکشید تا یه نفر دیگه کاغذو بکشه دیگه درد نداره,موم خیلی کم بزنید و با چاقو روش بکشین که نازک شه
اپیلیدی من میگم بعد از موم خوبه وقتی تازه تازه میخواد در بیاد چون وقتی زیاده آدم جونش در میره تا یدونه یه دونه میکنه
ولی دستو پا و شکمم با اپیلیدی خوبه,بقیه جاهامم که موهاش زرده زرده و ولی من کلا عقلم خیلی کمه و اپی کردم الان پررنگ تر شده احتمالا برا عروسی مجبورم باز بزنمشون !
(۱۲-بهمن-۱۳۹۰ ۰۷:۱۰ عصر)emoo نوشته است:  من وقتی موم میکنم موهای پام زیر پوستی در میاد......پامو پر لک کرده.........نمیدونین چرا؟؟یکی جواب بده

برا خیلیا اینجوری میشه عزیزم ولی حتما خیلی باهاش ور میری با ناخن درش میاریMad
من وقتیکه اینجوری میشه نوک یه سوزن رو الکل میزنم و آروم میکشمش بیرون نه خون میاد نه لک میشهEmbarrased
برای بلندی مو هم که درد نگیره برا هرکسی فرق داره من خودم نسبتا کوتاه راحترم ولی بعضیام بلند میگن بهتره, فقط دفعه اول رو بندازی از دفعه دوم دیگه کوتاه یا بلند درد نداره

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73
۱۷-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-اسفند-۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ صبح توسط همراز.)
ارسال: #28
RE: معرفی سالن اپیلاسیون تمیز در تهران
(۱-آبان-۱۳۹۰ ۰۴:۰۸ عصر)نیکناز نوشته است:  بچه ها شما بعد از اپیلاسیون به بدنتون چی میزنین که ملتهب نشه؟؟هرکس میدونه زود بگه لطفا

عزیزم ژل بعد از موزدایی سینره عاااااااااالیه من 2 سال و نیم هست که استفاده میکنم باید بلافاصله بعد از اپیلاسیون یا هر موزدایی دیگه بزنی... عالیه شک نکن

بچه ها الان یه 2 سال و نیم هست که اپیلاسیون میکنم خیلی هم از راضیم (خانوم افشار) سالن نیلوفر آبی (زعفرانیه) اگه خواستید تلفنشو میدم بگید از طرف آدینه خیلی مهربونو کارش هم عاااالیه

زندگی شاد است غمگینش مکن...
نقل قول
 سپاس شده توسط *آرتیستون*
۲۲-اسفند-۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #29
سالن خانم گل تو شریعتی خوبه.
سالن مینا آبچی نزدیک پل صدر هم خوبه
قبلا یه سالن بود تو شهرک اکباتان یه شعبه هم تو شهرک غرب داشت اونم کارش عالی بود ولی من شماره و آدرسش رو گم کردم.خیلی کارش خوب بود.

الهی شکر
نقل قول
۱۲-فروردين-۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ صبح
ارسال: #30
من می رم آرایشگاه نیک الهام پیش افسانه
آرایشگاه تابلو نداره توی یوسف آباد میدان فرهنگ جنب شیرینی فروشی پوپک یه ساختمون هست وارد شی طبقه آخر روی درش زده
کار افسانه حرف نداره من 4 ساله مشتریشم کل بدن هم 30 تومان می گیرن کابین جدا برای اپیلاسیون داره ولی دوش نداره باید بری دستشویی بشوری
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام