• نسیم عقیلی
  • هیژا

اپیلاسیون عالی

۲۰-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ صبح
ارسال: #11
RE: معرفی سالن اپیلاسیون تمیز در تهران
(۲۰-مهر-۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ صبح)ندا. نوشته است:  سوگلی جون آدرس دقیق و شماره تلفنشو میدی؟

سالن زیبایی کابوک
با کاببن های مجزاجمعه ها با تعیین وقت قبلی
دست ۳۰۰۰ تومان
پا ۵۰۰۰۰ تومان
کمر(پشت+گردن)۱۰۰۰ تومان
شکم ۱۰۰۰ تومان
کل بدن ۱۱۰۰۰ تومان
آدرس:میدان هفت حوض(نبوت)-ضلع جنوب شرقی-پایین تر از بانک ملی-پ۳۳-طبقه۲
تلفن:
۷۷۹۵۵۹۷۶
۷۷۹۵۵۹۷۷
عزیزم خصوصیتو چک کن

هــــــــی تــــــــــــو !
از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش
تیتر اول روزنامه امروز
کاغذ باطله فرداست
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73
۲۴-مهر-۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #12
بچه‌ها من یک سالن توی میدان هفت‌حوض توی گلبرگ می‌رسم کارش خیلی خوبه اسمش هم نارین است. شمارشو می‌ذارم
77951691 کارش تمیزه . آدرس دقیقش رو از خودش بگیرید اسمش سحره. اگه گفت معرف بگید مریم ریحانه اینا معرفی کرده!!!!!!!!!!!!!!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط سوگلی ، hiva73
۱-آبان-۱۳۹۰, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #13
(۱-آبان-۱۳۹۰ ۰۴:۰۸ عصر)niknaz نوشته است:  بچه ها شما بعد از اپیلاسیون به بدنتون چی میزنین که ملتهب نشه؟؟هرکس میدونه زود بگه لطفا

نیکناز جان بعد از اپیلاسیون اصلا نباید به موضعی که اپیلاسیون شده آب بزنی

ژل بعد از اصلاح سینره هم میگن خوبه.

ولی من خودم اصلا استفاده نکردم، ولی اینکه آب نزنی واقعا خوبه.New2
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73
  • پیانو
  • گروه ژ
۲-آبان-۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ صبح
ارسال: #14
ولی من که میرم اپیلاسیون همون جا دوش داره میرم دوش میگیرم هیچی هم نشده نه ملتهب شدم نه چیزی . اخه اگه آب نزنیم که همش میچسبیم Smile

انتخاب های من بستن

آرایشگاه: مریم رهنما

آتلیه: آتلیه سیماهنگ

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات زعیری

لباس عروسی و نامزدی: مزون های امیر اکرم

نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73
۲-آبان-۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-آبان-۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ عصر توسط sarah.)
ارسال: #15
اگه اپیلاسیون ویژه کنید نباید تا 2 ساعت آب بزنید ولی اپیلاسیون با موم گرم عادی نمی خواهد
بابا چرا اینقدر سخت می گیرید هر روز کرم بدن بزنید پوست نرم می شه و وقتی که مو می خواهد در بیاد نمی شکنه بره تو پوست که جوش بزنه (بیشتر این جوشها مال اینه که مو موقع درآمدن می شکنه و تو پوست فرو می ره بعد باعث می شه جوش بزنه)

من دو سال اپیلاسیون می کنم یک بار هم جوش نزدم همین کارو هم می کنم حتی ژل سینره هم نمی زنم

خدایا شکرت بالاخره من هم دیگه راحت شدم
دیگه تو خونمون مزاحمی وجود نداره
دوست دارم خداNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar ، Elena ، hiva73
۷-آبان-۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #16
سلام دوستان.من دیدم اینجا راجع به سالن اپلاسیون هست گفتم بیام سالنی که خودم میرم رو معرفی کنم که هم کارش خوبه و هم خیلی تمیزه چون من خودم خیلی حساس بودم رو این زمینه خیلی جاها رفتم تا بالاخره اینجارو پیدا کردم، واقعا اپلاسیون از نظره من خیلی مهمه چون اگه دستشون سریع نباشه و مسلط نباشن مخصوصا در نواحی حساس منجر به خونریزی و کبودی میشه که قبل از اینکه من به این سالن برم خیلی واسم این قضیه پیش اومده :-((((/ سالن اپلاسیون اقدسیه : 22293526 / قیمتشم خوبه . من پیشنهاد می کنم با مرجان و یا فرناز وقت بگیرید چون واقعا دستشون تنده و کارشون تمیزه.
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73
۲-آذر-۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #17
RE: اپیلاسیون
منم بعد از اپیلاسیون کمرم جوش می زد ولی دکترم ژل بعد از اصلاح سینره رو به هم معرفی کرد خیلی خوبه بعد از اپیلاسیون که بمالی هم پوستت لطیفتر میشه هماصلا جوش نمی زنی.
امیدوارم برات خوب باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط Nazi ، hiva73
۲-آذر-۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ عصر
ارسال: #18
نازی جون بعد از اپیلاسیون بدنت رو با آب نمک بشور

و مرتب هم از لوسیون بدن استفاده کن

امیدوارم جواب بده و دیگه جوش نزنی عزیزم New2
نقل قول
 سپاس شده توسط Nazi ، hiva73
۲۸-آذر-۱۳۹۰, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #19
بچه ها برای اپیلاسیون این اپیلاتورهای زیردوشی خیلی خوبن. مخصوصا برای دست و پا و کمر و پشت. خیییییییلیی دردو کم می کنه. البته باید قلقش دستت بیاد .
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73
۲۹-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #20
شادی جانم نگاه کردم. اسمش sna epil هست. یه جعبه صورتی داره که روش عکس یه خانم هست. رو خود جعبه هم نوشته مید این جرمنی.
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام