• چم
  • سالن زیبایی 27

اپیلاسیون عالی

۱۹-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ عصر
ارسال: #171
RE: معرفی سالن اپیلاسیون تمیز در تهران
من امروز که رفتم پونک خوب بود..
روپوشش تمیز بود حوله هم دادن ولی من حوله برده بودم
در و دیوارش هم خوب بود ولی وقتی داشت روی من کار میکرد از بس ورجو ورجه کردم در و دیوارش یه کم موم مالی شد..ولی مطمئنا تمیزش میکنن..اگه سری بعد رفتم دیدم تمیز نشده بهتون خبر میدم.
ولی خوب بود

خدا بيا امضا منو بنويس. ميخوام چيزاي خوب بنويسي.
اسممون رفت توی شناسنامه همدیگه.
کار همسرم جور شد. الهی شکر
کارهای دانشگاهی انجام میدم.بهم خصوصی پیام بدین
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam banoo
۲۳-بهمن-۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #172
RE: اپیلاسیون عالی
(۲۲-بهمن-۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ عصر)نیکی 90 نوشته است:  
(۲۲-بهمن-۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ عصر)shima rostami نوشته است:  بچه ها من خط بیکینیم و یکم از بالای اونجا رو خودم اپیلاسیون کردم اصلا دردم نیومد یعنی بقیه جاهاشم دردم نمیاد؟

خوش به حالت مرفه بی درد! واقعا دردت نیومد؟ چه جالب

جدی خط مایو که اصلااااااااا دردم نیومد...دفعه اولی که بالای اون مثل و کناره هاشو انداختم یکمممم دردم اومد..اما این سری که دفعه دومم بود اصلاااا..یکم امیدوار شدم!Big Grin

این بگم سری قبل خط مایومو بعدش تا 3 روز روغن رازیانه که خودم درست کرده بودم زدم وای یک سوم موها درومده بود و نازززک اخه من موهای بیکینیم کلفتو سیاهه!شاید واسه این بوده دردم کمتر شدNew2

من تاحالا پاهامو زیر بغلو شیکممو خودم مینداختمو ارایشگاه نرفتم...من جاهایی که استخون داره دردم میاد مثل ساق پا..اوووووووف خیلی دردم میاد اما زیر بغلو رونهام خیییییییییییییلی کم..شیکمم دردم میاد

سر خونه زندگیمم روزای خوب و بد زیادی رو گذروندم ولی الان شکر که حالم خوبه خیلی هم خوب و این خوشبختی سهمه منه
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady ، نیکی 90
۲۳-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-بهمن-۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ عصر توسط behin.)
ارسال: #173
من امروز رفتم نانا شعبه پونکش،که بچه ها این جا ازش تعریف کرده بودن،من در کل راضی بودم،کابین جداگانه داشت،ولی تو هر کابین دوش نداشت،دوشش اونور سالن بود،خیلی سریع و تمیز انداخت،فقط ایندفعه که بخوام برم با خودم روپوش یه بار مصرف می برم،چون روپوشاشو برا هر کس عوض نمی کرد،ولی اون پارچه ای که زیر هر کس مینداختنو عوض می کردن و یه حوله کوچیک استریل می دادن،کلا جوش خوب بود،من که از جو این جور جاها خوشم نمیاد،خوب بود اینجا به نظرم
چون برای اولین بار می رفتم قبلش فکر می کردم خیلی خجالت بکشم ولی اپیلاسیون کارِ که جوونم بود یه جوره راحتی برخورد کرد ،از این بابت مشکلی نداشتم،چند دفعه م چک می کرد چیزی جا نمونه،هزینه شم برا من که دست و پا و شکم معمولی و زیر بغل و اضافه گیاهی انداخت،31 شد

(۲۲-بهمن-۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ عصر)ترنج نوشته است:  بچه ها نانا کل بدن چقدر میگیره؟

ادرس پونک میزارید

اشرفی اصفهانی،پونک ،بعد از خروجی نیایش،یه ساختمون که مسکن نیایش م اونجاست مشخصه،ط3،پلاک 12
نقل قول
 سپاس شده توسط ترنج ، golzar ، blue sky
۳۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ صبح
ارسال: #174
عزیزم موم گیاهی پودر نیست
مثل موم معمولیه با این تفاوت که رنگش سبزه موهای ریز رو هم برمیداره موها دیرتر رشد میکنن و قدرت ریشه ها کم میشه

اين يه تبليغ نيست.
كسي رو ميشناسم كه ارزونتر از جاهاي ديگه هست گفتم معرفي كنم
بليط مكانهاي تفريحي وايد وادي،تور صحرا، مركز خريدهاو ديسكوهاي ارزونتر،كلابهاي خانواده گي و ساحل هاي با كلاستر.با 09331316611 اقاي كلامي تماس بگيريد
محمدي
نقل قول
 سپاس شده توسط نیکی 90
۳۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #175
بچه ها من از اپیلاسیون کارم پرسیدم گفت گیاهی همیشه سبز نیست بسته به نوعش داره مثلا این عسل رو استفاده می کنه زرد.
مال شما بی کی نی استفاده میکنید پوستتون سیاه (تیره) نشده؟
نقل قول
 سپاس شده توسط Sogolbaghi
۴-اسفند-۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #176
(۴-اسفند-۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ عصر)asalii نوشته است:  بچه هااا بگید چیکار کنم!Sad من دیروز رفتم اپیلاسیون، یه جای جدید، مدت ها بود اپیلاسیون اضافه نمیرفتم، به خاطر همین مثل دفه اول درد داشت، بدتر از اون کار خانومه خوب نبود و بدنمو زخم کرده، خیلی درد داره، راهی بلدید زود خوب بشه؟ کسی همچین تجربه ای داشته؟

عسل طبیعی خوبه واسه زخم حتی برای جای حجامت هم عسل دیدم میزنن
نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #177
والا واسه اپیلاسیون خانمه به من گفت اصلا اسپری نزن چون یه لایه می یاد روش خوب نمی شه برداشت

حرفایی که پشت سرمون می گن حرف نیست عقده س. چطوری عقده ای؟Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط sahraye sefid ، فاطمه527 ، Sogolbaghi
۱۸-اسفند-۱۳۹۱, ۰۶:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-اسفند-۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ عصر توسط terme 67.)
ارسال: #178
برید نانا خیل کارشون خوبه
شعبه های زیاده

ببینین بچه ها من قبل از اینکه برم تا یه سال میترسیدم دوستم بهم میگفت برو بار اول دردت میاد ولی من وحشت داشتم که بالاخره یه روز دیگه از خود بی خود شدم رفتم یه جای خوب وقت گرفتم و خودم خودمو مجبور کردم چون بالاخره باید برید نترسید
رفتمو بار اولم بود درد داشتم ولی نمردم تحمل کردم یه کم اذیت شدم ولی فرداش به خدا دیگه راحت بودم الانم باید برم برای یکی دو روز دیگه بازم وقت بگیرم...
به خدا برید عاشق خودتون میشید بس که تمیز میشید یهو
به هیچ غده ای هم آسیب نمیرسه اینو من میگم

خدا بيا امضا منو بنويس. ميخوام چيزاي خوب بنويسي.
اسممون رفت توی شناسنامه همدیگه.
کار همسرم جور شد. الهی شکر
کارهای دانشگاهی انجام میدم.بهم خصوصی پیام بدین
نقل قول
۱۹-اسفند-۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-اسفند-۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ عصر توسط farzaneh66.)
ارسال: #179
وای بچه ها من الان از سالن اپیلاسیون اومدم، واسه اولین بار کل بدنمو موم انداختم، یعنی موم گرم که نبود، یه موادی بود به قول خودش میوه ای ،
همونطوری هم بود که لیلیا میگفت ، بدون پد و پارچه، میزد رو بدنم و همون موادو میکشید ، خیلی خیلی خوب بود ، دردش زیاد بود ولی قابل تحمل ، یعنی زنه خیلی حرفه ای بود ، خیلی عالی واسم زد
تند تند مینداخت وقت نداشتم به دردش فکر کنم

الان خیلی خیلی خوشحالم و همیشه هم میرم همونجا
راستی من اهوازی ام

بچه ها چند وقت طول میکشه موهام دربیاد؟

ﻫﻤﻪ اﻓﺮاد ﺑﺎاﺳﺘﻌﺪاد ﻫﺴﺘﻨﺪ اﻣﺎ اﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﯾﮏ ﻣﺎﻫﯽ رو ﺑﺮاﺳﺎس ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ اش در ﺑﺎﻻ رﻓﺘﻦ از درﺧﺖ ﺑﺴﻨﺠﯿﺪ آن ﻣﺎﻫﯽ ﺗﻤﺎم ﻋﻤﺮش!! را ﺑﺮ اﯾﻦ ﺑﺎور ﺧﻮاﻫﺪ ﮔﺬراﻧﺪ ﮐﻪ ﯾﮏ ﺑﯽ دﺳﺖ و ﭘﺎی اﺣﻤﻖ اﺳﺖ
((آﻟﺒﺮت اﻧﯿﺸﺘﯿﻦ))
نقل قول
۲۰-اسفند-۱۳۹۱, ۰۳:۳۵ عصر
ارسال: #180
یه خواهشی دارم از همه
"تو رو خدا پیش هر اپیلاسیون کاری که می رین ازش بخواین (موم ویژه ) با چوبکی که به بدنتون میزنه نره تو مخزن اصلی موم ".
من دیدم زرت و زرت میزنه تو مخزن اولشم بش گفتم گفت این ته قوطیه همش واسه تو استفاده می شه که میزنم داخل . وقتی کارم تموم شد دیم 1/5 قوطی پره حتما به نفر بعدی و قبلی منم همینو گفته و میگه . خیلی اعصابم خورد شد اومدم خونه یه افترشیو آنتی باکتریال خالی کردم رو بدنم . اگه هممون بگیم شاید بالاخره اینا عادت کنن و کار به این آسونی و مهمی رو انجام بدن .

این روزا ....
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام