• نسیم عقیلی
  • هیژا

اپیلاسیون عالی

۱۶-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #1571
RE: اپیلاسیون عالی
من دیروز واسه اولین بار بیکنی رو اپیلاسیون کردم. من از دردش میترسیدم واسه همین قبلش بهش پماد زایلاپی زدم و روشوو نایلون فریزر گذاشتم و رفتم آرایشگاه.
از زمانی که نایلون گذاشتم تا وقتیکه پاکش کردم 1 ساعت بیشتر شد و حسابی بی حس شده بود. خوبی این منطقه اینه که شرت میپوشی و کیپ میشه و خوب سر میشه

بچه ها دردش خیلیییی کم بود. شاید بگم فقط 30 درصد درد رو حس کردم. خودم باورم نمیشد چون شنیده بودم بی حسی تاثیر نداره ولی اصلا اینطور نبود
بعضی جاها مثل داخلش رو من خوب پماد نزدم درد داشت ولی این کجا و قسمت بی حسش کجاااا

حلاصه اگه درد دارین یا دفعات اولتونه حتما پماد بزنین ولی در کل زیاد استفاده نکنین

دوستي: آذر ٩٣ ❤️
.
.
.
❤️ Everything will be OK
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
۱۶-آبان-۱۳۹۷, ۰۵:۳۵ عصر
ارسال: #1572

سلام ، بچه ها من چندتا نکته بگم راجع به اپیلاسیون خوب ، اگر تو خونه انجام میدید ، حتما روی پوستتون پودر بچه بزنید که مانع کشیدگی و اسیب به پوستتون بشه ، بهترین موم هم به نظر من پروین هست ، پارچه های متقال ( رل های بزرگ که آرایشگاهها میخرن ) خیلی بهتر از پدهاییه که لوازم آرایشی ها میفروشن ، بعد از اپیلاسیون سریع حموم نرید و به پوستتون آب نزنید ، ترجیحا کرم های مخصوص بعد از اپیلاسیون که کم کننده ی مو هستند بزنید یا اگر به اونا دسترسی ندارید ، روغن مورچه از عطاری بگیرید و پوستتون رو باهاش چرب کنید تا سه ۴ ساعت ، هیچ وقت هم پوست خیلی تمیز  و تازه از حموم اومده رو موم نندازید ، من حدود ۱۰ ساله فقط اپیلاسیون میکنم ، خیلی هم از موم گیاهی استفاده کردم ولی به نظرم اصلا تفاوتی با موم معمولی نداشته 
به هر حال به نظر من بهترین روش بعد از لیزره ، من که الان دیگه هملا مویی ندارم ، خیلییی کم و بیجون شدن

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط Sarakora ، Moji mo ، yekta_m22 ، فرانه ه ، ایلین1366 ، K.L.S
۱۹-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #1573
سلام دوستان. کسی می‌دونه چطور میتونم خشاب خالی شده رو دوباره از موم معمولی پر کنم؟ آخه شنیده بودم میشه

آشنایی:11بهمن94
خواستگاری:22فروردین95
عقد:2خرداد95
عروسی:5شهریور96 --> بهتر از این نمی شد
تالار:رویال--> عالی
آرایشگاه:برنا--> بسیار عالی
لباس عروس:مزون مروارید --> عالی
آتلیه:حس خوب --» بسیار عالی
زنجان
نقل قول
  • پیانو
  • تقی زاده
۲۰-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #1574
'marall dateline='' نوشته است:  سلام دوستان. کسی می‌دونه چطور میتونم خشاب خالی شده رو دوباره از موم معمولی پر کنم؟ آخه شنیده بودم میشه

عزیزم فکر کنم جداگونه موم خشابی میفروشن اگه منظورت از هموناس 

دوستي: آذر ٩٣ ❤️
.
.
.
❤️ Everything will be OK
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام