• مهناز
  • آتلیه ملکه زیبا

اپلیکیشن بیکیوت

۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #1
اپلیکیشن بیکیوت
به درخواست کاربر marcopolo تصویر: images/smilies/heart.gif

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط marcopolo ، parmin.ab ، زندگی سالم
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ عصر توسط marcopolo.)
ارسال: #2

RE: اپلیکیشن بیکیوت
سلام بچه ها خوبین ؟ 

داستان قصه ی من و اپ بیکیوت رو شاید خیلی هاتون شنیده باشید و در جریانش باشید

ولی از اونجایی که ادمین عزیز لطف کردن و یک تاپیک اختصاصی برام زدن گفتم یک بار دیگه از اول داستانم رو شروع کنم 

قصه من از جایی شروع شد که با خودم این سوال رو بارها و بارها تکرار  کردم :

که چرا هر چی سختی و بدبختیه برای ما خانم هاست !؟

وقتی یک خانم می خواد خیلی کارها رو انجام بده براش داستان و مصیبت میشه ( نه توی همه ی موارد ولی توی بیشتر موارد ) 

حتی توی کوچک ترین موضوعات هم ما به دوووشواری میفتیم 
[تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ]

میگید چی مثلاا ؟؟؟[تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ]

خدمتتون بگم مثلا همین وقت گرفتن از آرایشگاه ها  هم برای ما داستان و مصیبته !!

همین آقایون محترم وقتی می خوان یه وقت بگیرن ، که نمیگیرن 
[تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ] در حد یه زنگه [تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ]
و میگن : اصغر جون هستی بیام ؟!
 اونور خط : (داره داد هم میزنه میگه ) بیا داداش بیا !
 فقط شاید یه ذره معطل شی !!
 بعد از نیم ساعت با احتساب مسیر رفت و آمد میبینی همسر برگشت منزل !!
یعنی کل معطلی آقایون فقط همین  قدر !!

حالا می دونم شاید بعضی هاتون بگین کار ما خانم ها بیشتره و ال و بل !!!
 قبول قبول !!
ولی خدایی انصافه از ساعت 10 صبح بری آرایشگاه 7 شب بر گردی خونه !؟

چه خونه دار باشی ، چه شاغل همیشه این یه دغدغه بزرگ من بوده و می دونم برای خیلی از شما هام همین طور  !

حالا دیگه نگم براتون ( داغ دلتون تازه بشه )  اینکه چجوری کارای خونه رو تنظیم کنی یا چطوری وقت کاریت رو اکی کنی
تا بتونی بری یه مویی رنگ کنی یا ابرویی بر داری

چقدر خودش سخت و وقت گیره !!

خلاصه اینارو گفتم که بگم من خیلی به این موضوع فکر کردم و  یادتونه اون دفعه ( توی یکی از تاپیک ها ) گفتم ، کاش یه نظارتی روی قیمت ارایشگاهها باشه ! هر ارایشگاهی بابت یه خدمت مشابه یه قیمت نده ( خدایی این قضیه خیلی رو مخم بود!! )

اینکه  هر دفعه مجبور نباشیم تلفن رو برداریم زنگ بزنیم آرایشگاه وقت بگیریم ؟!

این قیمت ندادن آرایشگاهها پشت تلفن[تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ]

اینکه هر وقت خواستی ( شب ، نصف شب ) بتونی از آرایشگرت  وقت بگیری ، دغدغه ی ذهنی من بود .

من خودم سر این وقت گرفتن بارها و بارها اذیت شدم !

یعنی این وقت گرفتن خودش بزرگترین معضله ، البته که خیلی  از ما خانم ها هیچ وقت سر تایم توی آرایشگاه حاضر نمی شیم ، من به اون قسمت کار ندارم !

ولی خدااااایی خود من همیشه سر وقت مقرر توی آرایشگاه  بودم چه بسا زودتر 

کلا این سر تایم و به موقع جایی رفتن و کارت انجام شدن  برای خیلی از ماها آرزو بوده و هست  [تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ]

و این قضیه روی اعصاب محترم بنده بودد و همش با خودم فکر میکردم خب که چی ! یعنی اصلا نمیشه کاری کرد که این وضعیت رو سروسامون داد ؟!

********************************************************************************​******************************************

ادامه ماجرا ....

تا یه روز گرم تابستون ( موقعی که مخم حسابی توی آفتاب داغ کرده بود و ظاهرا خون رسانی به مغرم بهتر انجام میشد ) 

یه ایده ی عالی به ذهنم رسید ، که ای کاش یه اپلیکیشنی مثل اسنپ باشه ولی برای آرایشگاهها !!!! [تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ]

آقا این استارت یه کار پر ازهیجان و دردسر بود !!

منم که عاشق اینجور دردسرام !!من کلا آدمی هستم که دنبال ایده هام میرم و تا به سر انجام نرسونمشون ول کنه قضیه نیستم.

منم مثل همه شما توی مسائل زندگیم و دغدغه های زندگیم با همسرم مشورت میکنم (همسری توی رشته صنایع تحصیل کرده و زمان خودش جزو شاگرد اولای دانشگاه بوده و کلا چون آدم دنیا دیده و کار بلدیه به نظراتش اطمینان دارم ) سریع رفتم و ایده رو بهش گفتم ، اونم که همیشه خیلی راحت و سریع پاسخ نمیده

گفت : اجازه بده در موردش فکر کنم[تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ]

ووولی از اونجااااایی که من تا یک جواب صریح و روشن نگیریم ول کن ماجرا نیستم ، گیررر دادم که حالا تو یک چیزی بگو به نظرت خوبه یا بده !!؟[تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ]

بهم نگید دل کوچیک خب خدایی هیجان داشتمممم ! 

من خیلی دلم میخواسته و می خواد که مسیر رو برای خودمون ( خانوم ها ) هموار کنم .

به قول شما با یک کوچولو تغییر از خودمون شرایط کلی بهتر و آسون تر بشه .

منم باهاتون موافقم که کاهش دادن این معطلی و رسوندنش به صفر کار خیلی سختیه !

ولی حقیقت اینکه من سعی کردم تا جایی که امکان داره این موضوعات رو و در واقع همون معضلات این قضیه رو توی اولویت کارم قرار بدم. 

کلا اگه بخوام خودم رو توصیف کنم اینه :

من یه دختر سمج ام که تا ته یه داستان رو در نیارم ول کن قضیه نیستم ! 
دقیقا یک هفته کارم این بود که اطلاعات جمع آوری کنم ولی اصلا نمی دونستم از کجا و چجوری باید شروع کنم 

نمی دونم تا حالا براتون پیش اومد یا نه ؟! یک ایده ای دارید ولی نمی دونید چجوری شروعش کنید !

********************************************************************************​***************************
از اینکه اینقدر استقبال کردید از طرح و ایده ی من الان  اشک توی چشمام جمع شده [تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ][تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ]

و اگر الان پیشم بودید تک تک تون رو ماااچ می کردم [تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ][تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ]

خب هیجان بازی بسه بریم سر اصل مطلب :

بچه ها حقیقتش اینکه من شاید بیشتر از 6 یا 7 ماهه که دارم روی این پروژه کار می کنم

روزای اول کارم اینطوری بود که  اطلاعات جمع آوری کنم

میپرسید چجور اطلاعاتی ؟؟![تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ] هر جور اطلاعاتی که فکرش رو بکنید !!

یعنی هر چی به ذهنم میرسید که ممکن به درد این اپ بخوره رو جمع میکردم و یک جا یادداشت میکردم 

شاید باور نکنید ولی وقتی اسنپ هم سوار میشدم  از فرصت استفاده میکردم و  از راننده ها طرز کار دقیق اسنپ رو میپرسیدم !

ولی اصلا نمی دونستم حالا این اطلاعات رو چجوری باید سازمان دهی کنم  

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، زندگی سالم
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۳۰ عصر
ارسال: #3

به نظر من که واقعا ایده خوب و جالبیهههههه من که به شدت استقبال میکنم عزیزم  و البته استفاده تصویر: images/smilies/biggrin.gif یکم راجب مراحلش اینا توضیح میدی تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/lub.png

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط marcopolo
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ عصر
ارسال: #4
رو گوشی من نصب نشد مارکو جان

نقل قول
 سپاس شده توسط marcopolo
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۱:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۲:۰۹ عصر توسط marcopolo.)
ارسال: #5

خلاصه اینکه خیلی گشتم و اطلاعات جمع کردم حتی مجبور شدم به کتاب های دانشگاهیم سر بزنم
( من ارشد مدیریت صنعتی خوندم ) 
تصویر: images/smilies/blush.gif

بعد از این همه اطلاعات و برنامه برای پروژه وقت این بود که با یک سری برنامه نویس خوب و ماهر آشنا بشم ( که من اصلا اصلا سراغ نداشتم ) 

حالا بعدا تعریف میکنم چجوری با این گروه برنامه نویس لینک شدم ( خودش کلی ماجرای هیجان انگیز ) 

حالا من اول یک ذره در مورد اپ بگم براتون :

اولا اینکه اسمش Becute / بیکیوت 

و الان روی  بازار و گوگل پلی و سیب اپ هست و میتونید دانلود کنید . 

روش کارش چطوریه ؟؟!

بخوام خیلی دقیق و قابل فهم بگم مثل اسنپ یک جورایی !! یک جورایی هم مثل اسنپ نیست !![تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ] ( خیلی قابل فهم گفتم [تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ] )

هدف اصلی من این بود که ما خانوم ها مجبور نباشیم برای یک وقت ساده ، کلی زنگ بزنیم آرایشگاه که تورو خدا به ما برای یک ابرو برداشتن ساده وقت بدید !!

مثلا وقتی خسته و کوفته از سر کار میرسی خونه ، مجبور نباشی تازه گوشی رو برداری و از آرایشگاهت وقت بگیری !!

این لینکش برای دانلود کاربران هست 

https://cafebazaar.ir/app/artabaz.ir.becute.user/?l=fa

فعلا نسخه ی اندرویدش برای کاربران اومده بیرون ولی ایشالا نسخه IOS  اش  هم برای کاربران به زودی اکی میشه .

نسخه ی IOS  ارایشگران هم از طریق سیب اپ قابل دانلود شدنه تصویر: /images/smilies/new/lub.png

ولی قسمت هیجان انگیزش آپ کاربر هست [تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ]

اول اینکه شما باید ثبت نام کنید
تصویر: images/smilies/lightbulb.gif

ثبت نامش چجوریاست ؟؟

خیلی آسونه و راحته 
تصویر: images/smilies/blush.gif

شماره موبایلت رو ثبت می کنی و خلاص[تصویر: اپلیکیشن بیکیوت ]

بعد اینکه اپ از قسمت های مختلف تشکیل شده : 

- خدمات زیبایی
-خدمات صورت 
-خدمات ناخن 
-خدمات مو 

بعد هر کدوم از این قسمت ها خودشون شامل چندین قسمت هستن !!

مثال : وقتی روی خدمات صورت کلیک میکنید : هاشور ابرو / میکاپ صورت /اصلاح ابرو .... رو میبینید 

فرض کنید می خواید برید ابروهاتونو بردارید ، روش کلیک که کنید اسم آرایشگاه های مختلف رو میاره با قیمت !!!

شما روی گزینه رزرو کلیک میکنید و وارد خدمات اون ارایشگاه میشید .

بعد خدماتی رو که می خوایید انتخاب میکنید مثلا علاوه بر اصلاح ابرو ، اپلاسیون هم می خوایید 

بعد روی گزینه انتخاب زمان کلیک میکنید :

تاریخ رو مشخص میکنید و بعد گزینه انتخاب ساعت رو مشخص کنید 

در مرحله اخر صفحه ای که برای شما باز میشه هزینه کل و تاریخ و روزی که رزرو کردید رو مشخص میکنه 

میتونید پرداخت اینترنتی داشته باشید یا پرداخت در محل 

من سعی کردم خیلی جامع در عین حال خلاصه توضیح بدم تصویر: images/smilies/heart.gif

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #6

مارکو جان من گوشیم اپله ، یعنی من نمی تونم این اپ رو داشته باشم ؟

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام