• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

اولین شام برای نامزدم

۱۱-آبان-۱۳۹۷, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #281
RE: اولین شام برای نامزدم
اووووممم فک کنم اولین غذایی که براش درست کنم قورمه سبزی باااااااششهتصویر: images/smilies/sleepy.gifتصویر: images/smilies/sleepy.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، K.L.S ، heven
۱۱-آبان-۱۳۹۷, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #282

خخخخ چه تاپیک با مزه ای 
من اولین بار چاینیز فود درست کرده بودم با سوپ دل مرغ ، بیچاره کرک و پرش ریخته بود فکر میکرد از اونام که آشپزی بلد نیستم همش از این غذاهای شر و ور درست میکنم . ولی دفعه ی بعد لازانیا درست کردم خیلی حال کرد البته دوست بودیم زیاد آشپزی براش رو جدی نمیگرفتم

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، parmin.ab ، K.L.S ، roshanak7367 ، heven
۲۷-آذر-۱۳۹۷, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #283
پلو قیمه درست کردم با کلی استرس با اینکه خونمون اکثر اشپزیا با منه ولی پیش همسر می ترسیدم خرابکاری کنم
وقتی قیمه رو گذاشتم رفتم حمام وقتی اومدم بیرون همسرجان گفت به نظرت فکر نمیکنی زیادی آب ریختی منم با اعتماد به نفس گفتم نه خیر کی گفت بری اصلا در قابلمه رو برداریتصویر: images/smilies/biggrin.gif
خلاصه تو دلم داشتم از استرس میمردم 
ظهر که اماده شد واسش اوردم همش چشمم بهش بود عکس العملش چیه
خلاصه خورد وقتی تموم شد گفت بهترین قیمه ای بود که خوردمتصویر: /images/smilies/new/lub.png

جلسه ی اول خواستگاری 1397/6/7( شب عید غدیر)
بله برون1397/9/6
عقد 1397/9/8
عروسی 1398/4/13(ولادت حضرت معصومه)تصویر: images/smilies/heart.gif
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، K.L.S ، پروانه ابریشم ، "Nabat "
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام