• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

اولین شام برای نامزدم

۱۷-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ صبح
ارسال: #11
RE: اولین شام برای نامزدم
من اولین غذا رو تو دوران دوستی براش درست کردم اونم چون سرما خورده بود سوپ خامه درست کردم خیلی هم خوب شده بود البته چون من مجرد که بودم زیاد اشپزی می کردم.

با عشق زمان فراموش می شود و با زمان هم عشق.
نقل قول
 سپاس شده توسط nadiyaaa ، elina_omidi ، nasibe_603
۱۷-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #12
اولین بار من واسش ماکارونی پختم خیلی شل و ول شده بود خخخخخخخخخخخخخخخخخخ ولی هیچی نگفت ! اولین باری هم که اومده بود خونه مون با کمک مامانم !!! قورمه سبزی درست کردیم و ته چین مرغ که خیلی خوشش اومد
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر ایرونی ، سراب ، elina_omidi ، nasibe_603 ، وفا
۱۷-مهر-۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #13
اولین بار من براش لازانیا درست کردم .شب تولدم بود اومده بود خونمون.خیلی دوست داشت و بهش مزه داد

احساس پرانتزی را دارم

که همه ے اتفاقات خوب

داخل آن اتفاق مے افتد .

آری ؛ خدا را مهمان قلب کوچکم کرده ام ...
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر ایرونی ، سراب ، elina_omidi ، nasibe_603 ، وفا
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۷-مهر-۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ عصر
ارسال: #14
ما با اینکه فامیلیم ولی همسرم دست پخته منو نخورده بود ولی امسال شب تولدم حسابی سنگ تموم گذاشتم
خوراک میگو
رولت ژامبون
فارفاله با پنیر
ته چدلمه قارچ و پنیر
یه غذا دیگه هم بود که الان یادم نمیاد
با یه ژله بستنی توپ واسه دسر و .... کلی خوشش اومدSmile
نقل قول
 سپاس شده توسط س پ ی د ه ، fan2gh ، سراب ، pichak2014 ، وفا
۲۱-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ عصر
ارسال: #15
من اولین بار عدس پلو با مرغ به شیوه خودم پز واسش درستیدم خیلی خوشش اومد همش میگه دست پختت عالیه Smile

امروزم ناهار موند واسش خوراک مرغ درست کردم
کلا زدم تو کار پخت طیور :دی

"سلام!
حال همه‌ی ما خوب است
ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،
که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند
با اين همه عمری اگر باقی بود
طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم
که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و
نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!
نقل قول
 سپاس شده توسط Liliaa ، سراب ، elina_omidi ، وفا
۲۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ عصر
ارسال: #16
اولین غذا رو که مامانم پخت بنده خدا من کاری انجام ندادم Wink
اولین باری که اومد خونمون براش مامانم باقالی پلو با ماهیچه درست کرد کلی بچه ام ذوقید
ولی اولین باری که دست پختمو خورد HuhHuh
رفته بودیم هفته پیش عید قربان شمال که خانوادش همشون برگشتن شب اخری منو مامانش و همسری تنها بودیم منم دست پنجه سوزوندم و Happy
براش کشک بادمجان پختم 3 (12)3 (12)3 (12)

سفارش غذا و دسر پذیرفته میشه.
.
خدایا شکرت 18 مهـــــــر همه چی عالییییییییییییییییی عالییی
آرایشگاه گل ارا محشر بود یک یک بود
تالار ارمادا عالی بود
لباس عروسمم بینظیر بود همه خوششون اومده بود
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، وفا
۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #17
غذا زیاد براش پختم اما امشب اولین کشک بادمجونیه که دارم براش می پخم اینم عکساش تا حالا
[تصویر: اولین شام برای نامزدم]

سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط ترمه بانو ، sefid barfy ، ida ، سراب ، *آوا* ، وفا ، ملیکه ملکیان
۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #18
اولین باری که برای نامزدم غذا پختم دو سال پیش تو خونه دانشجوییم بودBig Grin یادش بخیر، 3-2 ماه بعد از نامزدیمون شام دعوتش کردم، واسش جوجه کباب پختم و لوبیا پخته که خیلی دوست داره Big Grin بهش گفته بودم شام جوجه کباب داریم، اونم پاشد با کراوات اومد Big Grin خداییش به نسبت توانایی و امکانات ناچیز اون زمانم براش سننننگ تموم گذاشته بودم Smile اون صندلی صورتی پفه هم خیلی خوب بود، دوتایی می نشستیم روش تلوزیون میدیدم Big Grin
[تصویر: اولین شام برای نامزدم]

هزار دشمنم ار ميكنند قصد هلاك                    گرم تو دوستى از دشمنان ندارم باك
نقل قول
 سپاس شده توسط nana14 ، Delnaz ، مانا26 ، MAAH ، mehrnoosh khanomi ، Liliaa ، TOOSHKA ، ida ، mary1365 ، *Yeganeh* ، marii ، عکاسباشی ، *Panah* ، سراب ، *آوا* ، لیلآ ، sadsadsad ، مریم86 ، pichak2014 ، وفا ، ملیکه ملکیان
۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آذر-۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ عصر توسط Banooye bahar.)
ارسال: #19
منم اولین غذایی که برای همسری درست کردم توی دوران عقدمون بود ماکارونی بود که البته با هم درست کردیم.
ولی دومین باروقتی مامانم اینا رفته بودن مسافرت براش خورشت بادمجون درست کردم که همسری سرماخورده بودیعنی من یه همچین همسربافکریم3 (12) تازه زیادطفلی بادمجونم دوست نداره حالااز همه جالبتر اینکه من خودم شام نمی خورم و اصلا نفهمیدم که وحشتناک شورشده ولی عزیزم همش با اون حال مریضش می خورد میگفت وای چقدر خوشمزه است وکلی خورداما بعد که مامان اینا فرداش برگشتن وخوردن تازه گفتن چه دسته گلی به آب دادم3 (12)3 (12)3 (12).
ولی توی این 1/5 سال دوران عقدچندبارم براش املت پزوندم که خیلی دوست داشته وتعریفش پیش همه فامیل همسر شده.

دل آدم چه گرم می شود گاهی ساده...
به یک دلداری کوتاه...
به یک "تکان سر...یعنی...تو را می فهمم...
به یک گوش دادن خالی...بدون داوری!
به یک همراهی شدن کوچک...
به حتی یک همراهی کردن ممتد آرام...
به یک پرسش :روزگارت چگونه است؟
به شنیدن یک "من کنارت هستم "...
به یک هدیه ی بی مناسبت...
به یک" دوستت دارم "بی دلیل...Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، وفا
۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ عصر
ارسال: #20
منم اولین غذایی که واسش درستکردم تو دوستیمون بود.ماکارونی درستکردم واسش البته تقریبا با کمک هم.(گذاشتم اونم یه کاری انجام بده ذوق کنه.خخخخخخ)اخه عااااااااشق ماکارونیه.یادش بخیر.خونه خودشون.عجب ته دیگیم شدااااا.Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام