• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

اولین شام برای نامزدم

۲۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-خرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ عصر توسط سمیرا جوون.)
ارسال: #1
اولین شام برای نامزدم
برای اولین بار که نامزدم میاد خونمون شام چی درست کنم؟ خواهش میکنم کمکم کنید 5 شنبه برای اولین بار نامزدم میخواد بیاد خونمون منم نمیدونم چیکار کنم چی درست کنم البته آشپزیمم زیاد خوب نیست
میشه لطفا راهنماییم کنید...........
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #2
RE: اولین شام برای نامزدم
من اولین آشپزی که برای همسری کردم ماکارونی بود تو خونه مشترکمون

1391/06/23Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط tarlan 66 ، سراب ، elina_omidi ، nasibe_603 ، آرامش دریا ، وفا ، Royaiy
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ صبح
ارسال: #3
من که اولین شامو پیتزا درست کردم :دی خونه ما بود همه هم بودیم.انقدر جلو مامان بابا تعریف کرد خجل شدمممم!خخخخخ
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، elina_omidi ، nasibe_603 ، آرامش دریا ، وفا ، mahya.r ، ملیکه ملکیان ، Royaiy
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #4
من اولین بار که بی کمک غذا درستیدم تو خونه خودمون بود قیمه بادمجون که خیلی هم میدوسته
ولی ی کوچولو ربش زیاد شد بازم کلی کیف کرد چون اولین بار بود

ی دختر دارم شاه نداره
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، elina_omidi ، nasibe_603 ، آرامش دریا ، وفا ، mahya.r ، Royaiy
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ عصر
ارسال: #5
هروقت میاد خونمون من غذا میدرستم.چون من خانم خونه ام.اولین غذا قورمه سبزی بود که کلی حال کرده بود.

من و پسملی 38 هفتست که با همیم
دوست دارم عزیز دلم
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، elina_omidi ، nasibe_603 ، آرامش دریا ، وفا ، mahya.r ، Royaiy
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ عصر
ارسال: #6
من اولین بار کوکو سبزی درست کردم
البته تو دانشگاه و دوران دوستی

من و پسته خانوم 37هفته است که باهمیم
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، elina_omidi ، nasibe_603 ، آرامش دریا ، Royaiy
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #7
من برای بار اول براش ماکارونی درست کردم محشر شده بود خودمم باورم نشد دسپخت خودم بوده ! شانسی خوب از آب دراومد Big Grin
تو دوران دوستی و خونه دانشجویی

خدایا شکرت منم مامان شدمAngel
یه تیکه از بهشت تو دلمه
خدایا به حق امام رضا صحیح و سالم بیاد بغلم
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، elina_omidi ، nasibe_603 ، آرامش دریا ، mahya.r ، ملیکه ملکیان
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مهر-۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ عصر توسط Jocker_Girl.)
ارسال: #8
ما ازدواج کردیم ولی تو دوران نومزدینگ اولین بار براش خورش خلال (کرمانشاهی) + شامی (ی ِ نوع کتلت کردا) درستیدم Blush

خدایا شکرت ؛
هرچی بگم شکرت کمه Heart
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
خدایا شکرت ؛
بالاخره با عشقم هم خونه شدیم .
12 اردیبهشت 92 ----> روز ِ عـــــروسی ِ مـا
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
خدایا باز هم هوامونو داشتی ؛
هزاران مرتبه شکرت برای گل پسری که بهمون هدیه دادی .
نقل قول
 سپاس شده توسط فرانک خانم ، سراب ، elina_omidi ، pari-sa ، nasibe_603 ، وفا
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #9

اولین غذا تو دوران دوستی بود؛

30 مرداد 87!

البته غذا درست نکردم؛ کباب کوبیده شب مونده تو یخچالشونو گرم کردم؛ عالی شد خخخخ

لباس عــــروس ماهیمو اجاره مدم

لینکوکپی کنین اون بالا

nowaroos.com/Thread-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3--5536?pid=6463270#pid6463270
نقل قول
 سپاس شده توسط zahrali ، سراب ، elina_omidi ، nasibe_603 ، Tati Beauty ، zahra_bannooo ، mahya.r ، ملیکه ملکیان
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مهر-۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ عصر توسط Aisa.)
ارسال: #10
من آشپزی بلد نبودم و تو این یه هفته‌ای که اومدیم زیر یه سقف شروع به آشپزی کردم، برا همین سابقه‌ی آشپزی تو دوران نامزدی و عقد رو ندارم
ولی بعد از عروسی اولین غذایی که پختم لازانیا بود که شوشوم عااااااااااااااااشقشه و خیلی هم خوشمزه شد

آهان... نه... الان یادم افتاد که اولین بار اون موقع بود که واسه اولین سالگرد عقدمون شامی درست کردم (به سفارش خودش)

♥♡♥♡♥ دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد... ♥♡♥♡♥
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، elina_omidi ، Sabi72 ، Tati Beauty ، وفا ، mahya.r ، heven
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام