• باغ vp
  • تقی زاده

اهمیت گارانتی لوازم خانگی

۲۰-دي-۱۳۹۴, ۱۱:۳۹ عصر
ارسال: #31
RE: اهمیت گارانتی لوازم خانگی
سلام
دوستان موقع خرید جنس حتما به این دقت کنین که گارانتیش از زمان تولیده یا از زمان خرید
چون بعضی فروشنده ها با اطمینان میگن اینو ببر 18 ماه گارانتی داره بعد که میاری خونه میبینی رو کارت گارانتیش نوشته از تاریخ تولید 18 ماهه که متوجه میشی اون 18 ماه خیلی وقته تموم شده
گول فروشنده هارو نخورین اینجور مواقعی میگن که ربطی به تاریخ تولید نداره من تاریخ خرید برات میزنم اما عملا اون گارانتی دیگه به هیچ دردی نمیخوره
حتما حتما مطمئن بشین که شروع گارانتی از کیه: از تاریخ تولید؟ از تاریخ خرید؟ یا از تاریخ نصب؟

مشاوره، نگارش و ویرایش تخصصی پروپوزال و پایان نامه های روانشناسی و مشاوره و تحلیل داده های آماری با spss پذیرفته میشود.
نقل قول
۱-بهمن-۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #32
(۱-بهمن-۱۳۹۴ ۰۷:۴۰ عصر)Mahsaye ali نوشته است:  خودم که هنوز خونه ی خودم نرفتم ان شا الله که مشکلی هم پیش نمیاد اما خونه ی پدرم خیلی پیش اومده وسیله گرفتن گارانتی هم داشته مثلا تی وی که سامسونگ هم بود اما هیچ کاری واسشون از پیش نبرد,فقط هزینه اضافی بود,کلی هم خرج شد و تعمیرگاه رفت,چون وقتی برای گارانتیش مراجعه میشه دلیلای مختلف میارن که مشکل از طرز استفاده و نوسنات و هزار دلیل دیگه هست که شامل گارانتی نمیشه.من دوستایی دارم که بدونه گارانتی خرید کردن یا گارانتسشون واسه شرکت های اصلی نبوده و مشکلی هم نداشتن,بعدشم این گارانتی که میگن مگه ماله چند وقته؟چند ساله اول هست نهایتا ۲ سال که اونم باسلیقه باشیم که پیش نمیاد مگر اینکع چندسالی بگزره و عمره مفید خودشو کرده باشه وسیله ..

بچه ها من اصفهانم امروز رفتم بازار 1فروشنده میگفت یخچال سامسونگ اصل کره دارم بدون گارانتی 5200ت که میتونی خودت 50ت بدی و1گارانتی براش بخری وهمون یخچال با قطعات کره ولی مونتاژ ایران دارم با گارانتی 6ت ولی میگفت گارانتی توی ایران به درد نمیخوره بنظرتون چیکارکنم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط admin3
۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #33
(۱-بهمن-۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ عصر)Mahsaye ali نوشته است:  این گارانتی هایی که گفته گارانتیه اصلی نیست مثلا سام سرویش باشه اما یک تا ۱/۵ سال گارانتی میکنن شرکتای دیگه و خدمات میدن من از بانه آورم گارانتی گرفتم خودم ولی واسه شما که میگی آخه فرق گارانتی و بدون گارانتیش ۸۰۰ هست,رو بدنش حک شده
made in kore
هم موتور هم شناسه داخله یخچال.موتور که چون ورقه جلوشه نمیشه دید.
حواستون باشه یخچالای نمایشگاهی رو بهتون ندن با قیمت پایینتر حداد یک میلیون تا ۸۰۰ تومان.بعضی مغازه ها غیر از نماینگی میزارن واسه فروش.

این یخچالی که میگین سایدش بود دیگه,مدل HM24؟؟۲۵ فوت؟؟

نه یخچال دوقلو سامسونگ بود گفت داخل یخچالم زده made in koreولی اونایی که مونتاژ ایرانه زده made by kore.از کجا باید بفهمم جشنواره ای یانیست؟گارانتی هم ازاینایی که گفت یکیش کارا بود گفت بدون گارانتی بخر وبعد 1گارانتی کارا بگیری ارزون تر در میاد برات
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #34
(۲-بهمن-۱۳۹۴ ۰۳:۴۰ عصر)Mahsaye ali نوشته است:  یخچالای نمایشگاهی اکثرا یه مشکلی دارن رو بدنه,یا هوم بارشون یا مشکلای دیگه که باید دقت کنید همه جاشو بررسی کنین,جاهای دیگه هم قیمت بگیرید ,مخصوصا از نمتیندگی,و ببینید دقیق اسمش همونه که تو ایران مونتاژ میشه یا نه ابعاد و لیترشو مقایسه کنی,من خودم با تفاوته ۲ تومن از بانه گرفتم که خب گارانتیش ۷۰ شد,ببینید ارزششو داره ۸۰۰ تومن یا نه,جاهای دیگه حتما اون مدل رو برید ببینید,هم از قیمت هم مسایله دیگه مقایسه کنید که به اسم اون جنس دیگه ندن بهتون,حالا باز اگه دوستایدیگه اطلاعاتی دارن ازشون بپرسید که انشالله انتخابه خوبی داشته باشید,حتما از فروشنده بپرسید که به چه دلیل گارانتی نداره.New1

ببخشید ولی هوم بار چیه؟
نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #35
بچه ها با این تفاسیر, الان بخوام بوش بگیرم با چه گارانتی ای بگیرم بهتره؟
اصلا گارانتیش به درد میخوره؟؟

خدایا
میدونم برامون بهترین ها رو میخوای
همیشه هوامونو داشته باش
توکل بر تو Angel
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۶, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #36
(۲۶-خرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ عصر)'Parissa' نوشته است:  و میشه بگید دلیل این همه اختلاف قیمت آخه چیه??
غذاساز فیلیپس, گارانتی دار و بی گارانتی, خیلی تفاوت قیمت دارن!
و آیا گارانتی نداشتن, میتونه دلیل تقلبی بودن کالا باشه??
تو رو خدا اگه اطلاعات دارید, بگید!Huh

جنس با گارانتی عموما از طریق گمرک وارد میشه و هزینه سنگین گمرک رو میخوره. بعد هزینه گارانتی هم میخوره که حداقل شما 15 درصد حساب کن. بعد هزینه مالیات رو هم از مشتری میگیرن. پس تفاوت قیمت زیاد میشه
جنس بدون گارانتی یعنی جنس بی پشتوانه. یعنی نبود جوابگویی. پس میتونه دلیلی بر فیک بودن جنس باشه

نقل قول
۶-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #37
سلام
کسی ظرفشویی بوش با گارانتی کاراسرویس خریده؟ خیلی عجله دارم لطفا اگه اطلاعاتی دارید بگین بهم
نقل قول
۶-تير-۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #38

سلام نازگل جوووون و بقیه دوستان

اگه ممکنه منو سریع راهنمایی کنی ممنون میشم
من میخوام از آنتیک کالا گوشتکوب برقی بوش رو بخرم
قیمتش شده 830 ت گفت گارانتی ویستا و پویا پارت داره ( که اصلی و معتبر تره )
به نظرت چکار کنم ؟؟؟
بگیرم ؟؟؟؟

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
۷-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #39

(۶-تير-۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ عصر)'hadis sh' نوشته است:  سلام نازگل جوووون و بقیه دوستان

اگه ممکنه منو سریع راهنمایی کنی ممنون میشم
من میخوام از آنتیک کالا گوشتکوب برقی بوش رو بخرم
قیمتش شده 830 ت گفت گارانتی ویستا و پویا پارت داره ( که اصلی و معتبر تره )
به نظرتون چکار کنم ؟؟؟
بگیرم ؟؟؟؟گارانتی ویستا و پویا پارت ؟

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام