• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

اهمیت گارانتی لوازم خانگی

۱۲-تير-۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #21
RE: اهمیت گارانتی لوازم خانگی
ال جی فقط گدیران معتبره
من چندتا مدل مایکرو تو نت دیدم رفتم از بازار خرید/گفت اینا شرکتی نیست.....
گفتم یعنی چی
گفت گلدیران ضمانت نمیکنه
مراقب خرید اینترنتی باشید

به زودی عشق واقعی و ابدی وارد زندگیم میشه...
"طبق قانون جذب"
نقل قول
۱۲-تير-۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #22
دوستان این برچسبهاى شبنم قابل اعتمادن؟ من یه جارو برقى بوش خریدم ROXX'X بعد کد شبنمشو فرستادم, نوشت آبمیوه گیرى بوش. الان یعنى چى؟ البته موقع خرید جارو رو امتحان کردم هیچ مشکلى نداشت....
نقل قول
۵-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ صبح
ارسال: #23
سلام دوستان گلم
به نظر من گارانتی تو ایران خیلی کارایی نداره خیلی از شرکت ها جوابگو نیستند، من از دو سه تا از دوستان که خودشون تو کار لوازم برقی هستند پرسیدم گفتند فقط هزینه اضافی هستش گارانتی تو ایران بیشتر نوسانات برق رو شامل میشه که گفتند اگر برای وسایل یه محافظ بزارید ایشالا مشکلی پیش نمیاد و می گفتن خیلی ها هستند که وسایل بی گارانتی دارند و مشکلی هم ندارند Rolleyes

من شدم عروس 23 شهریور
میشه واسم دعا کنید تو این وقت کمی که دارم به همه کارام برسم Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط معصومه ، faam ، M@hsa1370
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۵-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ عصر
ارسال: #24
(۲۷-خرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ عصر)faam نوشته است:  کسی واقعا تجربه مراجعه به گارانتی نداره؟ خوب چکاریه با گارانتی بخریم پس؟ Big Grin
دوستان تجربه ای دارید بگید لطفاااا Sad

عزیزم من سال 85لب تاب دل خریدم 1600یا 1800اخرین مدل دل بود اون موقع ولی بلد نبودیم و با گارانتی اصلیش نخریدم طرف گفت گارانتی داره ماهم خوشحال شدیم یه ماه نگذشت که صفحه اش میپرید بعد که بردم شرکت یه جاشو دس زدن خوب شد تا 6-7ماه دوباره خراب شد باورتون نمیشه بردم شرکت هر روز به یه بهانه ای میپیچوندنم تا اینکه کارت گارانتیش تموم شد بعدم گفتن گارانتی نداره
من خیلی دعوا افتادم ولی چاره ای نداشتم چون قانونم به تاریخ رو کارت نگاه میکنه نه کی خراب شده
بعدش فکر میکردم گارانتی الکیه یه گوشی سونی پارسال خریدم بی گارانتی بعد 2-3هفته خراب شد
به نظر من اگه میخواید با گارانتی بخرید با گارانتی اصلی بخرید
و وسایل بدون گارانتی و باا گارانتی متفرقه امکانش هست تقلبی باشه

خدایا خیلی دوستت دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط معصومه ، Raha.p ، faam
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۱۲ عصر
ارسال: #25
بچه ها آدم یه چیز خیلی ساده رو هم نباید مخصوصا تو لوام برقی بدون گارانتی بخره پارسال کولر مامانم اینا سوخت برادرم رفت یه عالم هزینه کرد بهترینش رو گرفت که گارانتیش جوری بود که اگر تا 2سال هر بلایی سرش بیاد یه نو بهمون میدن اما پسرخالم اینا نمیدونم بدون گارانتی بود چی بود که سوخت مجبور شدن یکی دیگه بخرن.

یاد تو هر تنگ غروب تو قلب من میکوبهHeart
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ عصر
ارسال: #26
بچه ها سرخ کن بدون روغن فیلیپس بی گارانتی نصف قیمته با گارانتیش هست. کسی از گارانتی ش تجربه داره؟؟ مارک فیلیپس. لطفا راهنمایی کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط Parissa
۱۳-آذر-۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #27
کسی میدونه گارانتی اصلی زیمنس چیه؟
نقل قول
۱۳-آذر-۱۳۹۳, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #28
(۱۲-تير-۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ عصر)Farnoosh22 نوشته است:  دوستان این برچسبهاى شبنم قابل اعتمادن؟ من یه جارو برقى بوش خریدم ROXX'X بعد کد شبنمشو فرستادم, نوشت آبمیوه گیرى بوش. الان یعنى چى؟ البته موقع خرید جارو رو امتحان کردم هیچ مشکلى نداشت....

نه بعضیاشون تقلبی هستن
تو بازار میفروشن اصلا برچسباشو!
ولی در هر حال فرقی نداره همشو یه جا میزنه! چین Big Grin

هر چیز که در جستن آنی ، آنی..
نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۴, ۰۹:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-دي-۱۳۹۴ ۱۰:۲۹ عصر توسط رها۱۲۱.)
ارسال: #29
سلام
کسی دقیق فرق بین گارانتی کارا گستر و سیهاوی رو در مورد محصولات بوش میدونه؟
جالبه کاراگستر حتی سایت هم نداره!!!

دوستان خیلی مراقب باشید بازار پر شده از هولوگرام و کدهای تقلبی
نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۴, ۱۰:۰۳ عصر
ارسال: #30
(۷-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ عصر)زkhanum gol نوشته است:  بچه ها سرخ کن بدون روغن فیلیپس بی گارانتی نصف قیمته با گارانتیش هست. کسی از گارانتی ش تجربه داره؟؟ مارک فیلیپس. لطفا راهنمایی کنید

از کجا ببخشید گرفتی دقیقا که نصف قیمت بوده ؟

من شخصا اعتقادی به گارانتی ندارم - خیری هم ندیدم

یادداشت مدیریت : امضای شما به دلیل تبلیغات به تعلیق در آمد
نقل قول
 سپاس شده توسط M@hsa1370
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام