• نسیم عقیلی
  • مرضیه محمدی

اهمیت گارانتی لوازم خانگی

۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-خرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ صبح توسط معصومه.)
ارسال: #11
RE: اهمیت گارانتی لوازم خانگی
به نظر منم گارانتی تو ایران بی معنیه! چون شرایطی رو که در کارت گارانتی برای یک وسیله لحاظ میکنن جوری هست که اصلاً نمیشه از اون گارانتی استفاده کرد . اصلاً چرا نباید در ایران به جای گارانتی ، وارانتی باشه!؟
خارجیا دارن از وارانتی استفاده میکنن اما ما تو ایران یه کارت میدن دستمون میگن بفرمایید اینم گارانتی . خیلی هم بابت این کارت پول میگیرن! آخرشم هیچی! درست مثل این میمونه که داریم پولمون رو میریزیم تو جوی آب! البته اینم بگم نمیشه همه شرکتهای گارانتی کننده رو زیر سوال برد ، نه! برخی از شرکتها شاید باشن که خوب حمایت کنن مصرف کننده ها رو اما تعداشون شاید انگشت شمار باشه!
راستش من برای ظرفشویی و لباسشویی بوش دو روز پیش رفتم بازار . از خیلی از فروشگاهها هم قیمت گرفتم با گارانتی سیهاوی و کارا و پرشیا و کارا گستر! سیهاوی نسبت به گارانتی شرکتهای دیگه 300 الی 400 تومن برای هر جنس بیشتر بود! از هر فروشنده ای میپرسیدم این اختلاف قیمت بابت گارانتی چیه؟ که همه میگفتن : سیهاوی کلی داره تبلیغات میکنه و مسلمه که این پول باید از جایی در بیاد و اونم از خریدار میگیره!!!
منم در نهایت با گارانتی یه شرکت دیگه وسایلامو گرفتم . حالا خوب یا بدش رو خدا میدونه . اما خودم راضیم از این کارم

استارت رژیم 94/12/01
وزن اولیه : 104 کیلوگرم
وزن فعلی : 78.400 کیلوگرم
هدف بعدی : 77 کیلوگرم
قد : 164 سانت
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، satinik ، فندق
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #12
کسی واقعا تجربه مراجعه به گارانتی نداره؟ خوب چکاریه با گارانتی بخریم پس؟ Big Grin
دوستان تجربه ای دارید بگید لطفاااا Sad
نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۲۹ عصر
ارسال: #13
به نظر من گارانتی زیاد مهم نیس بیشتر خدمات پس از فروشه که مهمه !
مثلا مامانم شونصدسال پیش 1-2-3 مولینکس خریده بود حدود یکسالی میشد که استفاده نمیکرد چونکه آبجیم ما نبودیم باهاش کار کرد بعدشم مث اینکه تیغه اش رو میندازه قاطی آشغالا Huh
حدود یک ماه پیش از نازگل جون شماره خدماتشو گرفتم زنگیدم گفت دارن ،هزینه تیغه اش و قفل بالای تیغه اش که شکسته بود 6 تومن شد !!عالی بود خیلی راضی ایم از خدماتشون
ولی کنوود الان چندوقته دنبال دوقطعه غذاسازشه ولی هربار زنگ میزنیم به خدماتش میگه یه ماه دیگه ! Huh

چون از گارانتی تجربه نداشتم یه خاطره براتون تعریف کردم 3 (12)

من خدا رو توی تک تک لحظه هام دارمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط معصومه ، فندق
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲۸-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ صبح
ارسال: #14
به نظر من قطعات رو تا موقعی گارانتی می کنن که هیچ بلایی سرش نیاد ولی یه موردی که پسش اومده برادر من چند ماه پیش یه ساید ال جی خریده بود که بعد از نصب متوجه شدن که از ابریزش آب نمیاد به نمایندگی که زنگ زدن اومدن بازدید کردن و گفتن باید درش عوض شه ولی هنوز نیومدن عوض کنن.
نقل قول
 سپاس شده توسط معصومه
۲۸-خرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ عصر
ارسال: #15
من مامانم ماشین ظرفشویی ال جی خرید در نمکش شل بود بعد از نمایندگی اومدن خوده اقاهه به ما گفت که درخواست تعمیر نکنید چون دوباره خراب میشه گفت از من نشنیده بگیرید ولی به نمایندگی بگید میخام ماشین ظرفشویی عوض بشه و انصافن خودشو اومدن ماشین و بردن یه دونه جدید اوردن که خیلی ام از اولی بهتر بودش و ما بسییییییییییییار از خدمات پس از فروش ال جی راضی هستیمTounge

هنوزم پای تو گیرم هنوزم رو تو حساسم یه کاری با دلم کردی که هیچکی رو نمیشناسم
نقل قول
 سپاس شده توسط معصومه ، faam ، heminu ، فندق ، مرضیه هستم
۲۹-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ صبح
ارسال: #16
همین گارانتی سیهاوی .. کلی پول میگیره وقتی زنگ میزنی یک دختر بی ادب گوشی رو برمیداره تو هم براش توضیح میدی اونم میگه مثلا3٠٠ تومن هزینه داره میخواهین بقرستم تو میگی پس گارانتی چی اون سریع میگه شامل گارانتی نمیشه!!!!! اینکه چی شامل میشه رو هنوز کسی نفهمیده!!! خوب اگه قراره پول بدیم بدون گارانتی بخریم بعدا پول هم میدیم

6 مهر
تموم شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط faam ، معصومه ، aida_kma ، heminu ، فندق
۱۰-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-تير-۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ عصر توسط susu.)
ارسال: #17
اگر مارک معروف باشه هرگز نیاز به گارانتی نداره به این دلیل که ..... آها این دلیله مهمه به این دلیل که در ایران گارانتی مفهومی نداره و از مشتری سو استفاده میشه مادر من ظرفشویی ایندزیت گرفت خراب شد بعد 2 هفته زنگ زدیم نمایندگی مثلا گارانتی داشت طرف اومد با کلی ناز و عشوه بعد یک کارایی کرد ماه بعد دوباره خراب شد این دفعه گفت یعنی چی خانوم مگه نمیگی ماه پیش اومدیم باز چکارش کردین !!!!!!!!!!!!!!! اینقدر خندیدم مامانم گفت ما چکارش کردیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟خلاصه دفعه بعد که اومد گفت دیگه نمیایم !!!!!!!بفرما اینم گارانتی در ایران
در مورد ال جی بله قبول دارم انصافا ال جی عالیه چون خودم وسایل جهاز خودم رو ال جی خریدم 100 بار اینا زنگ زدن که خانوم اینایی که اومدن برخوردشون چطور بود لباس فرم داشتن ؟چکار کردن چکار نکردن ؟شما راضی بودین ؟ گارانتی فقط ال جی بقیه با عرض ادب کشک و دوغ
ههه آقاهه ایندیزیت میگه باز چکارش کردین ؟؟؟خخخخخخخ3 (12)3 (12) داداشم گفت هیچی یک دست کاراته زدیم دست و پاش شکست تو بازی 3 (12)3 (12)

Heart خدایا کمک کن مشکلات تموم بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط heminu ، فندق ، معصومه
۱۱-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #18
سلام خانومای گل...
درسته که تو ایران خدمات پس از فروش، به خاطر تحریم ها مشکل داره، ولی خوب بعضی از شرکت ها هستند، که خدمات درست و حسابی هم ارائه میدن، مثل ال جی که بعضی ها بش اشاره کردن، ولی خوب من شخصا با محصولات کره ای مشکل دارم...کلا به نظرم محصولاتشون مثل خودشون ظریف و بی دوام هستند.Wink
مامانم از خدمات شرکت یاس طلایی، خیلی راضی بود.میگف بعد از اینکه برای تعمیر ماشین لباسشویی اومده بودن، از طرف شرکت زنگ زدن، که سرویس کاره لباس فرم داشته، ازش راضی بودین یا نه...تازه سرویس کاره جوراباشم بو نمی داده که هیچ، ادکلن خیلی خارجی هم زده بودهSmileNew2
اینم آدرس سایتشونه که اتفاقا واسه گارانتی یک مطلبم گذاشته آنچه باید در مورد گارانتی کالای خود بدانید!
نقل قول
۱۱-تير-۱۳۹۳, ۰۷:۰۶ عصر
ارسال: #19
این دوستانی که از گارانتی محصولات ال جی راضی بودن گارانتیشون اسمش چی بوده؟
ال جی فقط 1 گارانتی نداره که

افسانه هارا رها کن!
دوری و دوستی کدام است؟؟
فاصله هایند که عشق را میبلعند....
من اگر نباشم...!
دیگری جایم را پر میکند....
به همین سادگی!!
نقل قول
۱۱-تير-۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #20
منظور بچه ها گلدیران هست gemini
نقل قول
 سپاس شده توسط gemini ، معصومه
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام