• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

انواع پوشاک که توسط خودمون دوخته شده

۲۹-تير-۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #21
RE: انواع پوشاک که توسط خودمون دوخته شده
سلام دوستان عزیز

اینم تاپ که خودم دوختم و با سنگ اتویی تزیینش کردم

[تصویر: انواع پوشاک که توسط خودمون دوخته شده ]

Heart روزی کسی را پیدا خواهید کرد که گذشته تان برایش اهمیتی ندارد چون میخواهد" آینده تان" باشد.

"آذین"
نقل قول
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، nirvana r ، saraOnavid ، m.vadi ، مرمر ، فندق ، مامان دو تا نی نی ، fatemeh64 ، س.م ، Beh.Naz ، samira mz ، green ، sahel58 ، mohadeseh71 ، " باران " ، sabina ، sogand20 ، ترنم بهاری ، ay naz ، سوسن 66 ، آرتمیس ، دریا73 ، فرزاااانه ، اریکا ، شاه صنم جون ، asal2012 ، *آوا* ، farnoush ، shokoufe_67 ، zahra.y ، hanah70 ، ندای آسمانی ، hiva73 ، mahboob21 ، Maryam290
۱۲-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ صبح
ارسال: #22

اینم بلیز شلوار پسرم رو شلوارش باب اسفنجی کشیدم رو بلیزش پاتریک و پشته لباسشم لبخنده باب اسفنجیه

تازه شوهرم یادم داد خودم فتو شاپ کردم Smile

تحمل نداره نباشی ...
دلی که تو تنها خداشی ...
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس شیرازی ، تپلو ، مامان دو تا نی نی ، " باران " ، nirvana r ، maryamgol ، sogand20 ، اریکا ، ترنم بهاری ، خوشگل خانم ، ay naz ، saraOnavid ، baharak7 ، narcissus88 ، piyaje2 ، ستاره زهره ، mohadeseh71 ، رعناخانوم ، فاطمه بانو ، mary_jingelbert ، salvia_sweet ، hkhnasab ، سوسن 66 ، س.م ، مرمر ، morvaryd ، sombol ، لیلیان ابی ، آرتمیس ، دریا73 ، فرزاااانه ، asal2012 ، چشم عسلی ، دختر برفی ، *آوا* ، kiana1390 ، happy girl ، elooo ، nazi68 ، gole sorkh ، *z.a.h.r.a* ، farnoush ، zahra.y ، hanah70 ، ندای آسمانی ، زمرد_شوشو ، hiva73 ، hengamehh ، mahboob21 ، علیرضا و سعیده ، ضحی جو و و و ن ، almam ، Maryam290
۱۲-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #23
[تصویر: انواع پوشاک که توسط خودمون دوخته شده ]اینم ی لباس کوچولو واسه دخترکوچولوم البته زمستون پارسال دوختم

برای سلامتی همه نی نی هامون صلوات.............
نقل قول
 سپاس شده توسط تپلو ، maryamgol ، sogand20 ، ترنم بهاری ، خوشگل خانم ، ay naz ، " باران " ، nirvana r ، س.م ، مرمر ، sahel58 ، sombol ، نوعروس92 ، آرتمیس ، فرزاااانه ، *آوا* ، Khanom Tala ، nazi68 ، farnoush ، zahra.y ، hanah70 ، parmisam ، hiva73 ، mahboob21 ، almam
  • گروه ژ
  • خرید اقساطی
۱۳-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ صبح توسط sogand20.)
ارسال: #24
این لباس رو برای دختر برادر شوهرم دوختم

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن.

"کوروش بزرگ"
نقل قول
 سپاس شده توسط اریکا ، ترنم بهاری ، خوشگل خانم ، ay naz ، " باران " ، یگانه** ، تپلو ، sahel58 ، ستاره زهره ، nirvana r ، afsan ، سوسن 66 ، س.م ، مرمر ، sombol ، Beh.Naz ، آرتمیس ، دریا73 ، عروسکی ، *آوا* ، تارا جان ، Khanom Tala ، nazi68 ، نهالک ، hannane ، farnoush ، zahra.y ، firegirl ، VOROOJACK ، فیونا2 ، hiva73 ، mahboob21 ، Maryam290
۱۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ عصر توسط گوله برف.)
ارسال: #25
اینارو من دوختم برای خودم خواهرم خوشش اومد دادم به اون
نقل قول
 سپاس شده توسط مهگون ، تپلو ، sahel58 ، سوسن 66 ، س.م ، مرمر ، sombol ، خوشگل خانم ، nirvana r ، آرتمیس ، *آوا* ، fatima.s ، *z.a.h.r.a* ، farnoush ، مهرانه ، zahra.y ، hanah70 ، s0s0 ، hiva73 ، mahboob21 ، *pranses* ، almam
۲۰-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ صبح
ارسال: #26
اینو برای مشتری دوختم 25 تومنCrying
هنوزم دارم غصه میخورم که چرا خام مشتری شدم و انقدر ارزون گفتمCrying

[تصویر: انواع پوشاک که توسط خودمون دوخته شده ]" alt="تصویر: [تصویر: انواع پوشاک که توسط خودمون دوخته شده ]" title="تصویر: [تصویر: انواع پوشاک که توسط خودمون دوخته شده ]" />

آیا میدانستید تعداد زوج یا فرد بودن آدمهای کره ی زمین به من بستگی داره؟3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط miss star ، سوسن 66 ، مامان دو تا نی نی ، green ، fatemeh64 ، س.م ، تپلو ، مرمر ، ay naz ، sogand20 ، sahel58 ، zi zi ، mohadeseh71 ، sombol ، خوشگل خانم ، سيما ، nirvana r ، Beh.Naz ، baharak7 ، آرتمیس ، فرزاااانه ، پوپک68 ، شیم شیم ، biti ، اریکا ، homa banoo ، asal2012 ، jupiter ، چشم عسلی ، mehrnazi ، *آوا* ، kiana1390 ، Amitis6 ، fatima.s ، پرینـاز ، دختر اسفند. ، دریا73 ، *z.a.h.r.a* ، farnoush ، shokoufe_67 ، zahra.y ، parmisam ، ندای آسمانی ، s0s0 ، hiva73 ، lovely princess ، leydi ، fatima0941 ، ضحی جو و و و ن ، deldar00 ، almam
۲۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #27

لباس عروسی خواهرم که خودم دوختم، فروردین 89، عکسای بیشتر رو اینجا گذاشتم.
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%85%D8...pid2175172

تنها یک نیروست که قدرت واقعی دارد
و آن نیروی محبت است.
آدمی که عشق می ورزد، دنبال قدرت نمی رود
او خود صاحب قدرت است. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط مرمر ، nazgol22 ، ay naz ، samara ، گوله برف ، sogand20 ، sahel58 ، zi zi ، maryamgol ، sombol ، خوشگل خانم ، green ، سپیناز ، nirvana-ra ، س.م ، samira mz ، آرتمیس ، مهستا ، آیسن ، فرزاااانه ، پوپک68 ، شاه صنم جون ، asal2012 ، *آوا* ، neda khanom ، raha4171 ، تارا جان ، mina jon ، شادی.خ ، parastoO 66 ، farnoush ، مهرانه ، zahra.y ، firegirl ، parmisam ، زمرد_شوشو ، soudi ، hiva73 ، hengamehh ، mahboob21 ، *pranses*
۲۳-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #28
اینم کیف خوشگل من

نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi ، mohadeseh71 ، maryamgol ، sombol ، green ، nirvana r ، nirvana-ra ، فندق ، *FaRzAnEh* ، sahbaj ، س.م ، manoamin ، آرتمیس ، فریبا92 ، باران1994 ، mamaneshina ، melody68 ، خوشگل خانم ، چشم عسلی ، *آوا* ، parisa.sh ، elooo ، samira mz ، farnoush ، zahra.y ، فرناز93 ، dokhtar.bandari ، elm ، hiva73 ، mahboob21
۲۳-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ عصر
ارسال: #29
این دامن و برای دختر دوستم دوختم قهوه ای تیره است رنگش زیاد معلوم نیست

تحمل نداره نباشی ...
دلی که تو تنها خداشی ...
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mohadeseh71 ، behin ، maryamgol ، مامان دو تا نی نی ، sombol ، green ، benasss ، مین مینا ، nirvana r ، sogand20 ، nirvana-ra ، فندق ، *FaRzAnEh* ، sahbaj ، fazi jon ، س.م ، salvia_sweet ، zi zi ، baharak7 ، آرتمیس ، morvaryd ، دریا73 ، venoos ، nazgol22 ، فریبا92 ، فرزاااانه ، باران1994 ، pikard ، biti ، اریکا ، خوشگل خانم ، گل گیسو ، maryam nzr ، narcissus88 ، عروسکی ، *آوا* ، neda khanom ، negarrii ، نوعروس92 ، وفا ، elooo ، narjes goli ، Beh.Naz ، شادی.خ ، farnoush ، مهرانه ، zahra.y ، firegirl ، miss-lonely ، hanah70 ، parmisam ، ندای آسمانی ، hiva73 ، leydi ، بانوایرانی ، fatima0941 ، mahboob21 ، almam ، Maryam290
۱-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۲ ۰۶:۱۷ عصر توسط sahel58.)
ارسال: #30
این مانتو پارسال عیدمه خیلی قشنگتر از عکسشه

این شومیز زیر مانتومه

اینم مانتوش

این کیفم برای زنداداشم دوختم

تحمل نداره نباشی ...
دلی که تو تنها خداشی ...
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط .shadi. ، مامان دو تا نی نی ، sombol ، تپلو ، sogand20 ، maryamgol ، نوعروس92 ، nirvana-ra ، nirvana r ، فندق ، *FaRzAnEh* ، fazi jon ، س.م ، manoamin ، فراسو ، salvia_sweet ، zi zi ، baharak7 ، آرتمیس ، jigili ، دریا73 ، nazgol22 ، فریبا92 ، فرزاااانه ، باران1994 ، پوپک68 ، melody68 ، اریکا ، tala680067 ، خوشگل خانم ، asal2012 ، safoura ، maryam nzr ، green ، چشم عسلی ، *آوا* ، neda khanom ، mohadeseh71 ، TiTi 92 ، توت فرنگی ، fatima.s ، pichak2014 ، خانوم آقای موسوی ، مهتاب69 ، وفا ، سمانه ج ، یلداجون ، sara-mehrad ، Beh.Naz ، gole sorkh ، شادی.خ ، *z.a.h.r.a* ، farnoush ، مهرانه ، مرجان1368 ، zahra.y ، firegirl ، negin1991 ، maryam2128 ، hanah70 ، mahak2 ، parmisam ، زمرد_شوشو ، hiva73 ، lovely princess ، fatima0941 ، hengamehh ، mahboob21 ، ssm ، benasss
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام