• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

انواع مدلهای حجاب اسلامی

۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #1

انواع مدلهای حجاب اسلامی
(۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ صبح)** کــــژال ** نوشته است:  سلام میشه یه تاپیک در مورد انواع مدل های حجاب و بحث و گفتگو ایجاد بشه تا محجبه ها و بقیه در مورد مدلای قشنگ چادر حجاب و ... حرف بزنیم ??

ﺗﻮﻳﯽ ﻛﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﺍﻳﻦ امضا ﺭﻭ ﻣﻴﺨﻮﻧﯽ

... ﺁﺭﻩ ﺑﺎ ﺧﻮﺩِﺗَﻢ ... ﺍﺯ ﺧُﺪﺍ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻗﺸﻨﮕِﺖ ﺑِﺮﺳﯽ. ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﻴﺘﻢ َﻫﻤﻴﺸﻪ ﻟَﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭ ﻟَﺒﺎﺕ ﺑﺎﺷﻪ Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط fnbaran ، yarauf ، وفا ، atish ، فاطمه23 ، زورو ، saraaa72 ، nana14 ، saharjavid ، nasibe_603 ، ne-gin-00
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ عصر توسط ** کــــژال **.)
ارسال: #2
RE: انواع مدلهای حجاب اسلامی
سلام
دوستان این تاپیک برای عکس انواع حجاب و چادر و ... و بحث و گفتگو در مورد انواع پوشش اسلامی هستش
لطفا از بحث کردن خودداری کنید و اگه عقیدتون مخالفه اینجا بیان نکنید
ممنونم New1New1

خانومایی که محجبه هستید من یه سوالی دارم
وقتی برای یه مجلسی میرید ارایشگاه ارایش صورت میکنید چیکار میکنید ؟
صورتتونو میپوشونید دقیقا چیکار میکنید اگه براتون مهمه ارایش صورتتون پیدا نباشه؟

♪ ♥ ♪ ♥ ♪ روزای پر انرژی و شاد بالاخــــــره اومـــــــــــــــــــــــــدن ♪ ♥ ♪ ♥ ♪

به بعضیام باس گفت تو که به تیپ مردم میگی خز تیپ خودتم دیدی؟! Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط ساراسارایی ، naghash ، وفا ، ahlam ، فلفلی ، B@R@NE ، Aseman90 ، دریا73 ، فاطمه23 ، زورو ، saraaa72 ، اشکی ، maryam1391 ، سلین ، nasibe_603 ، ROS ، Judy.Abbott ، ne-gin-00
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #3

عزیزم من خیلیها رو دیدم که برای مجلس زنانه ارایش میکنند بعد برای صرف شام مثلا در عروسی ها اقایون که می یان یا ارایش خودشونو پاک میکنند ویا روشونو خیلی میگیرن بستگی داره به خودتون
نقل قول
 سپاس شده توسط naghash ، ** کــــژال ** ، B@R@NE ، اشکی ، nasibe_603 ، Z.GoL ، samane74 ، Judy.Abbott ، Elahe0098 ، ne-gin-00
  • گروه ژ
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ عصر
ارسال: #4
اینم هست من قبلشو میگم
مثلا وقتی ارایش کردیم تو ارایشگاه میخوایم بریم تالار مثلا :-)

♪ ♥ ♪ ♥ ♪ روزای پر انرژی و شاد بالاخــــــره اومـــــــــــــــــــــــــدن ♪ ♥ ♪ ♥ ♪

نقل قول
 سپاس شده توسط ساراسارایی ، samane74 ، Judy.Abbott ، ne-gin-00
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ عصر
ارسال: #5
ما هم بعضی از فامیلامون که محجبه هستند مثلا میخوان بیان عروسی و آرایشم دارند با چادر رو میگیرند یا کلا داخل سالن آرایش میکنند.
نقل قول
 سپاس شده توسط ** کــــژال ** ، ساراسارایی ، B@R@NE ، samane74 ، Judy.Abbott ، ne-gin-00
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #6
کژال الان که هوا دیر تاریک میشه و آفتابه یه عینک تپللللل میشه زد که چشما رو بپوشونه لبم میشه اون زیرا قایم کرد خخخخخخخخخخ!

پـــــــــــــــــــــــــــروردگارا
حال خوشم را تنهـا از تو میخواهم
اگر تو بخواهی هیــــــــــــــچکس و هیـــــــــــــــــــچ چیز آن را از من نخواهد گرفت.Heart
دوستت دارم..نه بخاطر شخصیت تو بلکه بخاطر شخصیتی که من در هنگام با تو بودن پیدا میکنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط ahlam ، parrotia ، B@R@NE ، زورو ، اشکی ، Z.GoL ، samane74 ، Judy.Abbott ، missL
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ عصر توسط ساراسارایی.)
ارسال: #7

(۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ عصر)** کــــژال ** نوشته است:  اینم هست من قبلشو میگم
مثلا وقتی ارایش کردیم تو ارایشگاه میخوایم بریم تالار مثلا :-)

اون وقت هم باور میکنی چادرشونو میکشن جلوی صورتشون خیلی رعایت میکنند یعنی از زیر چادر شون که رو صورتشونه زمینو نگاه میکنند که نخورن زمینWink

البته اونایی هم که مانتویی هستن یه شال میندازن رو سر شون وتا پایین صورتشون میگیرن که ارایششون دیده نشه اینجوری دیگه
نقل قول
 سپاس شده توسط ** کــــژال ** ، B@R@NE ، Aseman90 ، زورو ، آیتا ، samane74 ، Judy.Abbott
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #8
(۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ عصر)samar نوشته است:  کژال الان که هوا دیر تاریک میشه و آفتابه یه عینک تپللللل میشه زد که چشما رو بپوشونه لبم میشه اون زیرا قایم کرد خخخخخخخخخخ!

خخخخخخ من چادری هستم ولی انقدر چادر لبنانی زدم نمیتونم با چادر ساده رو بگیرم Big Grin
ولی ایده ی خوبی بود دکتر ثمر CoolCool

نقل قول
 سپاس شده توسط samar ، وفا ، زورو ، فهیمه جون ، samane74 ، Judy.Abbott
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ عصر توسط bahar000000.)
ارسال: #9
(۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ عصر)** کــــژال ** نوشته است:  سلام
خانومایی که محجبه هستید من یه سوالی دارم
وقتی برای یه مجلسی میرید ارایشگاه ارایش صورت میکنید چیکار میکنید ؟
صورتتونو میپوشونید دقیقا چیکار میکنید اگه براتون مهمه ارایش صورتتون پیدا نباشه؟

گلم منم واسم مهمه که آقایون صورتمو نبینن ... واسه همین کاری رو که سارا جون گفت انجام میدم ... ینی سریع میرم تو اتاق جاهایی مثل رژ و مژه مصنوعی و ... (کلا جاهایی که ممکنه بیشتر تو چشم بیاد) سریع رفع اثر میکنم Big Grin
البته در کل اگه قراره مجلس بالاخره قاطی بشه ، از اولش با آرایش ملایم میرم ... هم زیباست و هم میشه زود کمترش کرد !

آره منم سرمو میندازم پایین و سریع رد میشم ... البته اصلاً رژ نمیزنم تا برسم پیش خانما ..

مامان شدم و خداوند رو شاکرم بخاطر این لطف و رحمتش
کوچولوی مامان 20 بهمن 94 به جمع دو نفره ما اضافه شد و زندگیمونو شیرین کرد .
" الهی این موهبت بزرگ را به همه بانوان سرزمینم عطا کن "
نقل قول
 سپاس شده توسط ساراسارایی ، B@R@NE ، زورو ، saharjavid ، samane74 ، Judy.Abbott
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #10
قربوووونت کژال جون حالا روی شدید نمیخواد کژال یه لبه دیگه دوستم خخخخخخخخخ
عجیجم از اون عکس خوجل آواتارت حدس میزدم بووووووووس

پـــــــــــــــــــــــــــروردگارا
حال خوشم را تنهـا از تو میخواهم
اگر تو بخواهی هیــــــــــــــچکس و هیـــــــــــــــــــچ چیز آن را از من نخواهد گرفت.Heart
دوستت دارم..نه بخاطر شخصیت تو بلکه بخاطر شخصیتی که من در هنگام با تو بودن پیدا میکنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط ** کــــژال ** ، زورو ، samane74 ، Judy.Abbott
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام