• چم
  • سالن زیبایی 27

انواع مافین

۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ صبح
ارسال: #1

Heart مافین ژامبون
مواد اولیه :

کالباس 70 گرم
کره 40 گرم
آرد 150 گرم
بیکینگ‌پودر یک قاشق مرباخوری
پنیرپیتزا 90 گرم
تخم‌مرغ یک عدد
شیر نصف پیمانه
نمک و فلفل به میزان لازم

آرد، بیکینگ‌پودر، نمک و فلفل را مخلوط کرده و کره نرم‌شده را به آن اضافه می‌‌کنیم. در ظرفی دیگر شیر و تخم‌مرغ را هم زده و به مواد بالا می‌‌افزاییم. سپس کالباس خردشده و پنیر را اضافه کرده و در قالب‌های کوچک (مافین) می‌‌ریزیم و در داخل فر با حرارت 180 درجه سانتی‌گراد به مدت 15 دقیقه قرار می‌‌دهیم تا طلایی شود.

[تصویر: انواع مافین ]

ﻣﻦ
ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﮔﻔﺘﻨﻢ
ﻧﻪ ﺍﺯ ﻧﻮﺷﺘﻦ
ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﻣﻦ ﺑﻨﺸﯿﻨﯽ...

اینجا رو دوست دارم...
نقل قول
 سپاس شده توسط narcissus88 ، دختر ایرونی ، mahshid banoo ، ندا بالا ، فندق ، مژي ، نیازز ، nasibe_603 ، سراب ، yektaa
۳-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #2

Heart پیتزا فنجانی
مواد لازم برای خمیر:

آرد گندم 2.1.3 پیمانه

مایع خمیر فوری 1 ق چ

شیر ولرم 1 پیمانه

نمک 1ق چ

روغن مایع 4 ق چ

آرد گندم و پودر خمیر مایه را درون کاسه الک کنید نمک و شیر ولرم را به آرد اضافه کرده سپس روغن را اضافه کرده خوب ورز دهید تا خمیر یکدستی شود و به دست نچسبد در صورت چسبنده بودن کمی آرد اضافه کنید خمیر را ورز داده و ضربه بزنید تا کاملا صاف و صدفی شود روی آن را بپوشانید تا حجم آن دوبرابر شود

برای داخلش هم هر چی خواستید بریزید3 (12)

بذارید تو فر به مد ۳۰ دقیقه...

ﻣﻦ
ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﮔﻔﺘﻨﻢ
ﻧﻪ ﺍﺯ ﻧﻮﺷﺘﻦ
ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﻣﻦ ﺑﻨﺸﯿﻨﯽ...

اینجا رو دوست دارم...
نقل قول
 سپاس شده توسط narcissus88 ، Judy ، ندا بالا ، sara-mehrad ، ##سمانه## ، مژي ، س.م ، نیازز ، nasibe_603 ، choobin ، سراب ، ندای آسمانی ، yektaa
۲۱-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #3

مافین پنیر و ژامبون
مواد لازم

آرد 180 گرم کره یا روغن جامد 50 گرم
پنیر پیتزا 90 گرم بیکینگ پودر 1 ق چ
ژامبون گوشت 100 گرم تخم مرغ 1 عدد
شیر 1/2 پ فلفل دلمه ای 1 عدد
نمک فلفل آویشن به مقدار لازم
کره یا روغن را روی حرارت آب کرده آرد و بیکینگ پودر و نمک را در ظرفی ریخته وسطش رو گود میکنیم روغن رو وسط آرد میریزیم و تخم مرغ و شیر را هم اضافه میکنیم و با قاشق کم کم مخلوط میکنیم از کنار به وسط آردها را میریزیم ژامبون خرد شده و پنیر و فلفل ریز شده و آویشن و فلفل قرمز طبق ذائقه اضافه میکنیم و مخلوط میکنیم و کاغذهای کیک یزذدی رو توی قالب مافین یا اگه قالب نداشتین فنجون یا حتی کاسه های کوچیک قرار میدین و با قاشق از مواد توی کاغذها میریزید و توی فر گرم شده با درجه 180 به مدت 25 الی 30 دقیقه میپزید و 5 دقیقه آخر اگه دوست داشتید کمی پنیر تست روش میپاشید و میذارید آب بشه و با سس کچاپ میل میکنید
نقل قول
 سپاس شده توسط marziye1987 ، nana ، jila474 ، marmar joon ، pari pariaaaa ، ساغر ، ZAHRAJONI ، pink lady ، zoho1381 ، raha-71 ، sar ، versteckt ، سمیرا م ، nafa30 ، آهو مشکی پوش ، سحرافشاری ، مژي ، نیازز ، nasibe_603 ، سراب ، mehrafarin90
  • خرید اقساطی
۲۸-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #4

RE: مافین ژامبون
مافین تخم مرغ و پیازچه

4 عدد تخم مرغ
3 عدد پیازچه ریز شده
100 گرم پنیر کم نمک
4 قاشق غذاخوری آرد
1/4 پیمانه شیر
1قاشف چای خوری پیکیگ پودر
نمک فلفل به اندازه کافی

تمام مواد را در ظرفی با هم مخلوط کرده و تخمرغ را با مواد خوب بهم میزنیم و حدود نیم ساعت به مواد استراحت داده و بعد مواد را در فالب ریخته و در فر با درجه حرارت متوسط به مدت 30- 45 قرار میدهیم

پیج فروش لوازم دکوری chicco.gallery
.................................................
ارایشگاه:لی لی سعادت اباد بینظیر
اتلیه:آویسا فوق العاده
گلفروشی:گل باختر سعادت اباد عالی
ارایشگاه داماد:نیوفیس سعادت اباد احمدپور عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط ندا بالا ، نیازز ، nasibe_603 ، choobin ، سراب
۵-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ صبح
ارسال: #5
Heart مافین کوکتل + آموزش تصویری
مواد لازم برای مافین کوکتل با قالب مافین 12 تایی

سوسیس : 3 عدد
پیاز : یک عدد متوسط
فلفل دلمه ای : به مقدار لازم

ذرت : 1/3 پیمانه
پنیر پیتزای رنده شده : 1 یا 1/2 پیمانه
آویشن : 1/2 قاشق چای خوری
فلفل سیاه : 1/2 قاشق چای خوری
تخم مرغ : 2 عدد
آرد : 1/2 پیمانه
شیر : 1/2 پیمانه

بیکینگ ‌پودر: یک قاشق مرباخوری

طرز تهیه:
پیاز و فلفل دلمه ای و کوکتل رو خرد میکنیم

پیاز رو تفت میدیم

سوسیس رو به اون اضافه میکنیم

وقتی که به اندازه کافی سرخ شدن فلفل دلمه ای رو به اون اضافه میکنیم ولی نمیزاریم که زیاد سرخ شه و زیر گاز رو خاموش میکنیم چون طعم فلفل دلمه از بین میره

در مرحله بعد ذرت و پنیر پیتزا و فلفل و آویشن را اضافه میکنیم

فر رو با دمای 190درجه روشن می کنیم تا گرم بشه
شیرو تخم مرغ و آرد و بکینگ پودر رو داخل کاسه ای میریزیم و با همزن دستی میزنیم تا خوب ترکیب بشه

1 قاشق غذاخوری از سس تخم مرغی رو کف قالب میریزیم

2 قاشق از مخلوط کوکتل روی آن

و باز1 قاشق از سس تخم مرغی بریزید.

همه قالبهای مافین رو به همین ترتیب پر میکنیم
قالب رو به مدت 20دقیقه داخل فر بگذارید تا مافین ها بپزن و روشون طلایی بشه
اینم نتیجه کار:
( البته جا داشت که بیشتر بپزه من هول بودم زود گریل رو روشن کردم و زود از فر در اوردمBig Grin )

نوش جان

باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه! Lub
خدا سه گزینه دارد:
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.
نقل قول
 سپاس شده توسط nafas joon ، gemini ، gissu kamand ، ##سمانه## ، Domino ، atefeatii ، فر خانوم گل ، miss-lonely ، درسا ، Naazanin ، fs135 ، 1shima ، الی شهریوری ، سوسن 66 ، marmar 1234567topol ، دختر آبانی ، hasti_d ، soudi ، 2fan ، نسیم خانوم ، zahrali ، گریلا ، mona*m ، nasrin_ae ، elham_ali ، فروغ بنی ، نسيبه ، اسپارو . ، گل جان ، دختره تابستوون ، znm1365 ، *gandom* ، Wild Rose ، فرانک2 ، ♥♥♥ NazaNiN ♥♥♥ ، ندا ندا ، terme 67 ، MaloooS ، hanie ، پریماه گل عشق ، homa banoo ، zibaye ziba ، love-me1 ، Parto ، daniyal ، tarlan 66 ، ajaghvajagh ، مامان دو تا نی نی ، fatemeh1990 ، بارانک ، tala680067 ، zahra1212 ، Chika ، sousn.m ، سحری68 ، arose shomal ، sun daughter ، Shadi Goli ، n.a.i.a ، shanel ، ay naz ، مری جوجو ، Khanom Tala ، عروس ته تغاری ، fahimeh671 ، نیازز ، Gandoom ، rojan joooni ، saahaar banoo ، nargol ، dream ، aseman72 ، sayesar68 ، narcissus433 ، elma joon ، دوست همیشگی ، bluestarAlbert ، تران ، س.م ، fatemeh-hamid ، samanehzaf ، یاسمین گلی ، شادن ، سمیرا 68 ، پاریس ، f@tima ، سارای امیر ، ممول021 ، zma267 ، mah.sa ، sunny ، fereshteh720 ، هستی_مریم ، sevda 66 ، وفا ، negar66 ، nazi68 ، mahsa 66 ، MEMOOOL ، elm ، مههر1 ، kitty ، فریدا ، samira- s.m ، خگوشی ، banoye irani ، سيم سيم ، مرمر ، marmar joon ، Zendegim ، مژي ، baran93 ، خانم کوچیک مامی ، nargessss ، roshi72 ، nila1360 ، samira* 72 * ، فهیمه جون ، mastaaneh ، Shadi95 ، noaroos ، مریم* ، h_k ، فصل پاییزی ، khoshhalam ، الهه بانو ، fad1160 ، عروسکی ، متولد آذر ، sara.mb ، خرگوش خانمی ، azad21 ، baharak7 ، ستاره سادات ، دختری از تبار عشق ، parinaz joon ، narjes goli ، zohi ، lo-iii Jlc ، mahdisss ، pishi68 ، Rayehe ، vishad ، Hani Afsan ، میخک ، نجوا89 ، فاطیما66 ، secret ، *shidrokh* ، mina_v ، nasibe_603 ، nazgol117 ، sheyda_3m0a ، Tati Beauty ، عروس 67 ، maryam gol ، lilimashi ، shaghayegh.r ، Narciso ، sam1367 ، marjan_ghajar ، mahsa-17 ، sanam a ، aristos ، همیلا-69 ، choobin ، baharjon ، sm2 ، mahboobe ، سراب ، shk ، nargol 69 ، shirin93 ، hayahoo ، mary67 ، جسیکا ، baran1989 ، zori ، محی123 ، B and I ، ترنم66 ، delaram22 ، life.for.life ، ندای آسمانی ، seven ، هری پاتر ، sadaft ، raha94 ، venoos ، h@sti ، yarauf ، nafas-m ، yalda2013 ، marmariiiii ، madely ، elahe naaaz ، hamishe ، Delsaleila ، Barfe zemestani ، ..elham.. ، beheshte ، mehrafarin90 ، س پ ی د ه ، lili3d ، زهره88 ، A.Bidel ، مهسا 60 ، النازجونی ، وانا ، ImWish ، Tara94 ، jahan ، mahish ، نازیلا مهربان ، روناهی-73 ، sheyda_pink ، aisani ، RAHAE ، lilijoon ، fatima66 ، mahya.r ، royam ، tara 1987 ، ژینا هستم ، sofia ، بهار 93 ، mfts ، veronika 2 ، افسانه ع ، 2015 ، yektaa ، maryam49433 ، asal gisoo ، مهرنوش جون ، zherbera ، نیلوییی ، نیلا26 ، star69 ، بهاربارانی ، ممون ، anis6967 ، آرامشه خیال ، homajun ، minaaa ، zariiii ، آرزو بانو ، pichak2014 ، mahdieh ، سپیدار13 ، بی پروا ، sogand irani ، مانازرین ، lilinaz ، Neda34 ، *guilty*
۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #6
RE: انواع مافین
سمانه جان این مافین خوشگلت که حسابی دلمو برده، میشه تو ظرف بزرگ یه دفعه ای درست کرد؟ چیزی شبیه تارت؟
ممکنه؟

« دوستم داری » را از من بسیار بپرس
Heart
« دوستت دارم » را با من بسیار بگو
نقل قول
 سپاس شده توسط samane74 ، سيم سيم ، سراب ، hayahoo ، mehrafarin90
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۵۰ عصر
ارسال: #7
سمانه جان مزه اش خوبه؟Confused
خمیری نمیشه؟
مرسیEmbarrased

**"اللهم عجل لولیک الفرج"**
نقل قول
 سپاس شده توسط samane74 ، سراب ، hayahoo
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ عصر
ارسال: #8
رویا جان نمیدونم تا حالا امتحان نکردم ولی خب احتمال داره که بشه اما فکر نکنم به خوش ترکیبی این دربیاد
مافین جزو فینگرفودا حساب میشه به نظرم
فاطمه جان به نظر منکه عااالیه من داداشم خیلی خوشش اومد همش میگفت بازم میخوام 25 سالشه ها :-))))
به امتحان کردنش می ارزه

باور نمی کنم که هیچگاه خدا به ما بگوید :نه! Lub
خدا سه گزینه دارد:
آری،
باشه ولی الان نه،
و من پیشنهاد بهتری برایت دارم، فقط صبور باش.
نقل قول
 سپاس شده توسط sayesar68 ، dream ، سيم سيم ، Tati Beauty ، aristos ، سراب ، hayahoo ، ندای آسمانی ، yalda2013 ، روناهی-73 ، aliisam
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #9

منم امشب درست کردم منتها بجای سوسیس کالباس خرد کرده داخلش ریختم و چون همسرم ذرت دوست نداره بجاش نخود فرنگی ریختم.خیلی عالی شده بود ToungeTounge

نورای عزیزم روز چهارم آذر اومد پیشمون... خدایا شکرت.
نقل قول
 سپاس شده توسط دوست همیشگی ، dream ، س.م ، samane74 ، samanehzaf ، ##سمانه## ، درسا ، mah.sa ، هستی_مریم ، mahsa 66 ، خگوشی ، سيم سيم ، nila1360 ، فهیمه جون ، mastaaneh ، azad21 ، lo-iii Jlc ، mahdisss ، pishi68 ، MEMOOOL ، mona*m ، نیازز ، nasibe_603 ، Tati Beauty ، aristos ، choobin ، سراب ، shirin93 ، hayahoo ، zori ، bita z ، seven ، yalda2013 ، روناهی-73 ، aisani ، tara 1987 ، fahim.s ، yektaa ، mehrafarin90 ، sam1367 ، Reyhaneh70 ، homajun ، pichak2014 ، مانازرین ، lilinaz
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #10
سمانه جون من هم تو قالب مافین درست کردم هم تو ظرف پیرکس پیتزا خوری. نتیجه عالی بود. یه دنیا ازت ممنونم خانومی :-*
ملوسک جان قالب مافین من سیلیکونیه . نیاز به چرب کردنم نداره وقتی از فر درمیاریش راحت از قالب جدا میشه.

« دوستم داری » را از من بسیار بپرس
Heart
« دوستت دارم » را با من بسیار بگو
نقل قول
 سپاس شده توسط دوست همیشگی ، samane74 ، سيم سيم ، aristos ، سراب ، hayahoo ، mehrafarin90 ، روناهی-73
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام