انواع غذا با تن ماهی

۲۰-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #51
RE: انواع غذا با تن ماهی
من تن ماهی رو با پیاز داغ خوب تفت‌میدم بعد بهش کمی ادویه میزنم و رب و کنسرو لوبیا بهش اضافه میکنم با نون میخوریم عالی میشه منم از کسی یاد گرفتم غذای فوری و خوشمزه ایه
نقل قول
 سپاس شده توسط zori ، Sahraa71
۲۰-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #52
منم اینو امتحان کردم خوشمزه هستش و زود آماده میشه ولی نه برای مهمون واسه خودم3 (12)
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ عصر
ارسال: #53
تو نیمرو تن ماهی و فلفل دلمه ای و ذرت و به مقدار کافی ادویه عااالی میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
  • کتی دیلمی
  • گروه ژ
۱۴-بهمن-۱۳۹۵, ۰۶:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-بهمن-۱۳۹۵ ۰۱:۱۱ عصر توسط Maryam_pedram.)
ارسال: #54

من این غذا رو برای مهمون درست نمیکنم ولی برای خودمون درست میکنم و خیلی هم مزه اش عالی میشه
اول پیاز داغ درست میکنم بعد گوجه نگینی رو توش سرخ میکنم.توی یه تابه دیگه قارچ رو تفت میدم بهش نمک و فلفل و آویشن میزنم بعد میریزم تو مواد گوجه و پیازداغ باهم قاطی میکنم.تن ماهی رو هم از قبل میزارم جوش بخوره بعد میریزم به موادمون. یکمی تفت میدم تا مواد به خورد هم بره و بعد با نون میل میکنیمSmiling
[تصویر: انواع غذا با تن ماهی]
پ. ن: البته تو این عکس گوجه نداشتم بجاش از رب استفاده کردم

من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم:
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 95/4/20
بله برون 95/5/22
عقد 95/12/13 Angel
عروسی ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط niloo jooni ، zori ، Sahraa71
۱۵-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ صبح
ارسال: #55

شوهره منم تن ماهی رو با کنسرو لوبیا یا کنسرو بادمجون قاطی میکنه خوبه .ولی من بیشتر از همه دوسدارم تن ماهی در روغن زیتونو خالی و فقط با چیپس خلالی بخورم.اونم با نون نه برنج
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۱۲-بهمن-۱۳۹۶, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #56

رولت تن ماهی

مواد لازم:

کنسرو ماهی تن
400 گرم
تخم مرغ
2 عدد
پنیر پیتزای رنده شده
100 گرم
آرد
50 گرم
سرکه یک قاشق غذا خوری
جعفری خرد شده به مقدار لازم
تخم مرغ پخته 2 عدد
نمک و فلفل به مقدار لازم

طرز تهیه:
کنسرو ماهی تن را که از روغن جدا شده است، داخل ظرفی می‌ریزیم، سپس آن را با چنگال کمی خرد کرده و تخم مرغ، پنیر رنده شده، آرد، سرکه، جعفری خرد شده و نمک و فلفل را به آن اضافه کرده و خوب مخلوط می‌کنیم تا به صورت خمیر در آید. سپس خمیر را روی ورقه آلومینیومی(فویل) پهن می‌کنیم و تخم‌مرغ‌های پخته شده را روی آن می‌گذاریم و به صورت رُل می‌پیچیم و دو سر کاغذ آلومینیومی را محکم می‌بندیم.

حالا رولت پیچیده شده را در‌تنظیف می‌پیچیم و آن را داخل ظرف آبی که در حال جوش است به مدت 20 دقیقه قرار می‌دهیم. بعد از این مدت شعله را خاموش کرده و صبر می‌کنیم فویل درون آب سرد شود. پس از سرد شدن رولت آن را برش می‌دهیم و با سبزیجات تزیین می‌کنیم.

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۱۲-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۴۵ عصر
ارسال: #57
تن ماهی اگه دقت کرده باشید برای ساندویچی خوردن خیلی خشکه. من یه جور درست میکنمش که برای ساندویچ و با نان ساندویچی خیلی خوشمزه میشه.
روغن تن ماهی رو میگیرم، خودشو ریز میکنم، خیارشورم نگینی میکنم میریزم قاطیش، سس سفید و آبلیمو هم اضافه میکنم بهش و هم میزنم قاطی بشه. همین
ساندویچش عالی میشه امتحان کنید

نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۱۱-آبان-۱۳۹۷, ۰۶:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-آبان-۱۳۹۷ ۰۶:۰۷ عصر توسط negar_1990.)
ارسال: #58
من یه غذای من دراوردی با تن ماهی بلدم که خیلییییی خوشمزه میشه و خیلی هم راحته، اگر دوس داشتین حتما درست کنید و لذتشو ببرید. هم با نون میشه خورد هم با برنج
مواد لازم برای 4 نفر:
سیب زمینی متوسط 2 عدد
پیاز 1 عدد
تن ماهی 1 عدد
رب گوجه فرنگی 2 ق‌غ
ادویه و نمک به مقدار لازم
اول پیاز رو یکم تفت بدید و سیب زمینی ها رو که نگینی خرد کردید بهش اضافه کنید. بعد از اینکه خوب سرخ شدن زردچوبه، فلفل سیاه، نمک رو به میزان لازم اضافه کنید و رب گوجه فرنگی رو هم اضافه کنید و تفت بدید و در آخر تن ماهی رو بهش اضافه کنید. بعدشم نوش جان کنید

نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۲۳-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #59

کیک تن ماهی :

• ۴۰۰ گرم تن ماهی

• دو عدد تخم مرغ

• آب یک نصف لیمو

• یک قاشق غذا خوری زیتون خرد شده

• یک دوم قاشق چای خوری نمک

• یک دوم قاشق چای خوری پودر فلفل سیاه

• یک دوم قاشق چای خوری پودر فلفل قرمز

• دوازده عدد کراکر نمکی

• یک قاشق غذا خوری پودر سوخاری

• یک قاشق غذا خوری کره

• یک قاشق غذا خوری روغن زیتون

• در یک کاسه بزرگ تن ماهی، فلفل سیاه، فلفل قرمز، آب لیمو ترش، تخم مرغ و زیتون ها را با هم مخلوط کن تا به طور کامل یکدست شود؛

• با دستانت کراکر ها را خرد و روی مخلوط تن ماهی بریز سپس روی کاسه را با نایلون بپوشان و برای حداقل ۳۰ دقیقه درون یخچال بگذار؛

• در یک ظرف مسطح پودر سوخاری بریز. مخلوط ماهی را به چهار قسمت تقسیم کن. به شکل کیک کوچک در بیاور و به پودر سوخاری آغشته کن؛

• کره را به همراه روغن زیتون در یک ظرف روی حرارت متوسط اجاق گرم کرده و هر طرف کیک ها را به مدت ۵ دقیقه سرخ کن.

تصویر: ./uploads/201902/post_91469_1549961192_3009a2d21d52eb119bd7b0b65a782c09.attach

تصویر: ./uploads/201902/post_91469_1549961201_7d36fb72e8392f43f96e9625c21ac238.attach

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #60

ساندویچ پیاز ، زیتون و تن ماهی :

170 گرم تن ماهی که روغنش گرفته شده باشد

1 قاشق غذا خوری روغن زیتون خالص

یک چهارم قاشق چای خوری فلفل سیاه

یک دوم یک پیاز کوچک، برش داده شده

یک چهارم فنجان زیتون ریز ریز شده

در یک کاسه متوسط، تن، فلفل، روغن زیتون، پیاز، و زیتون ها را ترکیب کنید. میکس آنها را روی یک نان ساندویچی ( ترجیحا سبوس دار ) بریزید و میل کنید.

تصویر: ./uploads/201904/post_91469_1554545998_4fa2a89d530b6cee0c3cc722bddbb97b.attach

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام