• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

انواع بیماری روماتیسم

۸-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #21

RE: انواع بیماری روماتیسم
خااانووومااای گل 1 توصیه ام من کنم که خودم خیلی ازش جواب گرفتم
صبحا (مثلا 2-3 روز در هفته) شیره انگور+ شیره توت + شیره خرما از هر کدوم  1قاشق چای خوری توی 1کاسه میریزم و یا با نون و یا خالی میخورم 
مزش به نظر من خوشمزس
اما واسه همه خانوما عالیه و خودش 1پا فولیک اسیده
من تقریبا 10 ساله آرتوروئید روماتوئید دارم اما خداروشکر تا حالا هیچ کم خونی و کمبود آهنی توی آزمایشام نبوده تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

خدا جان من...
از تو معجزه ای میخواهم در حد خدا بودنت...
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
...
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۲۲ عصر
ارسال: #22
من از بچگی مشکل آرتریت را داشتم این هم از تجربیات من:
1- ورزش صبحگاهی - کفش مناسب - پرهیز از سردی جات در شب مثل دوغ و ماست خوردن شبانه - پرهیز از پنیر پیتزا - پرهیز از چای سیاه که بدون دارچین یا گل محمدی باشه.
2- عرقیات گیاهی مثل افشره آویشن، عرق زیره، عرق بابونه هر کدام را می پسندید بخورید.
3- هومیوپاتی که بی نظییییییییییییر جواب میده. به طوری که خوب میشید و دوره بعدی شو ممکنه فراموش کنید.
4- متوترکسات و کلروکین آدمو می کشه! پدر مادر کبد و پوست و مو را در میاره. خواهشا به شدت از پزشک های دزد روماتولوژی دوری کنید. دفعه آخر که رفتم مطب سرکار خانم دکتر دزد!!!!!!!!!!!!! منو ترسوند و گفت باید بستری بشی. این آشغال های سنتی را نه بخور نه تو مطب من از دهنت در بیاد! من فقط رفته بودم برای پروسه بارداریم برای دکترم نامه بگیرم یه کار اداری وگرنه من به خاطر رعایت اصول فوق سالهاست هیچ مشکلی ندارم و حتی تعداد گلبول سفید خونم از 14000 به زیر 10000 رسیده. اما خانم دکتر دزد ترسید من دیگه پیشش نرم یعنی می دونست که من مشتری یک بارشم خواست بیشتر تلکه ام کنه.
بیشتر از بیست تا متخصص معروف روماتولوژی ایران و دیدم از سن 17 سالگی تا الان. اما بجز دو سه تا با انصاف بقیه فقط دنبال کشدار کردن بیماری هستند که منبع درآمد بی دردسر مادام العمر پیدا کنند.

من و امیر بهم انرژی می دیم

قد: 160؛
وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900
------- به 53.100 تصویر: images/smilies/biggrin.gif
درصد امید : 93 درصد

نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #23

دنیا جان سلام
عزیزم شما الان دیگه قرصی نمیخوری؟
و اینکه این هومیوپاتی چیه اسمشو شنیدم اما نمیدونم چیه؟

خدا جان من...
...
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۲:۴۱ عصر توسط pichak2014.)
ارسال: #24
ببین عزیزم من الان تازه سه ماهه که بطور جدی هومیوپاتی رو شروع کردم. برای همین هم چون همزمان با آی وی افم شده کورتن در کمترین دوز موثرشو روزانه مصرف میکنم اما سایر داروها رو قطع کردم.
ببین یه مثال خیلی ساده که یکی از پزشک ها برام زد بگم:
شما آلرژی داری. علائمت آبریزش بینی و چشم هست. اینو به پزشک میگی.
پزشک می بینه علائمت شبیه کسیه که پیاز خورد میکنه. بهت عصاره پیاز میده. چون بدن خاصیتی داره که یک بیماری رو اگر تشخیص بده باهاش میتونه مقابله کنه و پس بزنه. پس دکتر علائمی به شما میده که بدن بتونه تشخیص بده و پس بزنه. اینطوری بدن تحریک میشه انگار تلنگر بخوره که شروع کن به خودسازی و بیماری را به مرور پرت می کنه بیرون.
در لغت هومیوپاتی به معنای طب کل نگر هست. یعنی همین آلرژی شاید برای سه نفر با بدن های متفاوت دارای داروهای متفاوت باشه. کل بدن را نگاه می کنند و تجویز می کنند.
نمیخوام تبلیغ هومیوپاتی را کنم. اما وقتی خودم جستجو کردم تو نت دیدم بببببببببببعععلههه خود خانواده سلطنتی انگلستان سالهاست بجای طب شیمیایی از هومیوپاتی برای درمان انواع مشکلات استفاده کردند.
کلا روماتیسم بیماری ای هست که با دارو شما درمان قطعی نمیشی. این تجربه من از تعداد زیادی مطب و بیمارستان های لقمان و شریعتی و مهر هست. بیمارها تکراری هستند سالها میان و میرن. پزشک اونیه که بیمارو درمان کنه نه اینکه ازش سو استفاده کنه و ببره بیاردش.
درمان طب سنتی هم خیلی خوب جواب میده اما مشکلش اینجاست که مستلزم صرف وقت زیادیه. من خودم مریض چند تا پزشک طب سنتی بودم که رییس انجمن شون دکتر میرغصنفری از همه بهتر این بیماری و درمان کردند. اما من فرصت اینهمه دمنوش و خوراکی را نداشتم.
الان با همیوپاتی خیلی خوبم.
ولی علم های جدید کلا روی بیماری روماتیسم یا بهتر بگم ارتریت روماتویید خیلی بهتر از داروهای شیمیایی جواب داده. مثلا برای مشکل انگشت شصت پا، علم جدید انرژی درمانی هست که من با چشمهای خودم درمان شدن بیمار را به سادگی دیدم. نه که فکر کنید عین احضار ارواحه ها Big Grin عاخه خودم این ذهنیت را داشتم. کاملا علمی روی بدن از انرژی خود بدن برای درمان بیماری استفاده می کنند برای همین اسمش انرژی درمانیه. نه اینکه مثل دیوید کاپرفیلد انرژی بدن Big Grin

من و امیر بهم انرژی می دیم

قد: 160؛
وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900
------- به 53.100 تصویر: images/smilies/biggrin.gif
درصد امید : 93 درصد

نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #25

عزیز دلم ممنوووووووونم از توضیحات کاملت
راستش من از سال 88 آرتریت روماتوئید دارم و دارو مصرف میکنم
دقیقا از بس هر 3ماه رفتم دکتر و آزمایش و قرصای تکراری و تسای تکراری انجام دادم و خوردم و همونم که همون واقعا خسته شدم
جوری شدم که چند وقت پیش به همسرم گفتم باور نمیکنم یکی صبح از خواب بیدار شه و درد و خشکی مفاصل نداشته باشه وجود داره!!!
پگفت پس من چیم؟؟تصویر: images/smilies/biggrin.gif
حتی موسسه رویان هم رفتم گفتن داریم روی این بیماری تازه کار میکنیم اما تا جواب بگیریم خیلی ی ی ی سال طول میکشه اگه بتونیم کسی رو درمان کنیم
راستش من الان حدود 1ساله نرفتم دکترو خودم آزاد داروهامو از داروخانه میگیرم
والا همونجوریم و فقط ویزیت دکترو نمیدمتصویر: /images/smilies/new/huh.png
1لطفی میکنی 1دکتر همیوپات خوب بهم معرفی کنی یا اینجا یا تو خصوصی
برم ببینم چی میگه؟ چجوریه؟
اگه بدونم عمل جراحی حتی هست که این بیماری رو خوب میکنه به خدا انجامش میدم
الان چندماهه داره توی فعالیتایی که داشتم اختلال ایجاد میکنه و من بخاطر کم نیاوردن (چون هیچکس جز همسر بنده خدام و خونواده از 7دولت آزاد خودم نمیدونه من بیمارم) و معلوم نشدن به خودم گاهی خیلی فشار میارم!!!
از طرفی هم از قرص خوردن متنفرم
دیگه وقتی میخوام متوترکسات بخورم قوطیشو میبینم حالت تهوع میگیرم!!!

خدا جان من...
...
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #26
منم متاسفانه ارتیید دماتید دارم قرصامم همون کلرو .... نیزوپد ۵ با یه قرص زرد کوچولو اسمشو یادم نیست .
وای اولش وحشتناک بود ولی یه سری قرص خوردم خوب شد الاعمم الانم یادم میره نمیخورم قرصامو 

نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، pichak2014
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۲۸ عصر
ارسال: #27

اون زرد کوچولوها همون متوترکساته
آخی الهی شکر که خوبی الان
یعنی یادت بره درد نداری؟من اگه یادم بره غر شدم تصویر: images/smilies/biggrin.gif
چه قرصایی خوردی که بهتری خداروشکر؟

خدا جان من...
...
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام