انتقادات

۹-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #771
RE: انتقادات
(۹-مرداد-۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ صبح)'نورا بانو' نوشته است:  میشه به کاربرایی که ارسال عکس دارن تذکر بدین تو هر تاپیکی قرار نیست عکس بزارن
مثلا یکیش تاپیک سرویس خواب هست که امروز دیدم اونجا تاپیک بحث هست نه عکس

عزیزم برای فعال شدن تاپیک و ایده گرفتن بچه ها این کارو میکنن ولی من باز پیگیری میکنم نظرتونو 
نقل قول
 سپاس شده توسط نورا بانو
۱۰-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۳۱ عصر
ارسال: #772
من چندین سال پیش تو نوعروس عضو بودم.اون زمان نوعروس کمک بزرگی بهم کرد.اکثر تاپیک ها داغ بودن و پر از نظرات بدردبخور.حالا که بعد از چند سال مراسم خواهرم در پیشه و دوباره به نوعروس سر زدم دیدم که متاسفانه جو سایت خیلی تغییر کرده.تاپیک ها پر هستن از نظرات کسانیکه فقط دو سه تا ارسال دارن و بعضیاشون نظراتشون واقعی بنظر نمیاد.کسانیکه عضو واقعی هستن سوال هاشون بی جواب میمونه.برخلاف قبلنا نمیتونیم خودمون تاپیک درست کنیم.دکمه ش هست ها ولی تا تاپیک رو درست میکنیم پاک میشه.و خیلی از مراکز معروف و پرمخاطب اصلا تاپیک ندارن..نوعروس با نظرات کاربران جون میگیره ولی کاربری مثل من تا میخواد بیاد نظر بذاره و تجربیاتش رو ب اشتراک بذاره میبینه آرایشگاهی ک توش قرارداد بسته تاپیک نداره(بااینکه آرایشگاه کم کاری نیست و هرروز چن تا عروس داره)،باغ تالارمون تاپیک نداره،مزون مون تاپیک نداره
کاش لااقل قسمت پیشنهاد تاپیک جدید رو هرروز بررسی کنید

برای مراسم عقدم
آرایشگاه:پرنسس،90درصد راضی
آتلیه:آلیس:90درصد راضی
تالار:باغ تالار یاس فرحزاد:90درصد راضی

خداکنه تو عروسیمم درهمین حد راضی باشمEmbarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط admin2
۱۴-مرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مرداد-۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ عصر توسط admin2.)
ارسال: #773
(۱۰-مرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ عصر)'❤Lilinaz❤' نوشته است:  من چندین سال پیش تو نوعروس عضو بودم.اون زمان نوعروس کمک بزرگی بهم کرد.اکثر تاپیک ها داغ بودن و پر از نظرات بدردبخور.حالا که بعد از چند سال مراسم خواهرم در پیشه و دوباره به نوعروس سر زدم دیدم که متاسفانه جو سایت خیلی تغییر کرده.تاپیک ها پر هستن از نظرات کسانیکه فقط دو سه تا ارسال دارن و بعضیاشون نظراتشون واقعی بنظر نمیاد.کسانیکه عضو واقعی هستن سوال هاشون بی جواب میمونه.برخلاف قبلنا نمیتونیم خودمون تاپیک درست کنیم.دکمه ش هست ها ولی تا تاپیک رو درست میکنیم پاک میشه.و خیلی از مراکز معروف و پرمخاطب اصلا تاپیک ندارن..نوعروس با نظرات کاربران جون میگیره ولی کاربری مثل من تا میخواد بیاد نظر بذاره و تجربیاتش رو ب اشتراک بذاره میبینه آرایشگاهی ک توش قرارداد بسته تاپیک نداره(بااینکه آرایشگاه کم کاری نیست و هرروز چن تا عروس داره)،باغ تالارمون تاپیک نداره،مزون مون تاپیک نداره
کاش لااقل قسمت پیشنهاد تاپیک جدید رو هرروز بررسی کنید

عزیزم شما برای زدن تاپیک میتونی به من پیام بدید 

یا اینکه در قسمت درخواست تاپیک ، درخواستت رو مطرح کنی 

این هم لینکش : 

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AF%D...9%87%D8%A7

بعد میتونی خیلی از نظراتت رو توی مقایسه ها بنویسی !
مثلا مقایسه اتلیه ها ...

تاپیک درخواست ها هر هفته چک میشه عزیزم و به درخواست ها رسیدگی میشه

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
  • گروه ژ
  • خرید اقساطی
۲۹-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #774
سلام
دوست من اسم کاربریش رها ناز هستش
اسم کاربریش سرهم نیستا
بین رها و ناز یه فاصله داره دقیقا مثل چیزی که نوشتم
کاربریش خود به خود از سایت خارج شد
حالا هر کاری میکنه نمیتونه دوباره وارد بشه میگه رمز عبورم رو یادم نیست
میگه ایمیلم رو که مینویسم میگه اشتباهه
و حتی یادم نمیاد با ایمیل هم ثبت نام کرده باشم

راهی هست دوباره کاربریش رو برگردونین بهش؟
مثلا رمز عبورش رو براش عوض کنین و بفرستین به شماره موبایلی که تو کاربریش ثبت شده؟

اگه بهت گفتن؛
رویاهات دست نیافتنیه ...
بهشون بگو؛ افکار تو قدشون کوتاهه!!
نقل قول
 سپاس شده توسط یار پنهان ، admin3
۱۵-مهر-۱۳۹۸, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #775

ادمین ها و مدیران انجمن با پاک کردن پست ها و ارسال ها چیزی درست نمیشه در مورد تبلیغ بلج توسط کاربران
حدود 10تا کاربر هست که فکر کنم اونا رو باید یه کاریشون بکنین

البته به نظرم با خود نمایندگی بلج صحبت کنین حل میشه چون خودشونن که دارن تبلیغ میکنن
حالا نمیدونم قوانین چطو.ره میشه شکایت کرد یا نه
یا یه چیزی که دیگه اینجوری نوعروس رو به مسخره نگیرن

عقد : 98/02/07
شروع زندگی عاشقانه مون : 1398/08/08

ممنون میشم دعا کنید ما هم بتونیم خونه بخریمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط سحری... ، admin3
۱۵-مهر-۱۳۹۸, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #776

به نظر من هم لطفا رسیدگی کنید اونایی که ارسال فوق العاده کم دارن و هی نظرات بد و بی ادب و بیخود میدن رو لطفا بن کنین.کاملا هم معلومه کی هستن.لطفا رسیدگی کنین

نشود فاش کسی آنچه میان من و توستتصویر: images/smilies/heart.gif

امیدوارم به معجزه خدا

نقل قول
 سپاس شده توسط admin3 ، نورا بانو
۱۵-مهر-۱۳۹۸, ۰۹:۴۴ صبح
ارسال: #777
عزیزم ما همه این رسیدگی هارو انجام دادیم و علاوه بر اینکه پستهاشون پاک میشه کاربریاشونم هم بن میشه و تذکر داده میشه 

نقل قول
 سپاس شده توسط سحری... ، نورا بانو ، مهرایین
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام